Trending News

Vakcīnu atkarība – jaunais narkomānijas paveids

Šis ir no sērijas ‘to nav iespējams izdomāt’ – realitāte pārspēj jebkuras fantāzijas. Pirms dažām dienām New York Magazine publicēja rakstu, kas demonstrē vēl kādu fenomenu, kas vērojams mūsdienu jau tā aptrakušajā pasaulē.

Tas ir par to, ka pilnībā švakcinēti kovid atkarīgie melo par to, ka viņi tādi nav, lai dabūtu nākošo dozu.

Raksta nosaukums ir “Johnson & Johnson & Regret,” kura autors Benjamin Hart apraksta pats sevi un to, ka viņš jūtas ļoti vīlies tajā, ka ir izvēlējies vienu Janssen dozu, nevis kādu no dubulto devu injekcijām, jo tām jau ir gatavi būsteri. Viņš arī ļoti grib tādu pašu, bet viņam tas nepienākas. Un viņš kopā ar citiem līdzīgiem Farmas narkomāniem ņem lietas savās rokās un izliekas par nevakcinētiem, lai tiktu pie nākamām špricēm.

Līdzīgi kā ielu narkomāni, tā arī šī jaunā īpatņu suga kļuvusi par tādiem pašiem, kam nemitīgi vajag jaunu dozu. Kas notiek, ja viņiem tas nesanāk? Harta gadījumā viņam vienkāŗši pietika samelot par savu statusu, lai dabūtu vēl vienu dozu savā Farmas nodaļā. Viņš tur arī atzīst, ka ir Lielās Farmas Kulta pārstāvis un ir atkarīgs no Ķīnas vīrusa injekcijām.

“Netiek pievērsta uzmanība aizvien pieaugošiem pierādījumiem par to, ka mums vajadzētu nākamo dozu vairāk, kā Pfizer un Moderna mafijai – ka vakcinēto infekcijas notiek biežāk tieši starp vienu dozu saņēmušiem, kā mūsu abu-dozu kolēģiem pat ja arī slimnīcās nonākam retāk” – žēlojas Harts.

Un viņš ir pārliecinājis sevi, ka būdams vienas dozas vakcīnas donors, ir palicis sliktākā stāvoklī par tiem, kuri dabūja divas un tagad jau trešo, jo viņa prāt, vairāk injekcijas nozīmējot labāku drošību.

Un par spīti vajadzībai, mēs esam bieži jutušies tā, ka esam izmesti no pandēmijas naratīvas – turpina Harts. It kā mēs būtu paaudze X. Daļēja taisnība jau viņam ir – izrādās, ka Janssen injicētie neparādās Ņujorkas kroņa pasu sistēmā Excelsior.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Ciešot tādas neērtības, daļa no mums ir ķērusies pie risinājuma paši – saka Harts. Un mēs vienkārši gājām uz saviem medicīnas punktiem, izliekoties, ka neesam vispār špricēti. Jā, esam dzirdējuši par to vīrusa lieta un tas ir bīstami – lūdzu mums to Modernas dozu.

Ko no tā var secināt – tikai to, ka pasaule jūk prātā. Šis cilvēks un daudzi citi ir pārliecināti, ka jaunajā normālajā pirmās klases pilsonis ir tas ar visvairāk injekcijām un viņi paši pēc tām skrien – jaucot kopā dažādas potes un bez nekādas saprašanas, ko tas viss nodara organismam. Vai ko vēl par šo īpatni dzirdēsim, nav zināms. Bet tādas lietas acīmredzot notiek aizvien biežāk, jo globālistu mediji ir panākuši pasaules vēsturē nebijušu masu psihozi.

Nākas secināt, ka mūsu laikos daudzi ir tik tālu degradējušies, ka no tiem prasīt redzēt realitāti vairs nav iespējams.

A. Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
No Comments

Leave A Comment