Trending News

Uzliesmojums starp vakcinētiem/ aizsargātiem Izraēlas slimnīcā

Ko vēl saka zinātne par injekciju drošību un efektivitāti? Vēl šī gada jūlijā bija tāds pētijums no tās pašas Izraēlas, kur aplūkots uzliesmojums kādā slimnīcā. Tas bija starp darbiniekiem, kuri bija pilnībā vakcinēti – 96% rādītājs, N-95 maskas pacientiem un viss iespējamais ekipējums pašiem.

Ko tas deva? To, ka no 151 darbiniekiem saslima 16, bet no 97 pacientiem – 23. Tas viss notika Izraēlas Medicīnas centrā, pie 96.2% špricēšanas rādītāja – tātad pie absolūtas ‘kolektīvās imunitātes’ un visiem iespējamiem aizsarglīdzekļiem. Turklāt tiek atzīmēts, ka inficēšanās notikusi tieši starp vairākiem indivīdiem, kuri abi nēsājuši maskas, kā arī pat starp tādiem, kur izmantots pilns ekipējums, cimdi, speciālais tērps, brilles utt. Tas publicēts Eurosurveillance medicīnas žurnālā.

No 42 saslimšanas gadījumiem 38 bija pilnībā špricēti ar Pfizer abām dozām – viens bija saņēmis vienu dozu un trīs nebija saņēmuši vēl nevienu.

No visiem inficētajiem 23 bija pacienti un 19  darbinieki. Ja darbinieki atkopās salīdzinoši ātri, tad 8 vakcinētie pacienti saslima smagi, 6 no tiem kritiski smagi un 5 nomira. Kas zīmīgi – divi nevakcinētie pacienti tika cauri ar vieglām pazīmēm.

Autori secina – šis notikums liecina par to, ka pieņēmums par augstas švakcinācijas aptveres nozīmi pūļa imunitātes izveidošanā ir kļuvis apšaubāms. Tāpat kā uzliesmojumu novēršana – šis notika vidē, kur vakcinēti 96.2% un tas izplatījās ļoti strauji, lielākā daļa gadījumu parādīja simptomus otrajā dienā. Vīrusa saturs esot bijis augsts. Pētījumā atrasts, ka šis uzliesmojums izcēlies no pilnībā vakcinēta pacienta, kas 70 gadu vecumā tur nonāca ar drudzi, klepu un tika novietots vienā telpā ar trim citiem pacientiem.

Viņu pirmajā dienā netestēja, jo šie simptomi tika kļūdaini pieņemti par asinsrites sistēmas infekciju. To viņi noskaidrojuši, veicot filoģenētisko analīzi, kā rezultātā ir atklāts, ka visi gadījumi, izņemot 4, ir saistāmi tieši ar šo konkrēto saikni. Tas ir ļoti interesants pētījums un zinātniski ļoti pamatots – saka Brian Hooker, Simpson Universitātes bioloģijas profesors.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Uzliesmojums 96% vakcinētā vidē parāda, ka šī pote ir faktiski bezjēdzīga izplatības ierobežošanā. Jāatzīmē arī fakts, ka divi nevakcinētie pacienti izslimoja viegli, kamēr 5 vakcinētie nomira – viņš atzīmē.

Turklāt svarīgi ir tas, ka šis uzliesmojums notika vēl jūlijā – tad, kad Pfizer izslavētā aizsardzība vēl it kā darbojas – tagad jau izrādās, ka tikai 6 mēnešus, bet šie cilvēki savas šprices bija dabūjuši vēl pašā sākumā. Šie pētījumi nu jau ir vairāki, pēdējais no tiem iznāca nupat pirms nedēļas, kur skaidri paziņots – Pfizer aizsardzība izplēn pēc 6 mēnešiem. Jautājums par to, vai tāda vispāŗ bijusi.

Acīmredzot, ka tieši tāpēc arī mūsējā Saeima ar tādu pašu vakcinācijas rādītāju – 95% spītīgi izvairās strādāt savā ‘zaļajā režīmā’ bet mūk uz mājām. Un kur tad vēl nācijas tēva/Bondara pozitīvie testi. Šļirces strādā!

A. Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
Comments
  • Nosūtiet šo RE:Check, lai pārbauda un publicē savu viedokli

    oktobris 18, 2021

Leave A Comment