Thursday, October 1, 2020
Trending News

Vācijā noplūdis oficiāls ziņojums, kas atklāj skarbu patiesību par koronavīrusa ierobežojumiem

No Vācijas Iekšlietu ministrijas noplūdis ziņojums, kur teikts, ka Vācijas federālā valdība un plašsaziņas līdzekļi ir iesaistīti koronavīrusa afērā – pretēji tam, ko pasniedz oficiāli. Ziņojuma autori – Iekšlietu ministrijas iecelta zinātnes ekspertu grupa, kuras sastāvā medicīnas eksperti no vairākām Vācijas universitātēm.

Svarīgākais:

 • Covid-19 bīstamība tika pārvērtēta; iespējams, ka nevienā brīdī jaunā vīrusa radītais apdraudējums nepārsniedz parastos jau esošos vīrusus
 • Cilvēki, kas mirst no koronavīrusa, būtībā ir tie, kas statistiski nomirtu šogad, jo ir sasnieguši savas dzīves beigas un viņu novājinātā veselība vairs nespēj tikt galā ar ikdienas stresu (ieskaitot aptuveni 150 vīrusu, kas pašlaik jau eksistē).
 • Visā pasaulē šī gada ceturkšņa laikā no Covid-19 nāves gadījumi nav bijuši vairāk kā 250 000. Turpretim no gripas reģistrētas 1,5 miljonu nāves gadījumu (2017./18. gadā).
 • Coivd-19 bīstamība acīmredzami nav lielāka par daudzu citu vīrusu bīstamību. Nav pierādījumu, ka tas būtu kas vairāk par viltus trauksmi.
 • Koronavīrusa krīzes laikā valsts sevi ir pierādījusi kā vienu no lielākajiem Fake News ražotājiem.

Ziņojumā galvenā uzmanība tikai pievērsta koronavīrusa “izvērstajām un smagajām sekām” un tiek brīdināts par reāliem draudiem blakusefektu dēļ.

Vairāk cilvēku mirst no valsts uzspiestajiem koronavīrusa ierobežojumiem nekā no paša koronavīrusa.

Uz koronovīrusu orientētā Vācijas veselības aprūpes sistēma atliek svarīgas plānveida dzīvības glābšanas operācijas un samazina ierasto ārstēšanu pacientiem, kas nav koronavīrusa slimnieki.

Berlīne noliedz. Zinātnieki cīnās pretī.

Sākotnēji valdība centās noraidīt ziņojumu kā “viena darbinieka darbu” un to saturu kā “viņa pāša viedokli”. Diemžēl arī žurnālisti to pasniedza šādi, nemaz neuzdodot jautājumiem politiķiem.

Bet 93 lappušu garo ziņojumu ar nosaukumu “Krīzes vadības analīze”, kuru ir izstrādājusi Iekšlietu ministrijas iecelta zinātnes ekspertu grupa, kuras sastāvā medicīnas eksperti no vairākām Vācijas universitātēm.

Ziņojums bija par iniciatīvu, ko uzņēmās Iekšlietu ministrijas nodaļa ar nosaukumu KM4 un kas atbild par “Kritiskās infrastruktūras aizsardzību”.

Vācijas amatpersona – viens no šī ziņojuma autoriem – Stīvens Kons (Stephen Kohn) kļuva par trauksmes cēlēju, šo ziņojumu nopludinot plašsaziņas līdzekļiem.

Ziņojuma autori jau 11. maijā nāca klajā ar kopīgu paziņojumu presei, kur tika paziņots, ka valdība neņēma vērā ekspertu ieteikumus un lūdza Iekšlietu ministram oficiāli komentēt ekspertu kopīgo paziņojumu, daži citāti no ziņojuma:

1. “Terapeitiskiem un profilaktiskiem pasākumiem nevajadzētu radīt lielāku kaitējumu kā pašai slimībai. To mērķim vajadzētu būt aizsargāt riska grupas, neapdraudot medicīniskās aprūpes pieejamību un visu iedzīvotāju veselību, kā tas diemžēl notiek.

2. Mēs zinātniskajā un medicīniskajā praksē katru dienu piedzīvojam koronavīrusu ierobežojošo pasākumu nevēlamus blakusefektus.

3. Tāpēc mēs lūdzam Federālo Iekšlietu ministriju komentēt mūsu paziņojumu presei, un mēs ceram uz atbilstošu diskusiju par koronavīrusa ierobežojošajiem pasākumiem, kas novestu pie labākā iespējamā risinājuma visai sabiedrībai.”

Fakti, diemžēl, liecina, ka medicīnas ekspertu raizes ir pamatotas, par to arī rakstīja pazīstamais žurnāls Bild

Corona-Pasākuma dramatiskās sekas: 52 000 vēža operāciju kavējas.

