Trending News

Vai tiešām pasaules elites narkotika ir mazu bērnu asinis?

Adrenohroms ir cilvēka asinis, kas kļūst par narkotiktu tad, kad upuris (visbiežāk mazs bērns) tiek pakļauts maksimālām šausmām vai sāpēm. Tajā brīdi sākās adrenalīna oksidācija. Visbiežāk bērns tiek upurēts sātaniska rituālu laikā, lai iegūtu šo vielu no viņa ķermeņa. Adrenahroms ir pasaules elites narkotika, tā izraisa stipru atkarību un tiek uzskatīts par jaunības un enerģijas eleksīru. Ir pieejams arī mākslīgi sintizēts adrenohroms, kas ir patentēts Vuhaņā.

Roberts Dāvids Stīls, bijušais ASV Centrālās izlūkošanas pārvaldes (CIP) virsnieks pastāsta, ka bērnu seksuālā izmantošana, bērnu izmantošana sātaniskajiem rituāliem, bērnu tirdzniecībā un izturēšanās kā pret preci.

Sabiedrība morāli parāda kā tā izturās pret visvājākajiem un neaizsargātākajiem – pret bērniem,

saka bijušais CIP virsnieks.

Visu video angļu valodā iespējams noskatīties šeit.

Sieviete izstāsta patiesu dzīves notikumu par kādu 8 gadus vecu zēnu, kurš bija šo sātanisko rituālu upuris. Lai iegūtu visaugstākās raudzes adrenohromu ir nepieciešams upuri pakļaut iespēji lielākām briesmām, spīdzināšanai un bailēm, lai iegūtu maksimālo adrenohroma potenciālu. Diemžēl zēns tika atrasts pagrabā miris bez asinīm.

Pilnu video skat. šeit

Tie diemžēl tās nav pasakas, bet reāla pieredze.

Marina Abramoviča 2018. gadā (72 gadu vecumā)

Ja pirms dažiem gadiem vidusmēra pilsonim noliktu priekšā faktus par to, kas patiesībā ir un ar ko nodarbojas pasaules elite, kuras rokās ir visas bagātības, šovbizness, masu mediji, tad viņam vienkārši uzkārtos smadzenes. Arī šodien lielai daļai ir tas pats, taču pateicoties Epšteina lietai, informācijai par to, kas bija viņa Little James island jeb edofīļu sala un Lolita Express porno lidmašīna, daudziem beidzot atvērušās acis uz to, kas tad īsti ir tā elite, slavenības un politiķi, kas šos pasākumus apmeklēja. Par britu karaļnama prinča Andrew dalību šajos pasākumos jau rakstījām iepriekš.

Bet tā ir tikai neliela aisberga šķautnīte, kas sāk izgaismoties. Lai saprastu to, kādā mediju uzburtā hipnozes pasaulē mēs dzīvojam, varam aplūkot vēl vienu no šīs elites spilgtiem pārstāvjiem. Ir tāda serbu māksliniece Marina Abramoviča. Ja paskatās, ko par viņu rakstīja arī Latvijas prese, tad redzam cildinošas lietas – radikāla māksliniece, mūziķe, šamane, perfomanču izpildītāja.

Taču ja mēs gribam tuvāk aplūkot, kas tās par perfomancēm, tad ir jāieraksta meklētājā atslēgas vārdi spirit cooking. Tad atklājas gatavās šausmas. Tur ir gan dzīvnieku asins izmantošana instalācijās, gan rituālais kanibālisms, sadalot cilvēka ķermeņa veidojumu un apēdot to, gan visa veida okultas un sātaniskas izdarības, kurās piedalās liela daļa mūsdienu Rietumu estrādes zvaigžņu un politiķu un bagātnieku.

Turklāt klātienes biļetes uz šīm ‘perfomancēm’ maksā līdz pat 100.000 dolāriem – skaidrs, ka tas nav pa kabatai parastam cilvēkam, kuram no tā visa vienkārši vajadzētu palikt slikti. Te var aplūkot, kā tas viss izskatās:

Kas ir tie, kuri apmeklē šos pasākumus un par to tīksminās? Wikileaks savulaik publicēja Džona Podestas saraksti ar šo Marinu – lūk, kas tos apmeklē –

viņš ir Klintonu ģimenes labā roka un vadīja Hilarijas kampaņu prezidenta vēlēšanās ASV. Pats Bils ir fiksēts sadarbībā ar Epšteinu. Un atkal uz notikumu skatuves parādās Bils Geits, galvenais planētas vakcinators, tieši tāpat ir gan ticies ar Epšteinu, gan sadarbojies ar šo pašu Marinu Abramoviču, veidojot Microsoft reklāmu. Šī reklāma gan tika asi kritizēta un Microsoft to bija spiesti dzēst. Tomēr tā ir pieejama šeit.


Kā redzms, tad oriģinālais video YouTube jau ir dzēsts: https://www.youtube.com/watch?v=QtD8i2eyvHU

Tur ir ļoti daudz, ko meklēt šajā sakarā. Pievērsiet uzmanību, ka šai Marinai ir 73 gadi, bet izskatās viņa ne vairāk, kā uz 40. Kā tas tiek panākts un kas patiesībā notiek aiz slēgtām durvīm, ja šis viss ir tikai publikai atklātā daļa? Viena versija ir, ka visas šīs slavenības lieto adrenochrome preparātu, kurš iegūts no cilvēku, īpaši bērnu asinīm, kurus nogalina milzīga izbīļa un stresa brīdī, kad izdalās adrenalīns – tas ir viņu ‘jaunības eliksīrs’ jeb narkotika, uz kuras sēž visi šie sātanisti.

Varētu domāt, ka tas ir pilnīgs murgs, bet rodas jautājums – kur paliek tūkstošiem bērnu, kuri katru gadu ierodas ASV? 2016. gadā bija pētījums, kur atklājās tas, ka tikai tajā gadā vien ASV ieradās 52 000 tūkstoši bērnu no dažādām pasaules malām, bez pieaugušo pavadības, kuru liktenis tālāk nav zināms, taču lielākā daļa no tiem tālāk dodas uz tām pilsētām, kurās ir lielākais Geju un lesbiešu kopienas (LGBT) un šo te ‘mākslinieku’ īpatsvars.

Latvija arī nav izņēmums bērnu aizsardzības organizācijas jau sen sūdzās, cik patiesībā viegli arī Latvijā ir izņemt bērnu no ģimenes:

Nu lūk – tas ir tikai neliels ieskats viņpus hipnozes un uzburtās realitātes, kādu to pasniedz šī elite,

atklāj Aivis Vasiļevskis.
Bērnu liecības, spriediet paši…

Domājat, ka Latvijā ir citādāk? Ja kāds nav lasījis, tad izlasiet M.Ruka grāmatu 25 gadi sektā – tur lieliski pastāstīts, kas ir ‘korporeļi’ – tā sauktās studentu biedrības “lettonia’ un citas, kuru biedri ir lielākā daļa mūsu politiķu un kas tur notiek – Pīkola pielūgšana un orģijas.

Un kas tad notiek šobrīd ASV? Tur notiek milzīga cīņa starp šo Kultu jeb Deep State un tiem spēkiem, kurus pārstāv Tramps. Tā ir to globālistu daļa, kuri tomēr nav sātanisti un saprot to, ka šo pirmo izvēlētā planetārā stratēģija, tas ir III pasaules karš, totāla katastrofa un tas tomēr nav pieņemams- tas nenozīmē, ka viņi paši ir eņģeļi, tomēr viņu modelis nav tik postošs, kā tas būtu tad, ja uzvarētu Klintone ar visu šo sātanistu varzu - tieši tas ir iemels, kāpēc visa Rietumu liberālā prese to vien dara, kā uzbrūk Trampam no pirmās dienas - tādu naida vilni nav piedzīvojis neviens prezidents visā vēsturē. Paskatieties, kas pie mums izsakās pret viņu un sapratīsiet, kam kurš kalpo, - skaidro Aivis Vasiļevskis.

Vēl viens šī nosacīti labākās elites pārstāvis ir Kenediju klans – savulaik JFK jau gribēja šo kultu atmaskot un ieviest ASV īstu naudu, atceļot Federālās Rezerves parādzīmes – mēs visi zinam, kas notika ar viņu un viņa ģimeni tālāk. Jau iepriekš rakstījām, ka šodien Roberts Kenedijs, JFK brāļa dēls, aktīvi iesaistījies pret-vakcīnu kampaņā un Kulta pārvaldīto veselības sistēmu atmaskošanā.

Tāpēc labi ir tas, ka starp šiem spēkiem notiek cīņa, jo pretējā gadījumā, ja tie būtu vienoti, mēs jau sen dzīvotu Orvela 1984 realitātē. Tas neredzamais ienaidnieks, par ko izsakās Tramps savā tviterī, it nemaz nav vīruss – tas ir šis Kults. Un tas ir tas, kas pārvalda pasauli šobrīd daudzos līmeņos un pret ko būtu jāiestājas ikvienam, kurš spēj redzēt un saprast lietas, kādas tās ir. Un šeit var redzēt oficiālu dokumentu no Trampa adminstrācijas par cīņu ar cilvēku tirdzniecību – ja tas viss nebūtu patiesība, tad nebūtu tāda dokumenta.

Protams neatpaliek arī filma Simpsoni savā izpratnē par īsto pasaules realitāti.
Lūk, cik precīzi šī filma spēj izskaidrot Adrenohroma būtību nieka 20 sekundēs –

Jāpiebilst, ka eksistē arī mākslīgais adrenohroms, kurš ir patentēts un ražots Vuhaņā, Ķīnā. Tajā pašā pilsētā, kur izcēlās Covid-19. Attēlā redzama adrenohroma ķīmiskā formula, kā arī ražošanas vieta 3B Scientific (Wuhan) Corp.

Informācijas avoti:
Augstākminētie un
Aivis Vasiļevskis posts FB

Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment