Saturday, August 15, 2020
Trending News

Vai Levits taisās veidot jaunu “Patiesības ministriju”?

Valsts prezidents Egils Levits 18. jūnijā, uzrunājot Saeimu tās pavasara sesijas pēdējā sēdē, norādīja uz nepieciešamību ieviest kārtējo valsts institūciju, kas gulsies uz nodokļu maksātāju pleciem, kura rūpēšoties par “patiesības” izplatīšanu.

Bez savas skaidras, visaptverošas informācijas telpas politikas un bez politiski atbildīgas amatpersonas par šādu politiku, kurai tas būtu galvenais uzdevums, ne vien Latvijas demokrātija un drošība, bet arī ilgtermiņa attīstība kopumā ir apdraudēta,

saka Levits.

Levitu satraucot sociālos tīklos publicētā informācija, jo tie esot atsevišķi burbuļi, kur dzīvojot sabiedrība, kas esot laba augsne dezinformācijai. Tātad pēc Levita domām esot vajadzīgs viens vienots burbulis, kur visiem mums būtu jādzīvo. PSRS un nacistiskajā Vācijā tāds bija izveidots, vai tagad Sorosa uzdevumā tiek veidots kas līdzīgs arī Latvijā? Kurš būs latviešu jaunais Gebels? Levits uzsver, ka esot svarīga domu apmaiņa, kam noteikti var piekrist un valsts nauda esot piešķirama tikai kvalitatīviem medijiem.

Diemžēl Levits nenosauca, kurus medijus viņš uzskata par kvalitatīviem. Ja vērtējam objektīvi, tad vieni no nekvalitatīvākajiem medijiem, kuri bieži ignorē viedokļu dažādību un rupji pārkāpj Žurnālistikas ētikas kodeksu ir Rebaltika un vadošie portāli TVNET un DELFI.

Ja paskatīsieties šajos medijos nav tuvu neviena kritiska raksta ne par koronasvīrusa nesamērīgajiem brīvību ierobežojumiem, ne par viltus rasisma problēmu un vēstures demontāžu, ne par 5G riskiem, ne par vakcīnu riskiem par tautas iniciatīvu atlaist Saeimu, ne par ASV demokrātu jeb Deep State kandidātu Baidenu vai bijušo prezidentu Obamu. Tur ir tikai viena virziena saturs, kas atbilst globālās elites dienaskārtībai. Interesanti par kādu kvalitāti runā Levits un ko viņam vispār nozīmē jēdziens medija kvalitāte?

Levits sabiedrībā kļuvis nepopulārs, jo nevis pilda Valsts prezidenta Satversmē noteikto arbitra funkciju, palīdzot ietekmēt valdības lēmumus sabiedrības interesēs, bet tieši otrādi – viņš kļuvis par valdības ruporu. Viņam tiek pārmesta arī prezidenta zvēresta pārkāpšana, jo viņš neiebilda naudas daļu, kas paredzēta invalīdu asistentiem pārcelt partiju finansējumam, kas tika palielināts viena gada laikā 7 kārtīgi, tāpat Levits ar atkīvām darbībām atbalstīja Saeimu, kad tā izlēma neievērot likumu un nepalielināja ārstiem finansējumu.

Tādējādi Levits faktiski pārkāpa prezidenta zvērestu, kur viņš bija apņēmies gan ievērot likumus, gan sekmēt tautas, nevis partiju labklājību,

video uzrunā Levitam, kas skatāma zemāk, uzsver Jānis Pļaviņš.

Patiesības ministrija: Džordža Orvela 1984. gada biogrāfija ir grāmata par Džordža Orvela 1949. gada noveli par despotisko sabiedrību “1984”, kuru sarakstījis Dorian Lynskey un kura izdota 2019. gadā.

Tikko iznākusi arī jauna Lato Lapsas grāmata Viltvārdis,

kur Levits tiek apsūdzēts vēl citos noziegumos – melošanā par savu izglītību, jo viņam nemaz neesot augstākās izglītības, tāpat melošanā par savu pilsonību, jo kā zināms Latvijas likumi aizliedz prezidentam būt dubultpilsonim.

Opozīcijas deputāts Aldis Gobzems komentē –

Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas tēvam, minimums, ir jāatkāpjas. Interesanti, kāpēc tik ļoti ir bail atklāt izglītības vai pilsonības dokumentus? Un tad ir jāuzdod daži tieši jautājumi par mūsu drošības dienestiem. Savukārt, ja tā nav taisnība, tad ir jābūt notiesājošam spriedumam par apmelošanu. Viens no diviem. Taču mana sajūta saka, ka būs kā ierasts, nebūs nekas.

Share With:
Rate This Article
No Comments

Leave A Comment