Vakcīnu posts Eiropā

Tikai trijos vakcinēšanas mēnešos pat saskaņā ar oficiālo ES statistiku, trīs galvenās kovid vakcīnas sēj postu un iznīcību visā Eiropā.

Šie cipari patiesībā ir diezgan šokējoši – līdz marta beigām  EudraVigilance dati uzrāda 5300 mirušos un 135.000 dažādus nopietnus blakus efektus, kur daudzviet nepieciešama hospitalizācija. Ja kādam no ierastajiem produktiem ir kaut minimāla iespēja šādu efektu izraisīšanā, tas tūlīt pat tiek noņemts no veikalu plauktiem visur.

 Bet ar šīm vakcīnām situācija ir tieši pretēja. Valdības visur izmanto visus iespējamos veidus, politisko un sociālo spiedienu, lai panāktu šo toksisko un iespējams, genus izmainošo substanču nonākšanu cilvēku ķermeņos. Par spīti tam, ka dati uzrāda tik daudzus upurus, nekas nemainās – izņemot dažas apturēšanas un kaut kādu vecuma grupu izlaišanu ar Astra Zeneka vakcīnu.

Šajos datos, kas bija aprēķināti uz brīdi ir līdz 27.martam, var aplūkot to, kā tas izskatās un kādi ir šie dramatiskie skaitļi. Tagad sistēmā ir dati līdz 3.aprīlim un šis skaits ir vēl lielāks, tikai tad atkal jāveic  aprēķins pa visiem simptomiem, lai noskaidrotu letālo iznākumu skaitu, jo sistēma uzrāda tikai kopējo ziņoto nopietno gadījumu summu.

Bet pirms nedēļas dati bija sekojoši. Jūs varat uzspiest uz saitēm un izpētīt katras šīs vakcīnas statistiku pa sadaļām, kāda tā ir tagad un veikt savus aprēķinus, ja ir tāda vēlme.

Astra Zeneka vakcīna – 837 mirušie un 80.098 vēl neatkoptie ar smagām sekām.

Pfizer vakcīna – 3268 letāli iznākumi un 50.699 ar smagām sekām.

Moderna vakcīna – 1256 letāli iznākumi un 4723 ar smagām sekām.

Kopā ņemot – 5361 mirušais un 135.520 smago seku gadījumi, kas vēl nebija atkopušies.Turklāt tie ir tikai reģistrētie gadījumi un tikai ES.

ASV ir cita, VAERS sistēma un tur skaitļi nav mazāk dramatiski. Turklāt pats baisākais, ka neviena no šīm nāvēm nav oficiāli saistīta ar vakcīnām, bet ar visiem citiem iespējamiem medicīniskiem stāvokļiem. Dotajos grafikos var apskatīties arī to, kā izskatās vakcīnu upuru skaits pa valstīm un katrai vakcīnai. Piemēram, Astra Zeneka un Moderna visvairāk posta nodarījusi Holandei, bet Pfizer – Itālijai.

Šeit ir ekrānšāviņi, kuri fiksēti 7. aprīlī pl. 13:12. Tozinameran ir otrs Pfizer vakcīnas nosaukums.

Turklāt šie dati neietver tos, kas it kā ir atveseļojušies, bet kam ir un var turpināties visādas veselības problēmas. Kopējais šo reģistrēto blakusefektu gadījumu skaits uz 3.aprīli ir sekojošs.

Astra Zeneca 133.310

Moderna 11.545

Pfizer 127.789

Tā ir tikai sausa statistika, bet aiz katra šāda gadījuma slēpjas vesela traģēdija. Kā tas iet kopā ar valdību salkano vakcinācijas prapagandu un aicinājumu ‘glābt tuvos’?

