Trending News

Vakcīnu nāves pļauja ASV turpinās

Kā redzams pēdējos datos no VAERS sistēmas, tad uz 21.maiju tur reģistrēti jau pāri 4600 letāliem iznākumiem pēc kovid injekcijas saņemšanas. Vai tas ir daudz vai maz? Atkarīgs, kā uz to skatās.

Faktu čekeri nemitīgi stāsta, ka tur nav nekāda sakara ar vakcīnām un VAERS sistēma ir tikai ziņošanai, kur var ziņot jebko. Ka uz simtiem miljoniem sašpricēto dozu ASV šāds cipars ir niecīgs un nav vērā ņemams.

Taču tas tā izskatās tikai absolūtos skaitļos. Šeit ir jāsalīdzina tas, kā izskatās šībrīža cipari uz pārējo gadu fona. Katru gadu ASV tiek špricēts tikpat daudz arī citu vakcīnu, piemēram, 2019/2020 gadā tās bija 170 miljoni parastās gripas vakcīnu vien. Tagad gan gripa pazudusi. Vēl ir milzum daudz citu vakcīnu, ko saņem arī bērni pie dzimšanas. Taču vēl 2020.gadā sistēmā tika reģistrētas tikai 165 nāves pēc vakcīnām. Bet tikai šī gada pirmajos 5 mēnešos jau ir 4600. Tas ir desmitiem reižu vairāk un lielākā gada daļa ir tikai priekšā. Turklāt pašā Vaers lapā tiek atzīts, ka tur tiek ziņots tikai par 1% no visiem gadījumiem. Tādā gadījumā cipari var būt pavisam šausminoši. Tāda izskatījās tabula vēl 2 nedēļas pirms tam.

Uz šo biedējošo tendenci viens no pirmajiem vērsa uzmanību kardioloģijas profesors doktors Peter McCullough. Nevar izskaidrot tādu milzīgu lēcienu mirstības statistikā, jo arī pirms kovida afēras ASV tika potētas 300 miljoni dažādu vakcīnu – šobrīd ASV ir izlietotas 280 miljoni kovid injekciju. Vai visas šīs nāves izraisa injekcija? Redzams, ka izteikti lielākā daļa no tām iestājas pirmajās 2 dienās pēc injekcijas.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Nevajag šajā jautājumā ticēt faktu čekeriem, kuri nemitīgi stāsta, ka VAERS nav pierādījums saiknei starp vakcīnu un blakus efektu. Tas arī nav sistēmas uzdevums. Tā ir paredzēta tam, lai ātri reģistrētu šos gadījumus – tā ir ātrās ziņošanas sistēma. Taču problēma ir tajā, ka šī sistēma netiek izmantota tam, kam tā domāta –jo milzīgā mirstības statistika šajā gadījumā nevienu oficiālo iestādi neinteresē. Signāls ir acīmredzams, bet reakcijas taču nav.

Tāpat pilnīgi meli ir apgalvojumi par to, ka tas ir niecīgs procents, salīdzinot ar potējamo skaitu. Bet līdz šim ierastā medicīnas prakse bija vērtēt produktu pat tikai pēc dažiem letāliem iznākumiem, negaidot ko vairāk – ja ir 50 dīvainas nāves, tad tas tiek atsaukts no tirgus. Tā tas bija ar Rota vīrusa vakcīnu 1999.gadā, ko atsauca pēc salīdzinoši maigiem blakus efektiem. Bet tagad vērojam pavisam ko citu. Par spīti tam, ka VAERS sistēma burtiski kliedz, oficiālās iestādes turpina melot, ka vakcīnas ir drošas un efektīvas.

Vai letālie gadījumi pēc injekcijas ir pamats trauksmei?

A. Vasiļevskis


Share With:
Rate This Article
No Comments

Leave A Comment