Trending News

Vācijas advokāti uzsāk kolektīvu tiesas procesu saistībā ar koronavīrusu

ĪSUMĀ

 • Vācijas Korona Ārpusparlamenta Izpētes Komiteja, dibināta 2020. gada 10. jūlijā, vada starptautisku kustību, kas meklē atbildīgos par krāpniecisku testēšanas metožu izmantošanu ar mērķi radīt sabiedrībā priekšstatu par bīstamas pandēmijas esamību un ieviest ekonomiski graujošus ierobežojumus.
 • Ikdienas medicīniskās aprūpes ierobežojumu dēļ pandēmijas apkarošanas pasākumi ir radījuši milzīgu kaitējumu cilvēkiem ar tādām akūtām un hroniskām veselības problēmām, kurām nav nekāda sakara ar COVID-19, nogalinot vairāk cilvēku nekā pats vīruss.
 • Lai arī daudzu valstu valdībām piemīt tāds pats varas dalīšanas princips kā ASV, kas izpaužas varas sadalījumā – likumdošanas, izpildu un tiesu varu realizē neatkarīgas, autonomas institūcijas –, tagad atklājas, ka šis sadalījums ir pārkāpts un praktiski iznīcināts lielākajā daļā pasaules.
 • Mums tagad ir ļoti daudz informācijas un datu, kas parāda, ka mirstība no SARS-CoV-2 ir līdzīga parastajai gripai un ka absolūtais nāves risks ir līdzvērtīgs riskam nomirt autoavārijā.
 • PCR testēšanas trūkumi ir tikuši izmantoti, lai radītu bailes un kalpotu privātu korporāciju nolūkiem, kuru vidū ir ne tikai Big Tech kompānijas, Bill & Melinda Gates Fonds un Welcome Trust, bet arī Pasaules Veselības Organizācija (WHO), Apvienotās Nācijas (the United Nations) un Pasaules Ekonomikas Forums.

Reiners Filmihs (Reiner Fuellmich)1, kurš jau 26 gadus praktizē kā patērētāju aizsardzības prāvu advokāts Kalifornijā un Vācijā2, 2020. gada 10. jūlijā nodibināja Vācijas Ārpusparlamenta korona izmeklēšanas komiteju (Außerparlamentarischer Corona Untersuchungsausschuss,3 jeb ACU)4,5.

Filmihs vada šīs komitejas korona krīzes deliktu lietu – starptautisku tiesas procesu tiesvedībā, kas tiks iesniegts pret atbildīgajiem par krāpniecisku testēšanas metožu izmantošanu ar mērķi radīt sabiedrībā priekšstatu par bīstamas pandēmijas esamību un ieviest ekonomiski graujošus ierobežojumus.

Viņš lēš, ka vairāk nekā piecdesmit valstis ar saviem tiesvedības procesiem sekos šim piemēram. Augstāk redzamajā video Patriks Bets-Deivids (Patrick Bet-David) intervē Filmihu par to, kā un kāpēc šāda grupa tika izveidota un kāds ir patreizējais darba statuss.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Atskatoties pagātnē

Tiklīdz Filmihs sāka saņemt ziņas no radiem un draugiem Vācijā par jaunu elpceļu vīrusu, bieži izskanēja kādas konkrētas personas vārds – profesors Kristians Drostens (Christian Drosten), Filozofijas doktors, vācu virusologs.

Būdams Bonnas Medicīnas centra universitātes Virusoloģijas institūta vadītājs, Drostens ir visvairāk pazīstams ar to, ka viņš izstrādāja pirmo SARS diagnosticējošo testu 2003. gadā. Drostens izstrādāja diagnosticējošo testu arī cūku gripai6 un 2009. gadā sacēla paniku ar pareģojumiem par nāvējošo H1N1 vīrusu.

Kad 2020. gada sākumā parādījās COVID-19, Drostens turpināja runāt par to, ka nav nekāda pamata satraukumam. Tad, šķietami vienas nakts laikā, viņa viedoklis mainījās tā, “it kā kāds būtu viņam devis kādu signālu”. Pēkšņi Drostens sāka stāstīt, ka vīruss ir ārkārtīgi bīstams un ka ir jāievieš krasi pasākumi, lai to savaldītu.

