Trending News

Ko ziņo PVO: Vai pandēmijai jau beigas??

Kamēr Eiropas valstis, biedējot iedzīvotājus ar mutācijām un „trešo vilni“, īpaši negrasās iziet no lokdauna, Pasaules Veselības organizācija (PVO) paziņojusi par „pārsteidzošu pandēmijas atslābumu“ visā pasaulē. Pēdējo sešu nedēļu laikā inficēšanas gadījumu skaits visā pasaulē strauji samazinoties — daudz ātrāk un straujāk nekā prognozēts!

Pēc oficiālajiem datiem globālā „pandēmija“ savu kulmināciju esot sasniegusi janvāra otrajā nedēļā. Toreiz ik dienas reģistrēti 700 000 it kā inficējušies cilvēku. Tagad, tikai sešas nedēļas vēlāk, tiek reģistrēts vairs tikai puse no tā — 350 000 dienā.

PVO Eiropas reģionālais direktors Hanss Henrijs Klūge (Hans Henri Kluge) paziņojis, ka pandēmija būšot pārvarēta jau pēc dažiem mēnešiem. Vīruss turpināšot pastāvēt, taču, viņaprāt, nebūšot vajadzīgi vairs nekādi aizliegumi. Arī epidemiologs Klauss Štērs (Klaus Stöhr), kas savulaik PVO globālās gripas programmas ietvaros koordinējis SARS pētniecību, saskaņā ar ntv.de ziņām jau pirms vairākām nedēļām norādījis uz to, ka pieredze ļauj pieņemt — esot diezgan ticams, ka infekcijas izplatība pēkšņi samazināsies.

https://www.n-tv.de/politik/politik_person_der_woche/Ist-das-der-Anfang-vom-Ende-der-Pandemie-article22380150.html

SPKC oficiālie dati liecina, ka Latvijā notiek tieši tas pats:

Ekspertu paskaidrojumi: Pirmkārt, daudzviet iedarbojoties ierobežojošie pasākumi. Otrkārt — lai cik pretrunā ar pirmo —, darbojas dabiskā kolektīvā imunizācija (“vakcīnu” efekts tik ātri vēl nebūtu jūtams), jo ļoti daudzi ir kaut reizi saskārušies ar vīrusu, kas bremzē tā spēku un tālāko izplatību. Treškārt, “vīrusa mutācijas attīstība acīmredzot noved pie tā, ka vīrusi kļūst ne tikai bīstamāki, bet arī mazāk bīstami. Parasti pandēmijas vispār izbeidzas ar vīrusu mutācijām, kas ir mazāk patogēnas nekā to priekšteči.”

Vai Tu tici, ka valdības solītais 3. vilnis ir zinātniski pamatots?
Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Pēc šādiem PVO izteikumiem Vācijas advokāts Dirks Zatelmeiers (Dirk Sattelmeier) uzdod ļoti trāpīgus jautājumus, kas tikpat aktuāli pie mums Latvijā:

  • „Kādēļ vietējie (pa daļai pašieceltie) eksperti neapzinās šo pieredzi un turpina draudēt ar trešo — bīstamo — vilni?
  • Vai uz šāda fona vakcinācija vispār vēl šķiet loģisks, jēgpilns solis..?
  • Ja inficēšanās gadījumu skaits noplaks jau pavasarī, kā tad būs ar iedzīvotāju tālāko gatavību potēties..?
  • Vai diskusijas par priekšrocību piešķiršanu „vakcinētām“ personām nekļūst vēl mazāk ētiskas un juridiski pieļaujamas?
  • Vai oficiālie lēmumu pieņēmēji rīkosies, ņemot vērā šo ziņu, kad pieņems savus nākamos lēmumus?

Kļūst intriģējoši!“

No savas puses pievienošu vienu vienīgu jautājumu pārdomām — vai tā ir sagadīšanās, ka “pandēmija” sāka strauji atkāpties neilgi pēc tam, kad PVO paziņoja par PCR testu nederīgumu saslimšanas konstatēšanai..? Jādomā taču, ka daļa laboratoriju uz šādu paziņojumu attiecīgi noreaģēja (nez vai to var teikt arī par Latviju?).

Sagatavojusi L. Tjuniņa

Titulattēls no https://www.tips.at/nachrichten/freistadt/land-leute/516582-licht-am-ende-des-tunnels

Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment