Trending News

Vakcīnu revolūcija – kā afērai gatavojās 2019.gada sākumā

Kad sākās sagatavošanās darbi šodien notiekošajam vadāmajam haosam un pasaules formatizēšanai par kaut ko citu? Protams, tie sākās ļoti sen – Orvels savu 1984 uzrakstīja jau 1948.gadā. Bet ir salīdzinoši neseni raksti, kuros vērts ieskatīties un īpaši tajos, kas informē par Davosas forumā apspriesto.

Tieši šī organizācija – Pasaules ekonomiskais forums ir galvenais ideoloģiskais dzinējspēks Reseta realizācijai. Un pasaule tam pievērsa pārāk maz uzmanības, bet gatavošanās šīs izrādes pēdējam cēlienam tur pēdējos gados notika īpaši intensīvi. Jau 2016.gadā parādījās reklāma, ka mums nekas nepiederēs, bet mēs būsim laimīgi.

Savukārt 2019.gada 24.janvārī varam atrast rakstu par to, kā Imperiālās koledžas zinātnieki jau toreiz prezentēja pasaules līderiem savu ‘vakcīnu revolūcijas’ plānu. Tas notika 2019.gada Davosas sanāksmē, kur šie trīs zinātnes spīdekļi pasaules krējuma slānim demonstrēja savas ieceres izmainīt visu šo industriju. Un tur pietiekoši skaidri tika apzīmēti procesi un vajadzības, lai tos īstenotu, tai skaitā globālo korporāciju sadarbība, lai šo revolūciju īstenotu praksē. Protams, tas viss ‘sabiedrības labumam’ Kolumbijas presidents savā runā paziņoja, ka Mākslīgais Intelekts maina visus pētniecības pamatus, tas ļauj veidot molekulas, saprast mikrobiomu, izstrādāt tehnoloģijas, kuras izmantot medicīnā un karā ar klimatu. Jā, arī tas un skaidri apzīmēta IV Industriālā revolūcija, Lietu Internets un visas pārējās Reseta sastāvdaļas.

Robin Shattock, Chair, Mucosal Infection and Immunity, Imperial College London, United Kingdom speaks during the Session “Ask About: RNA Vaccines ” at the Annual Meeting 2019 of the World Economic Forum in Davos, January 23, 2019. Congress Cenre – Science Hub. Copyright by World Economic Forum / Valeriano Di Domenico

Savukārt Imperiālās koledžas profesors Robins Shattock uzstājās ar ziņojumu par mRNS injekcijām, kas varētu ļaut ātrāk reaģēt uz dažādām zināmām slimībām, bet arī uz tā saucamo slimību X – tas krietnu laiku tika lietots kā apzīmējums kaut kādai mistiskai slimībai, kas noteikti nākotnē parādīsies. Un parādījās taču. Bet Šatoka komanda jau toreiz strādāja uz ražošanas sistēmas uzlabojumiem, kas ļautu ātri saražot desmitiem tūkstošus šo eksperimentālo injekciju jau pirmajās nedēļās pēc epidēmijas uzliesmojuma. Tiek atzīmēts, ka patreiz – tas ir, 2019.gada sākumā izstrādes process prasa līdz pat 10 gadiem.

Tieši šo problēmu viņi arī atrisināja vēl pirms kovid afēras sākuma. Sintētiskās potes, kurās nav vajadzīgs īsts vīruss un kuras izmanto pašu organismu, lai tas ražo šo pīķa proteīnu un antivielas pret to, var izstrādāt dažās nedēļās un tas ir vieglākais ceļš uz masveida globālu produkciju. Ievērojiet, ka tas viss tiek rakstīts vēl 2019.gada sākumā. Tad, kad pasaulei ne jausmas nebija, ka būtu vajadzīgs ātri izstrādāt milzīgu daudzumu šādu eksperimentālu substanču visas pasaules vajadzībām un ka ar parastām vakcīnām kaut kādu iemeslu dēļ nebūs līdzēts. Bet viņi to zināja un gatavojās. Tieši to arī pateica profesors Robins – mums ir pilnībā jāizmaina veids, kā tiek ražotas un apstiprinātas vakcīnas. Bingo.

Tepat var lasīt arī par vēl kādas profesores Wendy Barclay idejām apr to, ka vajag ‘aizsargāt’ arī dzīvniekus, pētot to, kā transgēnu dzīvnieki var ietekmēt vakcīnu izplatību. Tā ir CRISPR tehnoloģija jeb gēnu inženierija, ar kuras palīdzību šie zinātnieki iecerējuši radīt, piemēram, tādas vistas, kuras būtu imūnas pret tā saucamo putnu gripu. Citiem vārdiem sakot, tā ir vēl viena grandioza afēra nolūkā aizvietot normālus mājputnus ar ģenētiski modificētiem, jo tas ‘apturot vīrusu viņos’

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Vēl no idejām vērts atzīmēt profesora Jason Hallet darbus pie pošu struktūras saglabāšanas pat karstumā. To sauc par termālo stabilizāciju, lai injekcijas varētu uzglabāt istabas temperatūrā un tās nezaudētu savu struktūru. Atcerieties, kā sākotnēji Pfizer pote bija jāglabā pie mīnus 70, bet tagad potnieku brigādes špricē pa labi pa kreisi visur, kur vien pagadās?

Arī tas viss tika plānots un par to tika domāts jau 2019.gada sākumā. Viss tas, kas sākās 2019.gada nogalē, ir tieši tas, kas tika prezentēts Davosas forumā un kam viņi acīmredzami gatavojās pietiekoši rūpīgi – vakcīnu revolūcija, kad tās vairs nav vakcīnas, ir notikusi.

A. Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
Comments
  • Paldies Aivim par kārtējo Vērtīgo Rakstu, no rubrikas “Atver acis” Lasot Aivja rakstus – paralēli zemapziņā liekas puzle, kuras attēls skaidri sāk veidot uzrakstu:”plāndēmija”… Vēlreiz Paldies, Aivi, Jāni, Andri ka jūs mums esat, pateicoties jums, ir glābti tūkstošiem Latvijas cilvēku – noraujot tos no šīs adatas… 🙏😊💓

    jūlijs 25, 2021

Leave A Comment