23.maijā raksta vācu laikraksts ‘Das Bild’

Ārsti brīdina, ka – “mēs vēl gadiem jutīsim Koronas krīzes blakusefektus”.‘Trauksmecēlāja’ atlaišana. Ziņojuma ignorēšana.

Kā ‘Der Spiegel‘ ziņoja 15. maijā:

Trauksmes cēlājs Stīvens Kons kopš šī laika ir atstādināts no amata. Viņam tika ieteikts meklēt advokātu, un viņa darba klēpjdators tika konfiscēts.

Stīvens Kons (no darba atlaistais trauksmes cēlājs)

Stīvens Kons sākotnēji (9. maijā) šo materiālu nopludināja žurnālam ‘Tichys Einblick‘, kas ir viens no vācu populārākajiem alternatīvajiem plašsaziņas līdzekļiem.

Ziņas par dokumentu izplatījās Vācijā maija otrajā nedēļā, bet jau trešajā nedēļā mēdiji un politiķi pārstāja apspriest šo jautājumu, atsakoties to komentēt.

Simboliska bija pieeja, ko izmantoja Iekšlietu ministra Horsta Zehofera (Horst Seehofer) pārstāvis Gunters Krings (Günter Krings):

Vaicāts, vai viņš pret dokumentu izturēsies nopietni, Krings atbildēja:

Ja sāksim tā analizēt dokumentus, tad drīz būs jāaicina puišus ar folijas cepurēm uz parlamentāro sēdi.

Folija cepures ir vārdu salikums, ko lieto tajā gadījumā, kad trūkst kompetences un loģisku pret-argumentu. Bieži tiek lietots arī vārdu salikums sazvērestības teorijas. Atcerēsimies, ka šo vārdu salikumu pirmo reizi plašākā sabiedrībā ieviesa ASV specdienesti, lai novērstu uzmanību no Džona Kenedija slepkavības izmeklēšanas. Padarīšana par apsmieklu ir sen zināms propogandas manipulācijas veids.

‘Der Spiegel’ rakstā, kas adresēts Covid19 protesta kustībai un noplūdušā ziņojuma sekām, 17 reizes bija pieminēts vārds “sazvērestība”! Galvenais – nekādas diskusijas pēc būtības par jautājumiem, ko pacēlā pats ziņojums.

Protesta kustība

Fragments no protestiem Vācijā

Vācieši sāka protestēt pret tiesību ierobežojumiem jau aprīļa sākumā. Tūkstošiem pilsoņu katru nedēļu turpina piedalīties demonstrācijās, pat tad, kad valdība samazina ierobežojumus. Demonstrācijas nav tikai pret ierobežojumiem, kuras patiesībā ir bijušas salīdzinoši vieglas salīdzinājumā ar daudzām citām rietumvalstīm. Demonstrācijas ir par visu koronavīrusa stāstu un vēl, jo vairāk tās diriģentiem, it īpaši Bila Geitsa lomu, kurš pēc ASV finansējuma apturēšanas ir kļuvis par lielāko Pasaules veselības orgnaizācijas ziedotāju.

Patiesi, lielākās šādas demonstrācijas notika 9. maijā, Štutgartē, kur desmitiem tūkstoši cilvēku sanāca kopā pateikt “nē” Pasaules veselības organizācijai. Vācieši saka “nē” jebkuram orveliskam risinājumam, ka valdība kādu dienu varētu uzspiest apšaubāmu “ārkārtas stāvokli”, sākot ar masu novērošanas programmām un beidzot ar obligātām vakcinācijām. Nolūdušais ziņojums ir pierādījis, ka viņu bažas ir pamatotas. “Koronavīrusa pandēmijas” pierādās kā viltojums.

Avots

Share With:
Rate This Article
Comments
 • “Fake News” latviski ir “viltus ziņas”, kaut kas, kas būtu jāzin un pareizi jāraksta, ieliekot iekavās “fake news” lai daļai cilvēku ir skaidrāks konteksts, kas seko ārzemju kanāliem angļu valodā.

  jūnijs 10, 2020
 • Īsti avotam neticu… aizrakos līdz minētajam itkā oficiālajam ziņojumam… lasīju.. vāciski. https://www.ichbinanderermeinung.de/Dokument93.pdf
  Nu īsti nav tas oficiāls dokuments. Kaut kā pietrūkst “deutsche Fachsprache” terminu un teikuma formu, kas Vācijas oficiālajos dokumentos ir tipiski. Var jau būt, ka autors nav īsti piedomājis pie valodas, taču šī ziņojuma autentiskumu būs grūti pierādīt.

  jūnijs 11, 2020
 • Pareizi…//../ https://tautastribunals.eu/?p=33716

  jūnijs 13, 2020

Leave A Comment