Balsoties tikai un vienīgi uz trauksmes cēlēja Drostena liecību un viedokli, Vācijas valdība izlēma par pandēmijas stratēģiju, kas sevī ietvēra ierobežojumus veseliem iedzīvotājiem un konstitucionālo tiesību apturēšanu uz nenoteiktu laiku.

Filmiha komanda nesen atklāja, ka Drostena filozofijas doktora grāda disertācija ir krāpšana. Tā tika radīta tikai šogad, kad cilvēki sāka interesēties par viņa pagātni.

Neskaitot Drostena vārdu, bieži parādījās arī citas augstus amatus ieņemošas personas Lotars H. Vīlers (Lothar H. Wieler), Slimību profilakses un kontroles centra Vācijā vadītājs, Tedross Adanoms Gibrijeisuss (Tedros Adhanom Ghebreyesus), Pasaules Veselības Organizācijas vadītājs un Londonas Karaliskās Koledžas vadītājs Nīls Fergusons (Neil Ferguson).

Lai labāk izprastu notiekošo, Filmihs sazinājās ar senu draugu, Vācijas Kongresa un Eiropas Padomes bijušo biedru Dr. Volfgangu Vodargu (Wolfgang Wodarg). Vodargs mudināja viņu sākt izmeklēšanu un minēja dažu ekspertu vārdus, piemēram, Stenfordas Universitātes profesoru Džonu Joanīdis (John Ioannidis), un profesoru un Nobela prēmijas laureātu Maiklu Levitu (Michael Levitt).

Jo vairāk viņš izmeklēja pieejamos faktus, jo vairāk Filmihs saprata, ka Covid-19 ir rupji pārspīlēts. Visbeidzot viņš sāka meklēt vēl citus tādus advokātus, kas apšauba, ka pandēmija un vispasaules reakcija uz to ir likumīga.

Viņš atklāja, ka Beāte Bānere (Beate Bahner), advokāte, kas specializējusies medicīnas tiesību aktos, runājusi publiski, argumentējot, ka Vācijas karantīnas pasākumi ir antikonstitucionāli. Viņa tikusi arestēta un vairākas dienas turēta psihiatriskajā palātā. Lieki teikt, ka tas nebija iedvesmojošs sākums.

Varas sadalījums ir pārkāpts

Satraucošs ir fakts, ka, lai arī daudzu valstu valdībai piemīt tāds pats varas dalīšanas princips kā ASV, kas izpaužas varas sadalījumā – likumdošanas, izpildu un tiesu varu realizē neatkarīgas un autonomas institūcijas –, tagad mēs atklājam, ka šis sadalījums ir pārkāpts un praktiski iznīcināts lielākajā daļā pasaules.

Tā vietā, lai mūs vadītu likumdevēji, par kuriem mēs nobalsojām (kuriem ir likumīgā vara pieņemt likumus), mūs vada izpildvara – vietējie gubernatori, kuri rada noteikumus bez likumdošanas un konstitucionālās varas.

Viņu likumīgās tiesības sniedzas tikai tik tālu, lai varētu izsludināt dažu dienu ārkārtas rīkojumus. Tālāk ir jāievieš likumdevēja vara. Tomēr, te nu mēs esam, pagājuši jau daudzi mēneši, bet vietējie gubernatori un mēri visā pasaulē turpina izsludināt ilgtermiņa obligātus masku un sociālās distancēšanās rīkojumus, daudzviet aicinot arestēt tos, kuri nepakļaujas šiem rīkojumiem.

Mums tagad ir ļoti daudz informācijas un datu, kas parāda, ka SARS-CoV-2 mirstība ir līdzīga parastajai gripai un ka absolūtais nāves risks ir līdzvērtīgs riskam nomirt autoavārijā.

