Trending News

Vācijā aptur pedofīlu platformu ar 400 tūkstošiem biedru

Pēdējā gada laikā par Vācijas policiju nav nācies dzirdēt neko labu. Tik daudz video un ziņu par tās lomu totalitārisma ieviešanā un brutālā attieksmē pret brīvības protestos esošiem cilvēkiem. Taču šoreiz ir kāda laba ziņa arī par viņiem.

Pēc vairāku mēnešu izmeklēšanas, Vācijas policija ir apturējusi “Boystown” bērnu izmantošanas platformu ar 400 tūkstošiem dalībnieku. Četri Vācijas pilsoņi ir arestēti.

Vācijas varas iestādes pamanījās likvidēt vienu no pasaules lielākajām bērnu seksuālās izmantošanas platformām, veicot liela apjoma izmeklēšanu, kas noveda pie vairākiem arestiem aprīļa vidū – tā šīs nedēļas sākumā paziņoja policija.

Konkrētā platforma darbojās tikai no 2019.gada, bet jau paspēja kļūt par vienu no lielākajām – 400 tūkstoši biedru ir kaut kas. To varēja sasniegt tikai caur dark-net.

Lietas sakarā tika arestēti 4 vācieši vecumā no 40-64, trīs no tiem aizdomās par platformas administrēšanu. Viens aizturēts par to, ka izskatās pēc reģistrēta un ļoti aktīva platformas dalībnieka ar vairāk kā 3500 ierakstiem tajā. Ko policija atrada?

Izmeklēšana notika vairākus mēnešus un to vadīja īpaša Vācijas vienība, sadarbībā ar Eiropolu, kā arī Zviedrijas, Holandes, ASV, Kanādas, Austrālijas ekspertiem.

Šī platforma ļāva lietotājiem publicēt un dalīties ar ierakstiem, kuros tiek seksuāli izmantoti un mocīti bērni.

Tajā bija vairāki komunikācijas kanāli starp lietotājiem. Viņi saņēma arī padomus no administratoriem, kā izvairīties no pieķeršanas un krimināla. Tomēr tie šoreiz nepalīdzēja, vismaz pašiem administratoriem. Viņu mājās notika kratīšana un arestētie tika nogādāti Frankfurtē pie Mainas 14-15 aprīlī. Vienu noķēra Paragvajā un paredzēta viņa izdošana Vācijai

Reidi notika visa Vācijā. Viens admins tika atrasts Paderbornas pilsētā, otrs Minhenē, bet trešais Hamburgā. Līdz ar to tika slēgta gan Boystown, gan vairākas citas čatu platformas.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

 Tomēr visus tos lietotājus izsekot ir grūti. Jautājumā par šo arestu nozīmi Janina Semenova no Deutsche Welle paziņoja, ka tā ir pietiekoša sensācija vācu izmeklētājiem, jo tāds biedru skaits visa pasaulē šo platformu padarīja par vienu no lielākajām. Protams, anonimitāte tur strādā diezgan labi un tapēc ir visai grūti tās izmeklēt. Tomēr šoreiz sanāca iekļūt šo lietotāju sarakstā un veikt platformas uzturētāju arestus, lai arī atrast visu šo milzīgo daudzumu pedofīlu ir praktiski neiespējami un parasti viņi ātri vien izveido jaunas vietnes.

Tādas nedienas bērnu mīļotājiem šobrīd – bet tāds ārprātīgs skaits šādu radījumu tikai vienā platformā skaidri parāda, ka pasaulē šī bērnu izmantošana, tirdzniecība un pica geita ir kaut kas neiedomājams un tajā visa iesaistītas visaugstākā līmeņa elites, kas gan izmanto šos pakalpojumus, gan piesedz tos.

A. Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
No Comments

Leave A Comment