Trending News

Vācijā atklāj Ļeņina pieminekli, kurš to finansē?

GELSENKIRCHEN, Vācija – Krievijas revolucionāra Vladimira Ļeņina statuju (visā augumā) 20. jūnijā Gelzenkirhenē – bijušajā kalnrūpniecības pilsētā Vācijā atklāja Vācijas radikālā kreisā marksisma-ļeņinistu partija (MLPD).

Uz ceremoniju bija pulcējušies vairāki simti cilvēku. Policija bloķēja aizņemto ielas stūri, kur tika atklāts piemineklis Padomju Savienības dibinātājam.

Sākotnēji statuju bija paredzēts uzstādīt savlaicīgi līdz Ļeņina 150. dzimšanas gadadienai aprīlī, bet koronavīrusa pandēmija notikumu aizkavēja.

Daudzi vācieši kateogriski iebilda pret Vācijas Ļeņina publiskās statujas uzstādīšanu ārpus bijušās komunistiskās Austrumvācijas. Gelzenkirhenes pilsētas dome centās apturēt marksistus tiesā, nodēvējot Ļeņinu par “vardarbības, apspiešanas, terora un milzīgo cilvēku ciešanu cēloni”.

Lai gan tiesā kā arguments bija izvirzīts, ka statuja “traucēs skatu” uz tuvumā esošo vēsturisko banku. Šāds pamatojums nebija pietiekošs un marksistiem tika dota zaļā gaisma pieminekļa uzcelšanai.

Gelzenkirhenes pilsētas domes pārstāvis Martins Šulmans aprīlī sacīja, ka

tikai ļoti nedaudzi cilvēki no marksistu partijas vēlas [Ļeņina pieminekli]

Bet pēc zaudējuma tiesā “mums nav citas izvēles kā pieņemt tiesas lēmumus, jo zemes gabals, kurā paredzēts uzstādīt statuju, ir [MLPD] privātīpašums”.

Ļeņina statujas uzstādīšana notiek pēdējo nedēļu laikā notiekošo globālo protestu pret rasismu laikā, kad ASV, Lielbritānijā, Beļģijā, Vācijā un citur ir notikušas daudzu vēsturisku statuju nogāšāna vai vandalizēšana. Dažas dienas atpakaļ arī Soross paziņoja, ka jācīnās pret partiju AfD (Alternatīva Vācijai), kas pārstāv pretēju viedokli un ir pret šādas Ļeņina statujas uzstādīšanu.

Lai arī nav pagaidām tiešu pierādījumu, ka Soross ir finansējis šo statuju, tas saskan ar viņa neseno paziņojumu par ciņu pret labējā spārna organizācijām Vācijā un faktu, ka viņš finansē galēji kreisās organizācijas ASV, piemēram Black Lives Matter un Antifa. MLPD ir līdzīgi klasificējama kā galēji kreisā tipa organizācija, tikai ar marksistisku un sociālistisku filozofiju. Arī lielais plakāts, kas redzams uz skatuves pasākuma laikā deklarē, ka organizācija ir pret fašismu, pret rasismu, bet par komunismu, skat video.

Tāpat šāda statuja papildina Deep State plānus radīt nekārtības un haosu visā pasaulē. Viņu mērķis ir radīt jaunu realitāti un izdzēst pasaules neseno vēsturi, kā tas tika definēts Davosas forumā, par ko rakstījām jau iepriekš un radīt jaunu pasaules kārtību. Šāds piemineklis kalpo šim mērķim, jo tas liek aizmirst un ignorēt koministiskā režīma noziegumus, kā arī totalitārismu kā PSRS valsts iekārtu.

Nelielā attālumā no statujas stāvēja arī Marco Graeber, Vācijas labējā spārna imigrantu politiskās partijas Alternative for Deutschland (AfD) atbalstītājs ar plakātu:

Brīvību nevis sociālismu.

Grēbers sacīja, ka viņš tur iebilst pret “masu slepkavas pieminekli”, piebilstot, ka “ja šeit būtu Hitlera statuja, mēs arī pret to iebilstu”.

Cits viņam blakus esošais protestētājs pieliecās piebilstot, ka “sociālisms vienkārši nedarbojas, mēs to varam redzēt visur no Ziemeļkorejas līdz Venecuēlai. Šie [marksisti-ļeņinisti] vēlas atgriezt pagātni.”

Interesanti, ka ļoti daudzi apmeklētāji apzinīgi valkāja sejas maskas, kas arī ir Deep State pārstāvju iniciatīva, lai arī nav nekādu pierādījumu par masku efektivitāti. Pat PVO ir paudusi pretēju viedokli. Arī ASV prezidents masku nēsāšanu raksturoja kā zīmi cenzūrai un verdzībai.

Preses konferencē pirms atklāšanas MLPD līderis Gabi Fechtner sacīja, ka ir veikti pasākumi, lai kārtīgi nostiprinātu Ļeņina statuju.

“Nepateikšu precīzi, kā, bet tā ir ļoti stingri nostiprināta savā vietā.”

1,3 tonnu čuguna statuja tika izgatavota bijušajā Čehoslovākijā 1957. gadā, un MLPD to nopirka tiešsaistes izsolē par 16 000 eiro. Paliek neatbildēts galvenais jautājums, kurš finansēja šīs statujas iegādi. Soross ir galvanais aizdomās turētais.

Krievu izcelsmes sieviete Jekaterina Maldona stāvēja pūlī ar pretpadomju plāksnīti un degvīna pudeli, kas pildīta ar sarkanu šķidrumu. Maldoni pūlis aizvilka, kad viņa kliedza:

Ļeņins bija masu slepkava.

Daži desmiti labējā spārna demonstrantu, kas iebilda pret padomju līdera uzstādīšanu, pulcējās ārpus policijas barikādēm, ieskaitot nelielu grupu, kas valkāja melnas kreklus ar firmas “Defensive West MG” zīmi. Grupa skandēja: “Fašisti ārā!” no MLPD atbalstītājiem.

Stefans Engels, bijušais MLPD vadītājs, saka, ka organizācijas mērķis ir Vācijā izveidot “patiesu sociālismu”. Politiskā ideoloģija, par kuru viņš stāstīja, tika “nodota” pēc Jozefa Staļina nāves un kad, sākot ar 1956. gadu padomju vara nosodīja masu slepkavības un represijas.

Engels saka, ka partija tagad plāno uzcelt Kārļa Marksa pieminikeli, lai tas stāvētu blakus pretrunīgi vērtētajam Ļeņinam, taču neatbildēja – kad to plāno darīt. Jau 2018. gadā Rietumvācijas pilsēta Trīrē šim komunistiskajam filozofam atklāja statuju, lai pieminētu viņa dzimšanas 200. gadadienu.

Avots.

Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment