Saturday, December 5, 2020
Trending News

Valdība gļēvi cenzē populāru video, nevis argumentē

Šo video, kurš bija 2 dienās sasniedzis 70k skatījumu un 3,5 tūkstošus shares tika nevis faktčekots, bet brutāli dzēsts no FaceBook tīkla 21. oktobra vakarā. Tas faktiski nozīmē, ka vecajai sistēmai nav pat pret-argumentu. Viņi baidās no debatēm un izvairās no atbildēm uz elementāriem jautājumiem. Tā ir atgriešanās pie totalitārisma. Šādai rīcībai nav nekāda sakara ar demokrātiju.

Lai Covid atzītu par epidēmiju būtu nepieciešami 2000 simptomātiski pacienti uz 2 miljoniem iedzīvotāju. Šobrīd runa ir tikai par inficētajiem, nevis slimajiem. Lielākajai daļai no inficētajiem vispār nav nekādu saslimšanas simptomu. Tieši cik no visiem inficētajiem ir simptomātiski, bet cik asimptomātiski neviens nezin. SPKC par šo uzrakstījām jautājumu, bet viņi neatbild. Tādējādi šobrīd nav nekāda epidēmija. Ir zināms, ka pozitīvs PCR tests uz Covid-19 vēl nenozīmē, ka cilvēks spēj aplipināt citu. Lai to noskaidrotu, ir jātaisa vēl citi izmeklējumi.


Kariņš citādu viedokli un juridisko argumentus jau sauc par musināšanu un valsts drošības jautājumu! Tā tas šeit nebūs, mēs paši esam saimnieki savā valstī. Mēs neļausim Kariņam atcelt Satversmi!

– saka video autors Jānis Pļaviņš.

Epidēmija ir tikai vadošajos medijos, kur tiek apstājas propagandēts vīruss un tā briesmas. Jau tika noskaidrots, ka faktiski mirušo skaits ar Covid-19 līdz 30. jūnijam bija nevis 30 (operatīvie dati), bet tikai 14 cilvēki pēc faktiskajiem datiem. Tomēr pat pašas SPKC mājas lapā vēl ar vien tiek mānīta tauta jau ar 48 mirušajiem. Šie dati jau noskaidroti kā pārspīlēti. Detaļās par šo atradīsiet šajā rakstā zemāk –

Vēl 2002. gadā Krišjānis Kariņš pilsonisko sabiedrību definēja šādi –

Pilsoniskā sabiedrība ir demokrātiskas valsts balsts, kas sastāv no politiski apzinīgiem, patstāvīgi domājošiem un ekonomiski neatkarīgiem indivīdiem, kuri bauda rīcības un izvēles brīvību, apzinās savas sociālpolitiskās un ekonomiskās intereses un mērķtiecīgi ietekmē sabiedriskos procesus.

Neskatoties uz šiem deklaratīvajiem tukšajiem vārdiem, šobrīd Latvijā notiek sistemātiskas darbības, lai demontētu demokrātiju un vārda brīvību.

Tāpat Jānis Pļaviņš un Andris Ciekurs aicināja uz atklātām debatēm Veselības ministri Ilzi Viņķeli un Latvijas galveno propagandisti Ingu Spriņģi, bet viņas tā vietā lai piekristu debatēm tikai publicē kārtējos apmelojošus rakstu, paužot savu nepatiku pret personām, bet izvairoties no diskusijas pēc būtības.

Vairāk par Ovjedo konvenciju iespējams uzzināt šeit –

Vai pakļausies prasībai vilkt masku sabiedriskajā transportā, u.c.?

Foto: Valsts kanceleja.

Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment