Trending News

Uzbrukums roka leģendām

Pēdējā laikā cenzoriem un oficiāliem plāndēmijas medijiem parādījusies vēl kāda problēma. Tie ir pasaulē slaveni mūziķi, kuri atsakās diskriminēt cilvēkus pēc injekcijas statusa un atceļ koncertus. Un tūlīt sākas viņu apliešana ar samazgām.

Lūk, viens no tādiem propagandas rakstiem veltīts vairāku šādu mūziķu nomelnošanai, taču normāliem cilvēkiem tas ļauj saprast to, kuri tad šajā industrijā nav pārdevušies un kurus vispār būtu vērts klausīties un atbalstīt.

Viens no skaļākajiem pēdējā laika gadījumiem ir Ēriks Kleptons. Viņš gan ir saņēmis Astra Zenekas abas dozas, taču pēc tam nāca klajā ar paziņojumu par to, ka tam ir bijušas smagas sekas, ir sabojāta imūnsistēma un viņš ir kategoriski pret UK valdības nostāju ieviest pošu pases koncertos.

Rakstelis tāpēc pirmajam uzbrūk tieši viņam, pieminot kādreiz teikto par to, ka Anglijjai jāpaliek baltai, bet imigranti ir jāizraida. Varētu domāt, ka tā nav taisnība – taču šeit tas tiek pavērsts tā, ka Kleptons ir pret diskrimināciju vienā jautājumā, bet rasists citā. Tas tagad ir ierastais liberāļu paņēmiens. Taču mūziķim ir taisnība abos jautājumos un Anglija ir sen pārvērsta par netīru migrantu miskasti. Būtu tikai kādam drosme to pateikt.

Protams, rakstā minēts arī tas, ka narkotiku lietotājs tagad esot pret zinātniski pārbaudītu un drošu vakcīnu. Tā kā Kleptons savus paziņojumus visprims publicēja Telegram, tad arī tas nosaukts par ‘ekstrēmistu iecienītu’ kanālu.

Nākamais ir Van Morrison, arī šim večukam tiek pēc pilnas programmas. Viņam, starp citu, jau 2020.gada afēras lokdauna laikā iznāca attiecīga dziesma No more Lockdown.

Vēl viņam ir vesels 28 dziesmu albums par tēmu, kurā viņš pavisam atklāti runā par to, kas kontrolē medijus, kā pseidozinātne sagrauj sabiedrību un vārda brīvību. Morisons ir ziemeļīru izcelsmes dziedātājs, kurš savas uzstāšanās sāka jau 1950tajos.

Tāpēc arī viņš nodēvēts par ‘reliktu’ un viņam veltītas izsmējīgas rindas šajā rakstā. Bet tālāk tiek teikts, ka šie abi esot tikai aisberga augšējā daļa. Ar atklāsmēm par to, ka plāndēmija domāta tam, lai padarītu mūs par ciparu vergiem, nācis klajā Stone Roses bijušais vokālists Ian Brown, kuram arī pagājušā gadā bijusi dziesma Little Seed Big Tree, kur runāts par 5G un doktoru Ļaunumu ar adatu. Viņš un bijušais Verve solists Ričards Aškrofts arī atteikušies piedalīties plānotajos koncertos pošu pases diskriminācijas dēļ.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Vēl no britu mūzķiem minēts viņiem labāk pazīstamais Morrisey, kas arī ir vietējais roka veterāns un tieši tāpat nosaucis kovid par afēru. Jau pagājušā gadā to pašu izdarīja arī Right Said Fred – pat ne visai tradicionālie reiz ar dažiem hitiem pasaulē slavenie brāļi plikgalvji par to izpelnījās britu preses sašutumu. Tik daudz par britiem, bet rakstā aplūkoti arī citi rokmūziķi ar līdzīgu nostāju un beigās tiek secināts, ka rokā ir problēma – arī šeit sākas ‘sazvērestības teorijas’

Varbūt, ka roks patiešām varētu kļūt par brīvības cīnītāju simbolu un šoreiz pa īstam, nevis tikai kā kontrolēta pseido opozīcija?

A .Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
No Comments

Leave A Comment