Trending News

Vai potes substanci var iztīrīt no organisma?

Lielie mediji pievērsuši uzmanību vēl kādai problēmai, kas faktiski patiešām ir problēma un būtisks jautājums – tiem, kas sašpricēti “brīvprātīgi piespiedu kārtā” un kam sākas veselības problēmas. Vai ir iespējams šo toksisko substanci no ķermeņa iztīrīt?

Ko par to raksta lielajos medijos – nu jau šī problēma tiek aplūkota arī tur, protams, tas ir viņu ierastajā ‘antivakseru muļķību’ izklāstā, taču patiesībā šī problēma ir ļoti dziļa un tā kļūst aizvien jo atkutālāka.

Kādā TikTok video, kam ir simtiem tūkstošu skatījumu, Dr Carrie Madej – viņa, starp citu ir viena no pirmajām, kas jau pagājušā gada vasarā brīdināja par mrns injekciju bīstamību un līdz ar to iekļauta Farmas ienaidnieku sarakstā – stāsta par to, ka toksisko substanci kaut kādā veidā var neitralizēt – ka var palīdzēt īpaša vanna ar attiecīgām sastāvdaļām.

Raksts vēsta – šīs sastāvdaļas nav kaitīgas, bet to iespējamie pozitīvie efekti ir fikcija. Vārāmā soda un epsoma sāls var noņemt toksisko radiāciju, ko šī pote izraisa – tas ir Madej uzskats, ka tāda ir. Tā jau vispār saskarsmē ar šiem vakcinētiem daudzi jūt, ka tur kaut kas lāga nav un pašiem paliek slikti. Nu protams, sazvērestība.

Vēl minēts bentonīts, kas velk arā indi – tas balstās uz domu, ka toksīnus var izvadīt no organisma ar dažādām terapijām, ko raksts sauc par ‘antivakseru iedomām’ Vai tā tiešām ir, to taču katrs var pārbaudīt un kāpēc lai nevarētu toksīnus izvadīt? Tiem ārstiem – homeopātiem, kuri cenšas tagad palīdzēt injekciju cietušajiem atjaunot veselību, arī nākas eksperimentēt, jo tādas prakses taču nav – kā apturēt autoimūno saslimšanu, kad šūnas ražo pīķa proteīnu? Madeja stāsta, ka to var izdarīt ar šādu vannu – tai vēl jāpievieno glaze boraksa, kas esot atzīts kā kaitīgs tai pašā FDA, tas ir tīrīšanas līdzeklis, kas palīdz neitralizēt nanotehnoloģijas organismā. Varētu skanēt muļķīgi un tā to rakstā arī pasniedz – taču atkal – ja reiz FDA noliedz Ivermektīnu, HCQ un citas lietas, kas palīdz veselībai, tad varbūt arī šeit viss ir gluži otrādi, nekā to pasniedz propagandisti.

Šis raksts būtībā izgaismo un atzīst gan to, ka ļoti daudzi cilvēki ir nevis labprātīgi pieņēmuši injekciju, bet ir tikuši piespiesti un tāpēc meklē veidus, kā neitralizēt šo substanci. Tā tas ir daudzviet pasaulē. Taču ļoti zīmīgs ir Kanādas universitātes profesores Angelas Rasmussenas atzinums, kas citēts turpat šai rakstā.

Kad esat injicēts, dzīvības glābjošais vakcinācijas process ir sācies, jūs nevarat atzvanīt zvanu atpakaļ, tas fiziski nav iespējams.

Citiem vārdiem sakot, to var uztvert arī kā brīdinājumu par to, ka šie procesi, kas patiesībā daudziem ir gluži pretēji un izraisa blaknes, sirds slimības un citas kaites, patiesībā nav atgriezeniski un tās ir izmaiņas ģenētikā. Tieši par to arī brīdina daudzi speciālisti jau no paša sākuma, ka šis ir nežēlīgs eksperiments. Amizanti, ka šī pati profesore izsaka bažas, ka eksperimentēt ar šādām vannām gan varētu būt bīstami. Tas nu reiz ir klusais ārprāts gan un tāda ir šodienas Farma un ‘eksperti’

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Vai šo injekciju izraisīto graujošo procesu ir iespējams apturēt? Tas skars ļoti, ļoti daudzus, tāpēc arī tiek meklētas kaut kādas atbildes un šeit atkal būs jāveic eksperimenti, kas palīdz novērst injekciju sekas un uzlabot veselību, jo režīms un Farma par šiem cilvēkiem vienkārši ņirgājas un neko tur pierādīt, visticamāk, ka nevarēs.

A. Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
Comments
 • Priežu skujas. dažādas receptes. tējas

  novembris 17, 2021
  • Jā.Priedes un egles labi palīdz,pat tikai vāzē ieliktas izdala vielas divu nedēļu garumā.

   novembris 17, 2021
 • Varētu mēģināt maratona skriešanu katru dienu,svīšana,badošanās,daudz ūdens lietošana,ārstniecības augi.Ingvers,ķiploks attīra asinis un šķidrina tās,arī nātres attīra asinis.Melnās ķimenes katru dienu.Pretparazītlīdzeklis drošībai.Un pats galvenais meditācijas un lūgšanas,jo ugunīgā,Dievišķā enerģija var visu izārstēt un attīrīt.Ar Dievu brīnumi ir iespējami,tas ir daudz reižu pierādījies ar reāliem piemēriem.

  novembris 17, 2021
 • Man šī tēma ļoti aktuāla, jo tuvākās nedēļas divu laikā noskaņojos, ka šī eksekucija ar sevi būs piespiedu kārtā jāizdara, bet gribētos ar maksimāli mazu kaitējumu savam ķermenim….

  novembris 18, 2021
 • Suramīns, kā arī Ivermektīns alternatīvs Ivetmektīnam – Timokvinons kas melnajās ķimenēs. Vēl ir Zeolīts… zeolīts pēc teorijas ir pat krutāks par suramīnu, jo papildus vēl izvada smagos metālus.

  novembris 19, 2021
 • Genetiska koda izmainas nekadas vannas neaptures. Saspricetie mutes lidz pat savai naveinizdalot visvisadus virusus

  novembris 19, 2021

Leave A Comment