Kā norāda Filmihs, jāiejaucas tiesu varai, un tagad beidzot tā to sāk darīt. Austrijā 2020. gada 12. novembrī konstitucionālā tiesa izdeva rīkojumu, precizējot varas sadalījumu, un uzsverot, ka likumdošanas varai ir jāiesaistās un jābūt visaptverošai diskusijai, kurā tiek uzklausītas abas puses. Bez valdības izvēlētajiem zinātniekiem pastāv arī citi, un arī viņu viedoklis ir jāņem vērā.

Pasaules iesūdzēšana tiesā mākslīgās pandēmijas dēļ

Kā norāda Bets-Deivids, ir vairāki svarīgi jautājumi, uz kuriem ir jāatbid:

 • Kas izraisīja pandēmiju?
 • Kurš to sāka?
 • Kurš ir jāsauc pie atbildības?
 • Kādā veidā viņi ir jāsauc pie atbildības?

Filmihs piekrīt, sakot, ka atbilžu meklēšana uz šiem jautājumiem ir iemesls, kādēļ tika izveidots ACU. Izskatās, ka valdības nevēlas izmeklēt atbildes uz šiem jautājumiem, un tādēļ viņš un trīs citi advokāti nolēma uzņemties šo uzdevumu — sagatavot tiesas prāvu. Primārie jautājumi, uz kuriem ACU meklē atbildes, ir sekojoši:

 1. Cik bīstams vīruss ir patiesībā?
 2. Cik uzticams ir PCR tests, ko tieši nozīmē pozitīvs testa rezultāts?
 3. Cik lielu kaitējumu pret-COVID pasākumi nodara ekonomikai, sabiedrības veselībai un labklājībai?

Ko mēs jau zinām?

Filmihs saka, ka uz pēdējo jautājumu atbildēt ir vienkārši. Pierādījumi rāda, ka ikdienas medicīniskās aprūpes ierobežojumu dēļ pandēmijas apkarošanas pasākumi ir radījuši milzīgu kaitējumu cilvēkiem ar tādām akūtām un hroniskām veselības problēmām, kurām nav nekāda sakara ar Covid-19, nogalinot vairāk cilvēku nekā pats vīruss.

Runājot par SARS-VoV-2 bīstamību, mums tagad ir pieejams ļoti daudz datu, kas parāda, ka SARS-CoV-2 letalitāte ir līdzīga parastajai gripai7,8,9,10,11 un ka absolūtais nāves risks ir līdzvērtīgs riskam nomirt autoavārijā12,13. Var atšķirties simptomi un komplikācijas, bet kopējā letalitāte ir apmēram tāda pati.

Pēc Filmiha teiktā, pat PVO ir atzinusi, ka Covid-19 mirstība ir līdzīga sezonālajai gripai. 2020. gada oktobrī PVO mainīja savu nostāju pret ierobežojumiem, uzsverot, ka viņi vairs neiesaka blokādes kā primāro kontroles metodi14.

Vairāki eksperti arī ir uzsvēruši, ka neeksistē pārmērīga mirstība 15,16, kas nozīmē, ka pandēmijas laikā vidējais mirušo skaits atbilst tam, cik tāpat būtu nomiruši. Un, ja nav pārmērīgas mirstības, kā var būt iznīcinoša pandēmija? Tas neiet kopā.

Pandēmijas atspoguļošana balstās uz krāpniecisku testēšanu

No trim jautājumiem vissvarīgakais, iespējams, ir otrais, tā kā masu testēšana rada priekšstatu, ka valda iznīcinoša pandēmijā. Kā skaidro Filmihs, apgrieztās transkripcijas polimerāzes ķēdes reakcijas (RT-PCR) testiem ir vairākas vājās puses, kuras ir tikušas izmantotas, lai radītu nevajadzīgas bailes.

Fakts ir tāds, ka PCR testu nav paredzēts lietot kā diagnosticēšanas instrumentu un tas nespēj atšķirt neaktīvus vīrusus no “dzīviem” vai vairoties spējīgiem17. Šis ir izšķirošs faktors, tā kā neaktīvi un reproduktīvi vīrusi nenozīmē vienādu infekciozitāti. Ja jūsu organismā ir neaktīvs vīruss, jūs nesaslimsiet un nevarat to arī izplatīt citiem.