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Taču joprojāmi ir ļaudis, kuri gatavi stāties vakcīnu rindās un saņemt šādu, potenciāli veselību graujošu vai pat letālas sekas izraisošu substanci, kam šie minētie taču ir tikai īstermiņa efekti. Kas būs tālāk, nezina neviens.Turklāt šī vakcīna ir izstrādāta pret vīrusu, kuru tagad jau pat oficiālie avoti atzīst par sezonālu un mūžīgu, kā parasto gripu, kuras taču šogad vispāŗ neesot. Turklāt cilvēkiem tiek draudēts ar izstumšanu no sabiedrības, ja viņi atsakās šajā eksperimentā piedalīties. Bet dati runā savu un cilvēki ir brīdināti. Tālākais pašu ziņā.

A.Vasiļevskis


Share With:
Rate This Article
Tags
Comments
 • Vai varētu, lūdzu, norādīt informācijas avotus?

  aprīlis 7, 2021
 • Kā var kāds komentēt, ja nav izlasijis rakstu? Burtiski paša raksta sākumā bija minēts informācijas avots. 😀

  aprīlis 7, 2021
  • Lūdzu linku uz konkrētu pētijumu nevis random firmas nosaukumu

   aprīlis 7, 2021
 • Bet nestrādā neviens no pievievienotajiem linkiem.
  Lai pārliecinātos par minēto.

  aprīlis 7, 2021
 • Ticu rakstā minētajiem skaitļiem, bet nevaru atrast VAERS un EudraVigilance mājas lapās, kā tiem tikt klāt. Tāpēc, ja iespējams, lūdzu ielieciet linkus uz tiem. Jau iepriekš paldies :))

  aprīlis 7, 2021
  • Lūdzu sākumā noziedo, tad izvirzi absurdas prasības 🙂

   aprīlis 7, 2021
 • Kur var tādu murgu sadzejot??? 😀 Kur pieminētās saites?

  aprīlis 7, 2021
 • Iesāku lasīt, un pirmais teikums – šie cipari… cipari. Tas jau visu skaidro par raksta autora izglītības līmeni 🙂 iesaku vispirms iemācīties atšķirt ciparus no skaitļiem

  Neviena linka turklāt nav. Bet plusiņš par fantāziju.

  aprīlis 7, 2021
 • Aizdomas par blaknēm NAV pierādītas blaknes. ”Suspected side effects are reported by patients, consumers and healthcare professionals. These reports are suspected but not necessarily established side effects. They may not be related to or caused by the medicine.” <- https://www.ema.europa.eu/en/news/information-suspected-side-effects-nationally-authorised-medicines-now-available-through-single?fbclid=IwAR2TMyKXAqCbOy3yK4r5xQkjKvldTx5msv8JwKeIabT9FxHDtwMBtxzMwhg

  aprīlis 7, 2021
 • Linki nestrādā, un kad strādā – tā arī nav konkrēti rakstīt par ko viņi vispār ir. Tur ir minēti “gadījumi”. Gadījumi kam? Potēšanai, lidošanai, potes temperatūrai??? Tie dati, pat kas ir saprotami apraksta iespējamas, bet ne obligāti ar vakcīnu saistītās blaknes. Temperatūra, dārgais autor, arī ir blakne. Pie tam diezgan bieža organisma reakcija uz daudzām potēm. Ā, un aizmirsi pieminēt, ka šī lapa nesniedz info par nāvēm. Pēc daudzās oficiālās vietnēs atrodamā info – asa reakcija uz poti ir 2-5 cilvēkiem no miljona, kas, manuprāt, ir labs rādītājs.

  Resume:
  Datu interpretācija – izzīsta no pirksta
  Nāves – izzīstas no pirksta
  “Aiz katra šāda gadījuma slēpjas vesela traģēdija” – izzīsts no pirksta

  Slēdziens – Aftor mudak un tipisks Dunninga-Krūgera gadījums.

  aprīlis 8, 2021
 • smagās narkotikas vai nopietns smadzeņu iekaisums. nu vai – tā gan nevar būt! kremlinu trollītis (par dzīvu naudiņu)

  aprīlis 8, 2021

Leave A Comment