Thursday, November 26, 2020
Trending News

Vakcīnu ražotāji neatbild par zaudējumiem

Aivis Vasiļevskis –

Vakcīnu ražotājs neatbild par to efektiem. Kovidšovs ir pietuvojies savai kulminācijai. Tas, kas šobrīd notiek, ir jau pēdējie konkrētie soļi velnišķīgā globalizatoru plāna iedarbināšanai, ko gadiem sola un par ko runā viņu frontmens Bils. Proti, visi priekšdarbi masveida vakcinācijai ir veikti, saražoti miljoniem dozu absolūti nepārbaudītu vakcīnu, izlaižot testus uz dzīvniekiem, ir paziņojumi par to, ka praktiski visi testētie cilvēki cietuši no blakus efektiem, ka nekādas antivielas tur vispār ilgtermiņā neizstrādājas un viss pārējais.

Un tomēr process iet savu gaitu. Un notiek tas tāpēc, ka viss, ko vajag šo vakcīnu ražotājiem, ir ne jau rūpēties par šo vakcīnu kvalitāti vai cilvēku veselību, bet gan nodrošināties pret iespējamu atbildību par to, ka tās sāks realizēt tam paredzēto funkciju – padarīt cilvēkus slimus, izmainīt viņu ģenētiku un realizēt depopulācijas plānu.Lūk, kāda priecas vēsts šajā sakarā.

Viens no lielākajiem šo kovidvakcīnu ražotājiem AstraZeneca ir panācis to, ka tam tiek noņemta atbildība par šīs produkcijas izraisītiem efektiem. Tieši tik vienkārši. Lielākajā daļā valstu, kur šīs vakcīnas tiks piegādātas, kompānijai nebūs paredzēta nekāda tiesiska atbildība par to, kas notiek ar šiem cilvēkiem. Tā kā šīs vakcīnas patreiz izstrādā veselas 25 kompānijas un tās tiks izplatītas daudzās valstīs, špricējot miljonus cilvēku, tad jautājums par to, kas maksās par vakcīnu izraisītām sekām, ir ‘ļoti viltīgs’ – tā stāsta viens no AstraZeneca pārstāvjiem Ruud Dober.

Mēs esam unikālā situācijā, kurā mēs kā kompānija nevaram uzņemties atbildību par to, ka 4 gadu laikā, piemēram, cilvēkam sākas kaut kādi blakus efekti, tā vēsta šis pārstāvis. Lielākai daļai valstu esot izdevīgi pašām uzņemties tādu atbildību. Nu redz, cik viss ir vienkārši. Gluži loģiski, ka šīm kompānijām nav absolūti nekādas vajadzības domāt par šo vakcīnu drošību vai cilvēku veselību- tieši otrādi, tās grūž masveida produkciju pēc iespējas ātrāk, jo tās labi zina, ka likumdošana tiks piemērota viņu peļņas gūšanai, nevis cilvēku veselībai.Viņi zina to, ka CDC un PVO pasludinās šīs vakcīnas par pilnīgi drošām un nepieciešamām, bet tiem kalpojošie masu mediji izziņos šo propagandu visai pasaulei, kamēr lielie tehnogiganti kā Google, FB un Youtube drakoniski izcenzēs jebkādus viedokļus vai pretestību šīm vakcīnām, dzēsīs un bloķēs visus lietotājus, kuri paudīs savu negatīvo pieredzi šajā sakarā. Vai tad jums tas vēl jāstāsta, kā šī sistēma darbojas?

Vai Tu atļausi sev injicēt Covid-19 vakcīnu, kad tādu ārsts ieteiks?

Jau tagad FB nav iespējams pievienot linkus no tām lapām, kas atklāj patiesību par vakcīnām. Un tāpēc viens no tādiem linkiem par blakusefektiem ir tajā linkā, kas ir mana paša lapa – tikai tā var iedabūt šeit to informāciju, caur aplinkus ceļiem. Jūs nevarēsiet teikt šīm vakcīnām nē, ja nu tās nebūs obligātas ar likumu visiem, tad noteikti nevakcinētajiem tiks atņemtas iespējas normāli dzīvot, nevarēs ceļot vai izmantot kaut kādus pakalpojumus, nebūs arī ko iesūdzēt tiesā, jo ražotājs ne par ko neatbild. Tāda ir nākotne, ja cilvēce to neaptur.

Jau iepriekš ziņojām, ka Covid-19 vakcīnu ražošana uzsākta pirms vēl pabeigta to nekaitīguma un drošības izpēte.

Avots.

Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment