Trending News

‘Vakcinācijas’ uzspiešana bērniem draud ar smagām blaknēm un ilgtermiņa sekām

2021. gada 16. maijā / wochenblick.at

Sakarā ar kovidpotēm ziņots jau par mirušiem bērniņiem un bēbīšiem, par tādām smagām blaknēm kā elpas trūkums un krampji. Turklāt bērnu gadījumā “vakcīnām” nav pat ārkārtas lietošanas atļaujas, kāda skaitās piešķirta pieaugušo vakcinēšanai. Vācijā un Austrijā paredzēts vasarā izpotēt visus bērnus, jo tikai tādi rudenī drīkstēšot apmeklēt skolu.

Trīs miruši bērniņi un tūkstošiem blakņu jau reģistrēts Eiropas Zāļu aģentūrā (EZA). Blaknes sniedz no elpas trūkuma pāri sejas paralīzei, krampju lēkmēm un sirds muskuļa iekaisumam līdz pat nāves gadījumiem. Īpaši dramatiski — gandrīz 600 vissmagāko blakņu gadījumi ir tieši mazuļiem līdz 2 gadu vecumam.

Peļņa svarīgāka par bērnu labklājību

Pat šausmu romānu autori nespētu izgudrot ko briesmīgāku: Mazuļiem pat nav jātiek vakcinētiem, pietiek jau ar mammas pienu, ādas kontaktu vai potēto vecāku elpu, lai ciestu smagas blaknes, kā izriet no paša Pfizer nesen publicēta dokumenta. Vakcīnu koncernu nodevīgā pelnītkāre neapstājas pat mazuļu priekšā.

Bērnu vakcīnas — atšķirībā no pieaugušo — nav pat saņēmušas ārkārtas lietošanas atļauju. Wochenblick jautāja EZA, kā tad bērni varot parādīties blakņu statistikā, un EZA atbildējuši, ka ziņotie gadījumi varot būt no visas pasaules un būt radušies tādēļ, ka pārkāpta lietošanas atļauja vai instrukcijas. Ne velti infekciju epidemiologs Suharits Bakdi savā jaunākajā grāmatā runā par ‘milzu eksperimentu’ ar nezināmu iznākumu potētajiem un nekādu atbildību no finansiālo ieguvēju puses.

Neskaidrības par blaknēm

Pētījumi bērnu vakcīnas atļaujas izdošanai aizsākās pagājušā gada beigās. Tagad jau 6 mēnešus vecus bēbīšus izmanto par peļņas kāro farmācijas milžu laboratorijas žurkām. Galvenie plašsaziņas līdzekļi ziņo, ka, piemēram, grūtnieču vakcinācija aizsargājot nedzimušos un vēlāk zīdaiņus, nododot tiem tālāk antivielas. Taču tieši tās var būt cēlonis smagām blaknēm un pat nāvei, jo ir aizdomas, ka šīs antivielas izraisa autoimūno saslimšanu – trombocitopēniju. Tā var izraisīt asins recēšanas traucējumus mūža garumā, ka nesen atzinuši vakcīnu ražotāji Johnson & Johnson un AstraZeneca. Taču meinstrīms klusē arī par šiem ražotāju paziņojumiem un naski turpina savu vakcīnu propagandu. Austrijā grūtnieces jau vakcinē.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Vasaras otrā pusē būšot Austrijas skolēnu kārta. Pat Bioētikas komisija šajā prasībā nesaskata ētiskas pretrunas, gluži otrādi — pieprasa skolniekus vakcinēt. Tāpat atbildīgajiem politiķiem visā pasaulē acīmredzot nav nekādu bažu. Austrijas kanclers Kurcs cer, ka EZA ātri izskatīs un zibenīgi apstiprinās BionTech un Pfizer pieteikumu vakcīnu atļaujas izsniegšanai 12 līdz 16 gadus veciem bērniem. Acīmredzot Kurcs vēl nav iepazinies ar EZA apkopotajiem blakņu datiem, — vai arī viņam ir pašam savs priekšstats par bērnu drošību.

Saldējums vai čupa-čupi kā kārdinājums

Vācijas veselības ministrs Jenss Špāns (Jens Spahn) izteicies, ka doma par indes kokteiļa drīzu ievadīšanu bērnu plecos esot “ļoti uzmundrinoša”. Cinisma kalngals: Bavārijas ministru prezidents Markuss Sēders (Markus Söder) pauž pārliecību, ka bērni negrib atpakaļ savu veco dzīvi, viņi gribot “iekarot šo jauno dzīvi”, kas sastāv no komandantstundām, obligāto masku valkāšanu un vakcinēšanos. Pēc viņa teiktā bērniem būs jāvakcinējas atkal un atkal “vismaz trīs gadus”, tas esot “pienesums, ko esam parādā”. Viņam arī neaptrūkstas idejas citiem “piedāvājumiem” papildus vakcinācijai — saldējums un čupa-čupi palīdzēšot pierunāt bērnus veikt nemīlēto dūrienu.

Gēnu terapijas vakcīna pat bēbīšiem

Vācijā bērnus no 12 gadu vecuma plānots vakcinēt tagad jūnijā, ASV — nākamnedēļ, bet Kanādā tas jau notiek. Ja ietu pēc BioNTech prāta, tad ASV jau septembrī visi 2 līdz 11 gadus vecie bērni saņemtu gēnu poti. Nākamajā solī tad turpinātos vakcīna no 6 mēnešu vecuma, kā paziņoja Dr. Entonijs Fauči. Visi viņi ir vienisprātis, ka ‘pamatimunizācijai’ pirmajā dzīves gadā būs vajadzīgas trīs vakcīnas. Pēc tam katru gadu 1-2 rekvakcinācijas; kā pamatojums šim murgam tiek piesaukti t. s. “mutācijas”. Arī “zaļā vakcīnu pase” bērniem paredzēta kā ieejas biļete “jaunajā normalitātē”. Pagaidām tas vēl neattiecas uz bērniem, kas jaunāki par 10 gadiem. Līdz ar vakcīnu atļauju tas gan drīz varētu mainīties.

Vai nebūs vairs bezbēdīgās bērnības?

Tas, vai skolas apmeklējums rudenī būs iespējams bez piespiedu ‘potes’, lielā mērā būs atkarīgs no tā, cik daudz vecāku būs ar mieru pakļaut savus mazuļus aprakstītajām eksperimentālās gēntehnloģijas šprices briesmām. Lielais vecāku kliedziens pagaidām izpaliek. Taču bezrūpīgās bērnības nākotne no tā būs atkarīga.

Uzsverot, ka bērni nav tie, kas visstraujāk izplata vīrusus, turklāt ‘kovidu’ viņi pārsvarā izslimo viegli, Wochenblick secina, ka bērnu ‘vakcinācija’ [pret kovidu] ir bezjēdzīgs pasākums. “Taču tas acīmredzot nebremzē ‘vakcīnu’ fanātiķu apmātību. Ja tas nav pierādījums tam, ka viņi patiesībā seko citam plānam..!“ Austrieši uzsver, ka tagad ir izšķirīgi, ka pēc iespējas vairāk vecāku nostātos pret savu bērnu ‘vakcinēšanu‘, tādējādi demonstrējot savu spēku, parādot, ka cilvēki neļaus ar sevi visādi izrīkoties, un varbūt tā arī izbeigt šo vājprātu.

Latvijas cilvēki, — esam vērīgi!

Vēl februārī infektologi uzskatīja, ka “sākoties vispārējai sabiedrības vakcinēšanai, plāns par ‘potes’ saņemšanu no 16 gadu vecuma varētu būt izskatāms.” Taču doma par bērnu vakcinēšanu nemanāmi iekļūst valdošajās aprindās aizvien dziļāk, un tikpat nemanāmi viņi centīsies to iesēt cilvēkos. Piemēram tā, kā šoreiz, it kā nejauši sametot vienā katlā līdz šim pārsvarā piekopto bērnu vakcinēšanu (kas arī nav viennozīmīgi vērtējama) ar Covid “potēm”, kas, kā jau zināms, vispār nav vakcīnas.

Tiesībsarga biroja Bērnu nodaļas vadītāja Laila Grāvere nupat maija vidū uzsvērusi, cik svarīgi esot vakcinēt visus bērnus — vispārīgi. Viņa paudusi prieku par Eiropas Cilvēktiesību tiesas neseno spriedumu, ar ko noraidīti Čehijas vecāku grupas centieni tiesas ceļā pasargāt savus bērnus no dažādu it kā obligātu vakcīnu uzspiešanas.

Grāvere uzsvērusi, ka tas esot “pamācošs spriedums tādā ziņā, ka,

ja tāda vajadzība būtu, tad varētu domāt par to, ka arī Latvijā noteikt kādus ierobežojumus tiem bērniem, vai naudas sodus tiem vecākiem, kas atsakās savus bērnus vakcinēt,

jo tiesa tieši uzsvēra, ka katrā lēmumā ir jāvērtē bērna labākās intereses.”

Cik uzticams ir šāds ECT spriedums, slēpjoties aiz saukļa par bērnu interesēm, varam iedomāties, kad ņemam vērā Eiropas Padomes un ECT vairāk nekā partejisko pozīciju pasaules pārvaldīšanas kontekstā.

Manuprāt, tie ir kliedzoši signāli, ka ir pēdējais laiks arī Latvijas tēviem un mātēm iebilst, un atdot varu pār savām atvasēm sev!

Tulkojusi un sagatavojusi L. Tjuniņa.

Galvenais avots. Titulbildes avots.

Share With:
Rate This Article
Comments
 • Vai aizstāvoties nogalināt tos,
  kas grib nogalināt manus bērnus,
  ir morāli ētisks pārkāpums?

  maijs 18, 2021
 • Tiesībsarga biroja Bērnu nodaļas vadītāja Laila Grāvere degs elles ugunīs.

  maijs 19, 2021
 • This is another testimony on how Chief Dr Lucky cured my HIV disease. Do you need a cure for your HIV disease? Do you want to be cured from your cancer disease? Or you want to be free from any type of disease. Kindly visit his website https://chiefdrluckyherbaltherapy.wordpress.com/ . He just cured my HIV disease and I’m very grateful to him, he is the only herbalist that can cure you.  
  WhatsApp number : +2348132777335 
  Via Email : [email protected]
  Thank you all for reading,
  God bless”

  jūnijs 14, 2021

Leave A Comment