Trending News

Vācijā atklāts 30 000 pedofilu grupējums

Šokējošā pētījumā atklājās, ka Berlīnes varas iestādes atbalsta bezpajumtnieku zēnu ievietošanu audžuģimenēs pie jau zināmiem pedofiliem. Vācijas Ziemeļreinas Vestfālenes štats ir atklājis tumšā interneta (darknet) grupējumu ar 30 000 pedofilu, kuri dalījās ar bērnu pornogrāfiju un apmainījās ar padomiem, kā nomierināt un ļaunprātīgi seksuāli izmantot bērnus.

Ziemeļreinas Vestfālenes kibernoziedzības apkarošanas vienības amatpersonas pirmdien paziņoja, ka tā pēc deviņus mēnešus ilgas izmeklēšanas ir atklājusi dziļi satraucošu bērnu vardarbību tiešsaistē.

“Es nebiju domājis par bērnu vardarbības apmēru internetā,” sacīja valsts tieslietu ministrs Pīters Beisenbahs.

Viņi saņem instrukcijas no citiem lietotājiem par to, kādus nomierinošos līdzekļus bērniem vajadzētu dot, lai bērnus ļaunprātīgi seksuāli izmantotu. “Notiek diskusija par to, kā var izmantot bērnus.”

Beisenbaha kungs piebilda, ka ir šokēts par atrasto.

“Es sajutos slims, kad to dzirdēju, bet tas arī ir licis mums apņēmīgāk turpināt šo izmeklēšanu. Baidos, ka to būs vairāk nekā 30 000 aizdomās turamo.”

saka tieslietu ministrs.

Šomēnes sākotnējā Hildesheimas universitātes ziņojumā tika atklāts, ka Rietumberlīnes varas iestādes bezpajumtnieku bērnus regulāri ievietoja vientuļu pedofilu vīriešu aprūpē saskaņā ar shēmu, kas pazīstama kā “Kentler projekts” no 1960. gadu beigām līdz 2002. gadam.

Projektu atbalstīja tā saucamais eksperts, psiholoģijas profesors un seksologs Helmuts Kentlers, kurš ieteica vientuļus vīriešus, pat tos, kuriem ir bijuši dzimumnoziegumi, kā ideālus audžuvecākus.

Neticami, ka Bērnu un jaunatnes biroja (Jugendamt) ierēdņi uzskatīja, ka bezpajumtniekiem tādā veidā tiek nodrošināti labāki apstākļi, jo viņi vairs nedzīvo uz ielas, viņus neievieto bērnunamā un pedofili pārtrauc meklēt upurus, jo Kentlers bija iestāstījis, ka “bērnu audzināšana” varētu izlabot viņu novirzes.

Pētījumā noskaidrots, ka trīs mazu zēnu “aprūpētāji” ir notiesāti par dzimumnoziegumiem. Kentlers, kurš tagad ir miris, bija izveidojis sistēmu ar pazīšanos Berlīnes valdībā.

Pētījumā teikts, ka 1989. gadā Kentlers bija pārliecināts, ka viņš par savu eksperimentu spēs pārliecināt atbildīgo senāta ierēdni.

Kentler shēmas upuri nav varējuši pieprasīt atlīdzību par piedzīvoto seksuālo izmantošanu, jo noilguma termiņš ir beidzies. Pētījums ziņo, ka audžu zēniem ir “lielas dusmas un psiholoģiska trauma” un it īpaši tas, kas notika Fritz H audžuģimenē.

Arī šomēnes Vācijas pilsētā Minsterē tika atklāts 11 cilvēku pedofilu grupējums ar trim upuriem vecumā no 5 – 12 gadiem.

Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment