Trending News

Vakcīnas patents jau pirms pandēmijas izsludināšanas?

Pasaules medijos turpinās kovidšova otrā fāze – mākslīgās izcelsmes versijas apspriešana un Faučigeita. Kaut arī savā būtībā šis tracis netuvina mūs patiesības izziņai, jo kur tad ir vīrusa izolāts – bet atklājas arī kaut kas interesants.

Tagad atsevišķos medijos parādījusies ziņa par to, ka Ķīnas militārais zinātnieks, kam bijušas arī saiknes ar ASV, ir iesniedzis kovid vakcīnas patentu krietnu laiku pirms tika pasludināta pandēmija. Yuse Zhou, kurš darbojās People’s liberation Army jeb Atbrīvošanas armijas organizācijā, ir aizpildījis attiecīgo dokumentāciju Ķīnas kompartijas uzdevumā jau 2020.gada 24.februārī. Tā raksta britu The SUN ar atsauci uz Austrālijas ziņu dienestu.

Tikai 5 nedēļas pirms tam Ķīna pasludināja par cilvēku inficēšanos ar šo vīrusu. Zhou ir strādājis kopā ar Uhaņas institūta zinātniekiem, ieskaitot tā saukto sikspārņu sievieti – Shi Zjengli, kas ir direktore tai laboratorijai, kas pētīja tieši sikspārņu korona vīrusus. Šī ziņa un sadarbība pastiprina spekulācijas par to, ka vīruss varētu būt nācis no laboratorijas un Ķīnā par tā cirkulāciju bija zināms jau sen pirms tas tika paziņots starptautiski.

Nekas tāds līdz šim nav piedzīvots, tāpēc tas raisa jauājumus par to, vai šis darbs nav sācies jau daudz senāk – profesors Nikolajs Pterovskis

Zhou mistiski nomira tikai trīs mēnešus pēc patenta reģistrācijas. The New York Post apgalvo, ka par to ziņoja tikai viens Ķīnas medijs, kaut arī Zhou bija viens no valsts prominentākajiem zinātniekiem.

Iepriekš viņš bija strādājis kopā ar ASV institūcijām, ieskaitot Minesotas Universitāti un Ņujorkas Asins centru. Tā pamazām mākslīgās izcelsmes teorija pieņemas spēkā un tiek apgriezts kājām gaisā viss, ko 18 mēnešus cītīgi uztiepa šie paši mediji un soctīkli, ka tāda versija vispār nav pat izskatāma.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Ķīna joprojām uzskata, ka tam nav pamata, bet dabiskā versija ir pareizā – par spīti tam, ka pierādījumu nav ne dabiskai izcelsmei, ne patreiz arī mākslīgai. Un tas atgriež pie galvenā jautājuma – vai visa šī ņemšanās ap izcelsmi ir tāpēc, lai vēl kādu laiku noslēptu to, ka nekāda šāda vīrusa nav vispār, bet galvenais šeit bija tieši vakcīna? Tieši tāpēc šī ziņa ir interesanta, jo tas gan parāda afēras patieso dabu – plāndēmija tika organizēta, lai iedabūtu cilvēkos šīs substances, nevis otrādi. Kā domā Tu?

A. Vasiļevskis

Kāpēc vakcīna parādījās pirms pandēmijas?
Share With:
Rate This Article
Comments
 • Ak jūs plānprātiņi! 😀

  jūnijs 9, 2021
 • Аренда недвижимости Бутово md-rielt.ru

  Представляем следующим клиентам агентство недвижимости в районе Москвы Бутово. Желаете продать загородный дом, но нет на это сил и времени? Или покупатели хотят снизить стоимость? А возможно Вы искали коммерческое помещение для магазина или собственного бизнеса? По таким и другим задачам, касающихся недвижимость в Бутово обращайтесь на интернет портал md-rielt.ru агентства недвижимости «МД-Недвижимость».

  По вопросу [url=https://md-rielt.ru/]купить коммерческую недвижимость восточное бутово[/url] мы с удовольствием Вам поможем. Представленная команда состоит из настоящих профессионалов, опытных в данной области. К любому заказчику мы стараемся найти индивидуальный подход, задавая множество вопросов обо всех нюансах. Например, при покупке недвижимости необходимо знать: нужный район, этаж, количество комнат, совместный санузел или нет, общая площадь квартиры, с ипотекой или без и много других особенностей.

  Для сдачи или аренды также есть множество критериев, под которые мы стараемся найти самый лучший вариант для покупателя. Продажа недвижимости на интернет сайте https://md-rielt.ru/ также происходит командой профессионалов. Мы целиком берем проведение сделки на себя, при необходимости.

  Сначала требуется профессиональная оценка жилья, чтобы знать сколько она стоит в настоящее время на рынке недвижимости. Требуется сделать профессиональные фотографии, которые сумеют обратить внимание возможных клиентов, а далее заниматься конкретно поиском. Продать недвижимость быстро и выигрышно самому не так просто. А вместе с нами это будет очень комфортно и безопасно.

  По всем вопросам позвоните по номеру телефона +7(926)522-42-28 с 10:00 до 21:00, без выходных. Наш адрес: БЦ “Барклай-плаза” г. Москва, ул. Барклая, д. 6, стр. 5, оф. 277.. Если Вам необходима консультация, напишите Ваш вопрос на интернет сайте md-rielt.ru в специальную форму и мы созвонимся с Вами в ближайшее время. С радостью поможем Вам найти идеальное решение под Ваш запрос.

  Данное агентство оказывает множество услуг: аренда, сдача в аренду, покупка и продажа, а также прочие услуги. Арендовать или купить можно квартиры, дома, коммерческую недвижимость. К прочим услугам имеют отношение-обмен квартир, экспертиза, ипотека, управление и другие. Также представленное агентство есть в самых популярных социальных сетях, переходите и смотрите наш каталог вариантов.

  Сейчас очень много обманщиков орудует в области купли-продажи недвижимости, а также сдачи. Ни в коем случае не нужно отправлять предоплату заранее, не видя квартиры. Найти надежное агентство не так то легко, ведь сегодня очень много вариантов. Наше агентство работает уже множество лет и ни разу не было плохих отзывов от покупателей, что говорит, что Вы попали в надежное и успешное агентство недвижимости. Рады Вас видеть!

  jūnijs 10, 2021
 • levitra on sale[/url]

  jūnijs 10, 2021
 • This is another testimony on how Chief Dr Lucky cured my HIV disease. Do you need a cure for your HIV disease? Do you want to be cured from your cancer disease? Or you want to be free from any type of disease. Kindly visit his website https://chiefdrluckyherbaltherapy.wordpress.com/ . He just cured my HIV disease and I’m very grateful to him, he is the only herbalist that can cure you.  
  WhatsApp number : +2348132777335 
  Via Email : [email protected]
  Thank you all for reading,
  God bless”

  jūnijs 14, 2021

Leave A Comment