Trending News

Vakcīnu propaganda neliek mierā pat Jēzu

Ja Kristus šodien staigātu pa Zemes virus, tad viņš atbalstītu vakcīnas. Ar tādu apgalvojumu savā Facebook profilā nesen nācis klajā eveņģēlists Franklins Grahams.

Viņš ir Samaritian’s Purse un Billy Graham evaņģēlistiskās asociācijas presidents. Viņam ir 9.6 miljoni sekotāju tikai Facebook vien. Un 24. martā tur parādījās sekojošs ieraksts.

Internets ir pilns ar rakstiem, teorijām, datiem un uzskatiem saistībā ar kovid vakcīnām – gan pozitīviem, gan negatīviem. Ir daudz, ko lasīt. Mediji un citi ir man jautājuši par vakcīnu. Un man ir jautāts – vai tad Jēzus staigātu pa Zemes virsu šodien, vai viņš atbalstītu vakcīnas?

Mana atbilde ir balstīta uz Bībeles līdzību par žēlsirdīgo samarieti un man jāsaka – jā, es domāju, ka Jēzus dotu padomu cilvēkiem lietot vakcīnas un zāles, lai dziedinātu slimos un glābtu dzīves.

Šajā nodaļā Jēzus stāsta par savainoto vīru, kas guļ uz ceļa un reliģiskie līderi viņam iet garām. Bet par varoni kļūst samarietis – tājās dienās izdzītais no sabiedrības – kurš apstājas un palīdz šim vīram, lejot uz brūcēm eļļu un vīnu. Tas tolaik skaitījās medicīnas augstākie sasniegumi.

Mēs arī zinām, ka Jēzus staigāja no pilsētas uz pilsētu, dziedinot katru slimību. Viņš ir nācis mūs glābt un piedāvāt mūžīgo dzīvību.

Vai viņam pašam vajag vakcīnu? Protams, ka nē. Viņš taču ir Dievs.

10 dienas pirms šī ieraksta viņš intervijai ABC News paziņoja sekojošo:

Es domāju, ja Kristus laikā būtu pieejamas vakcīnas, tad viņš uz tām atsauktos un lietotu. Priesterim teikt, lai cilvēki nevakcinētos, ir problemātiski-  ja nu cilvēks saķer vīrusu un mirst?

Protams, rodas jautājums, kāpēc lai Kristus lietotu vakcīnas, ja Bībelē aprakstītajās dziedināšanās viņš lieto dievišķo spēku? Par to droši vien var diskutēt teologi un varbūt tādas diskusijas arī notiek. Bet šeit jāzina vēl tas, kas bija dotā kunga tēvs. Tas ir Bilijs Grahams, visā pasaulē pazīstams evaņģēlists, kurš sprediķoja veselos stadionos visur pasaulē – par viņu varētu teikt, ka viņš bija savācis vairāk cilvēku, kā jebkad iespēja pats Jēzus Bībeles aprakstos.

Un viņš bija saistīts ar planētas bagātākajiem un ietekmīgākajiem pasaules cilvēkiem. Ar saviem aizlūgumiem viņš piedalījās ASV prezidentu inaugurācijās. Viņa dēls cenšas iet tēva pēdās, izmantojot milzīgo popularitāti – bet tagad viņš to izmanto, lai pārliecinātu savus miljonus sekotāju piedalīties Farmas eksperimentos.

Iespējams, ka šeit slēpjas vēl tumšākas lietas, jo kāda sieviete Fiona Barnett apgalvo, ka viņa bērnībā tikusi seksuāli izmantota un to darījuši kādreizējais ASV presidents Ričards Niksons, kas vairāk zināms pēc Votergeitas skandāla un Bilijs Grahams.

Tas kārtējo reizi parāda to, cik dziļa un tumša ir visa šī sistēma, kā savā starpā saistīti visi šie reliģiskie, politiskie un citi ‘līderi’ un kam viņi visi kalpo. Lietā tiek likts viss arsenāls un tagad vakcīnu propagandai tiek izmantota pat Bībele un Jēzus vārds.

A. Vasiļevskis

Vai Jēzus izmantotu vakcīnas?
Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment