Thursday, August 13, 2020
Trending News

Vācijā notikusi Covid-19 ārpusparlamenta izmeklēšanas komitejas konference

“Mēs vairs nevaram kavēties. Mums, pilsoņiem, ir vara. Mēs to darām ”, ar šiem vārdiem Heiko Šēnings Štutgartē jau 31. maijā 5000 demonstrantu priekšā paziņoja par Ārparlamenta Covid-19 izmeklēšanas komisijas darba uzsākšanu (saīsināti – ACU).

2020. gada 3. jūlijā ACU sāka ar informācijas konferenci vairākās valodās. Visi pilsoņi, gan valsts, gan starptautiski, var sniegt ieteikumus ekspertiem un lieciniekiem (kontakt@ärzte-für-aufklärung.de). ACU runātāji (Heiko Schöning, Bodo Schiffmann, Martin Haditsch) aicina ekspertus un lieciniekus pierādījumu publiskai uzklausīšanai.

Mums jāpaplašina šī cēlā vācu iniciatīva, ko uzsākuši praktizējoši veselības aprūpes darbinieki, sava veida starptautisko izmeklēšanu, lai izpētītu noziegumus, kas notikuši starptautiskā mērogā.

Šai starptautiskajai komandai ir jāvelta daļa savas uzmanības patogēnu laboratoriju izmeklēšanai, kur sabiedrības veselības un bio ieroču pētījumi notiek vienuviet. Skaidrs, ka Bils Geitss ir izpildījis svarīgu lomu nozieguma organizēšanā, kas saistīta ar panikas un pandēmijas radīšanu.

Lai izpētītu jautājumu par to, kurš gūst labumu, pirmais, kur sākt, ir izpētīt visas Geitsa saistības ar Pasaules ekonomikas forumu un ANO Pasaules veselības organizāciju. Ir pierādījies, ka līgumu slēgšana no tādām aģentūrām kā PVO, kas aizstāv miljardieru klubu, ir slikts un slikts solis.

Avots.

Share With:
Rate This Article
No Comments

Leave A Comment