Otrkārt, daudzas, ja ne visas, laboratorijas izmanto pārāk lielu sliekšņa ciklu skaitu, kā rezultātā veseliem cilvēkiem uzrādās “pozitīvas” analīzes. Augstāk redzamais video izskaidro, kā darbojas PCR tests un kā mēs nepareizi interpretējam tā rezultātus.

Īsumā, PCR testa laikā tiek paņemta RNS uztriepe no deguna dobuma. No parauga iegūto materiālu RNS pārvērš par DNS, izmantojot apgriezto transkriptāzi. Pēc tam tiek veikts polimerāzes ķēdes reakcijas tests, kur pavairo konkrētus vīrusa RNS rajonus. Pavairošanu sauc par cikliem, un katrā testā izmantotais pavairošanas ciklu skaits tiek saukts par cikla slieksni.

Virs 30 cikliem pat nenozīmīgas vīrusu DNS sekvences tiek palielinātas tiktāl, ka tests uzrāda pozitīvu rezultātu pat tad, ja jūsu organismā ir niecīga vīrusu klātbūtne vai arī vīruss ir neaktīvs un neapdraud ne jūs, ne kādu citu.

Pēc Filmiha teiktā, pastāv vienprātība, ka virs 35 cikliem jebkādi rezultāti ir zinātniski nepamatoti. Tajā pašā laikā Drostena tests un PVO rekomendētie testi nosaka 45 ciklu slieksni18,19,20.

Kad laboratorijas izmanto pārāk lielu sliekšņa ciklu skaitu, tiek iegūts krietni lielāks pozitīvu testa rezultātu skaits. Pašreiz un atskatoties vairākus mēnešus pagātnē, redzam, ka mums ir darīšana ar “saslimšanas gadījumu” epidēmiju jeb epidēmiju ar viltus pozitīviem rezultātiem.

Atgādināsim, ka medicīnas terminoloģijā termins “saslimšanas gadījumi” tiek attiecināms uz kādu, kam ir slimības simptomi. Kļūdaini ziņojot par pozitīviem testu rezultātiem kā “saslimšanas gadījumiem”, pandēmija izskatās neiedomājami sliktāka nekā tā ir patiesībā. Šī iemesla dēļ Filmihs un viņa komanda primāri koncentrējas uz PCR testu lietu.

Viņi ir savākuši liecības no vairākiem cienījamiem imunologiem pasaulē, kuri visi kā viens piekrīt, ka PCR tests nespēj mums pastāstīt neko par Covid-19 pārnešanu.

Panikas dokuments

Pēc Filmiha teiktā, vienīgais iemesls, kādēļ PCR tests tiek lietots un lietots nepareizi, ir, lai radītu tik lielas bailes, ka neviens pat neapšaubītu pandēmijas ierobežojumu ieviešanu un vienkārši darītu tā, kā viņiem liek. Tālāk viņš apskata tā saucamo “Panikas dokumentu”23,24 (Panic paper), ko sarakstījusi Vācijas Iekšlietu ministrija.

Šis slepenais dokuments, kas ir noplūdis presē, atklāj, ka Vācijas valdības līmenī bija apzināts plāns iedvest cilvēkiem paniku.

Viena no dokumentā izklāstītajām stratēģijām bija radīt vainas sajūtu bērnos un iedzīt viņos paklausību, liekot viņiem justies atbildīgiem par “mokpilno vecāku un vecvecāku nāvi, ja viņi neseko pretvīrusa noteikumiem”. Saskaņā ar Filmiha teikto, tas, ko mēs redzam, ir inscenēta PCR testu pandēmija. Tā nav nāvējoša vīrusa pandēmija, “un es to pierādīšu tiesas prāvā,” viņš saka.

Spēles beigas

Kā norāda Fulmihs, aizvien vairāk cilvēku visā pasaulē sāk apzināties, ka ieviestie ierobežojumi, kas slēpjas aiz sabiedrības veselības aizsardzības, tik drīz vis nebeigsies. Tie ir kāda daudz lielāka ilgtermiņa plāna daļa, un gala mērķis ir ieviest jaunu dzīvesveidu, kurā nepastāv ierastā brīvība.

