Vācu zinātnieki arī apstiprina, ka ūdenim ir atmiņa

Jau 2016. gadā Vācijas, Štutgartes Aeronautikas institūtā tika veikts revolucionārs atklājums. Vācijas zinātnieki atklājuši, ko viņi sauc par “tūkstošgades atklājumu”, un izaugsmi cilvēku apziņā. Pētījumu veica prof. Dr. Bernd Kröplin.

Viens ūdens. Pilienus ņēmuši dažādi cilvēki. Katra cilvēka pilieni ir vienādi.

Pārbaudot atsevišķus ūdens pilienus, zinātnieki varēja fiziski redzēt, ka katram ūdens pilienam ir savs individuālais mikroskopiskais raksts, katrs no tiem ir atšķirīgs no cita un unikāli skaists.

Katram cilvēkam ūdens piles paraugs bija būtiski atšķirīgs. Ūdens pili katrs ņēma no vienas un tās pašas ūdens glāzes.

Pēc tam tika veikts otrs eksperiments, ūdenī ievietojot ievietotu ziedu. Arī tad visi pārējie ūdens pilieni izskatījās ļoti līdzīgi. Kad ūdenī ievietoja citu ziedu, tad visi ūdens pilieni izmainījās un izskatījās citādi.

Pēc šī atklājuma, kas parāda, ka ūdenim piemīt atmiņa, pēc zinātnieku domām, iespējams veidosies jauna apziņa par ūdeni. Vācu zinātnieki uzskata, ka ūdens uztver un saglabā informāciju par to, kas uz to bijusi projicēta.

Tas pat tika salīdzināts ar cilvēka ķermeni, ka katrs no mums ir neticami unikāls un atšķirībā no jebkura cita mums ir atsevišķš DNS. Kamēr cilvēka ķermenis sastāv no 70% ūdens, no šiem jaunajiem atklājumiem var izdarīt secinājumus, ka cilvēka asaras glabā informāciju. kas ir saistīts ar indivīda pieredzi., jo pats ķermenis ir kā informācijas saglabāšanas disks.

Tas liek aizdomāties par to, cik mēs visi esam vienoti.

Vairāk informāciju pa slaveniem ūdens pētniekiem skatiet šeit.

Avots.

Share With:
Rate This Article
Tags
Comments

Leave A Comment