Tiesu varas institūcijas ir “demokrātijas pēdējais enkurs”, saka Filmihs. Viņš paceļ svarīgu tēmu: PVO, Pasaules Ekonomikas Forums un Apvienotās Nācijas visas ir privātas korporācijas, tajā pašā laikā tām ir milzīga vara pār pasaules valdībām.

Klausa Švāba (Klaus Schwab) dibinātais Pasaules Ekonomikas Forums ir neiedomājami ietekmīgs un lobē politiķus visā pasaulē. Dažos gadījumos privātās korporācijas un politiķi sadarbojoties ir uzurpējuši valdības varu un nu darbojas virs valsts likumiem.

“Big Tech” spēlē nozīmīgu lomu šajā varas uzurpēšanā. Vissvarīgākās cilvēku tiesības visā pasaulē ir tiesības uz runas brīvību. Tās ir jebkuras demokrātijas pašā pamatā. Taču visi tehnoloģiju giganti ir apvienojušies, lai cenzētu noteiktus pasaules iedzīvotāju segmentus.

“Mums jāatņem viņiem vara un jāatdod tā pareizajās — valdības — rokās, un mums ir kritiski jāizvērtē, kādi cilvēki ir valdībā un kuriem no viņiem ir pārāk tuvas attiecības ar šīm korporācijām,” saka Filmihs.

Galvenie spēlētāji

Kamēr tiek vākti materiāli un pierādījumi, Filmihs un viņa komanda pauž versijas par to, kuri, vismaz Vācijā, ir galvenajās lomās šajos notikumos. To vidū ir Vācijas Kristīgā Demokrātiskā Apvienība (CDU), Drostens, Vīlers (Slimību kontroles un profilakses centram ekvivalentās Vācijas iestādes vadītājs), Gibrijeisuss (Ghebreyesus, PVO vadītājs), Bill & Melinda Gates Fonds un Wellcome Trust.

Šīs personas vairāku gadu laikā, tostarp 2019. gada maijā, ir atkārtoti tikušās, apspriežot plānus par gaidāmo pandēmiju. Šīs tikšanās laikā Drostens izskaidroja, kā viņa PCR tests tiktu izmantots, lai identificētu vīrusus – “Klaji meli, kā mēs to tagad zinām,” saka Filmihs.

Tie paši indivīdi 2020. gadā izdeva Covid-19 pandēmijas rīcības plānu un visā pasaulē virzīja PCR testu un masku ieviešanu, sociālo distancēšanos un ekonomikas sagrūšanu.

Pēc Filmiha teiktā, Vācija atrodas šīs globālās krāpšanas centrā, un trīs no galvenajiem noziedzniekiem šajā lietā varētu būt Drostens, Vīlers un Gibrijeisuss, kā arī aiz viņiem stāvošās organizācijas.

Vienlaikus viņš gan arī atzīst, ka aiz šīm publiski redzamajām marionetēm jābūt citiem, kas rausta aukliņas. Filmihs tic, ka pirmstiesas izmeklēšanā šīs personas tiks atklātas.

Cīņas plāns

Kā minēts iepriekš, mums pašreiz ir jāpanāk, ka iesaistās mūsu valdības likumdošanas vara. Fulmihs skaidro:

“Mums ir vara prasīt tiesai iejaukties, bet mums ir jāparāda tiesas prāvā, ka šī nav koronavīrusa pandēmija, bet drīzāk inscenēta PCR pandēmija, kuru šīs korporācijas izveidoja – izgudroja – pilnīgi citām vajadzībām.

Mēs precīzi nezinām, kurš ir atbildīgs, bet redzam, ka dažas no korporācijām, kuras mūs tagad cenzē, ir daļēji atbildīgas, mēs zinām dažus cilvēkus – tādus kā Bils Geits, Klauss Švābs vai Blekroks (Blackrock) –, kuri ieguldīja savu naudu farmācijas un tehnoloģiju kompānijās. Arī masu mediji ir bijuši spiesti iesaistīties un negrasās atainot stāsta otru pusi.

Lai izceltu šos melus, būs tiesas prāva, kas izskatīs visus pieejamos pierādījumus…. Tas ir tas, ko mēs šobrīd darām. Mēs to darām gan Vācijā, gan ASV… ASV un Kanāda ir ļoti svarīgas šajā procesā, jo tās ir divas valstis, kurās pastāv kolektīvi tiesas procesi.”

Pašreiz ASV un Kanādā tiek gatavotas šādas kolektīvo tiesas procesuprāvas. Tās tiek gatavotas arī Vācijā. Tā kā Vācija neatļauj kolektīvus tiesas procesus, tur rīkosimies nedaudz citādāk.

ACU strādā arī pie juridiskajām vadlīnijām un datu savākšanas. Šos materiālus advokāti visā pasaulē varēs izmantot, lai iesniegtu savas tiesas prāvas.

Vidusmēra cilvēku Filmihs mudina, pirmkārt, nepadoties, un otrkārt, uzdot daudz jautājumu.

Turpiniet uzdot jautājumus — jo vairāk jautājumi tiks uzdoti, jo vairāk atbildes nāks gaismā. Turpiniet oponēt cenzūrai, uzdodot jautājumus. Tiklīdz sāksies tiesas sēdes, informācija izplatīsies daudz ātrāk.”

Visas ACU sapulces notiek tiešraidē un ir pieejamas Komitejas YouTube kanālā25 (vismaz pagaidām). Ar Filmihu var sazināties caur www.fuellmich.com un Korona izmeklēšanas komiteju vietnē corona-ausschuss.de. Informācija vairākās valodās būs pieejama arī www.ACU2020.org.

Avoti un atsauces:

Fuellmich.com, Dr. Reiner Fuellmich Bio (vāciski)

Fuellmich.com

Acu2020.org Ārpusparlamenta Korona izmeklēšanas komiteja

Acu2020.org Ārpusparlamenta Korona izmeklēšanas komiteja, angliski

Algora October 4, 2020

Nature April 30, 2009

The Mercury News May 20, 2020 (arhivēts)

Annals of Internal Medicine September 2, 2020 DOI: 10.7326/M20-5352

Breitbart May 7, 2020

10 Scott Atlas US Senate Testimony May 6, 2020 (PDF)

11 John Ioannidis US Senate Testimony May 6, 2020 (PDF)

12 medRxiv May 5, 2020 DOI: 10.1101/2020.04.05.20054361

13 Environmental Research September 2020; 188: 109890

14 World Greek Reporter October 15, 2020

15 YouTube, SARS-CoV-2 and the rise of medical technocracy, Lee Merritt, MD, aprox 8 minutes in (Lie No. 1: Death Risk)

16 Technical Report June 2020 DOI: 10.13140/RG.2.24350.77125

17 CDC 2019 Novel Coronavirus RT-PCR Diagnostic Panel July 13, 2020 (PDF)

18 WHO.int Diagnostic detection of Wuhan Coronavirus 2019 by real-time RT-PCR, January 13, 2020 (PDF)

19 WHO.int Diagnostic detection of 2019-nCOV by real-time RT-PCR, January 17, 2020 (PDF)

20 Eurosurveillance 2020 Jan 23; 25(3): 2000045

21 PJ Media October 27, 2020

22 AAPS October 7, 2020

23 “The Panic Paper” (Wie wir COVID-19 unter kontrolle bekommen) (PDF)

24 “The Panic Paper” (Wie wir COVID-19 unter kontrolle bekommen) (PDF) (arhivēts)

25 YouTube fonda “Korona komiteja” kanāls

Raksts oriģinālvalodā atrodams šeit: https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2020/12/05/coronavirus-lawsuit.aspx

Aicinām pievērst uzmanību tam, ka pie raksta oriģinālvalodā ir redzama atzīme “Fact checked” – jeb, ka šie fakti ir atzīti par pārbaudītiem un uzticamiem.

Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment