Trending News

Valsts ir mirusi – lai dzīvo valsts!

2020.gada 1.decembris paliks ļaužu atmiņā uz ilgu. To atcerēsies gan naivie un sirmie barikāžu aizstāvji, gan arī tie, kas ilgstoši smējās par „ konspirāciju teorijām”, ignorējot realitāti, kurā šīs „teorijas” strauji pārvērtās par praksi.

Drīz neviens vairs neatcerēsies tā zemes tārpa vārdu, kuram „elite” uzticēja „paust” varas viedokli, bet atcerēsies brīdi, kad Latvijas tautai tika piedraudēts ar pašas apmaksātajiem Bruņotajiem Spēkiem.

Bet pilnīgi noteikti tas arī ir lūzuma brīdis, jo to nevar padarīt par nebijušu un turpināt izlikties, ka vara joprojām pārstāv mūs, Latvijas tautu. Tādas pašas atskārsmes skāra arī berlīniešus, stāvot ziemas aukstumā zem ūdensmetējiem un arī londoniešus, pārsienot policijas pārsistās galvas. Tas viss, protams, tiek darīts mūsu bezgala dārgās veselības vārdā. Tās veselības, kas apaļus 30 gadus mūsu „eliti” absolūti neinteresēja.

Kas gan pasaulē ir izmainījies? Visur viens uz tas pats- starptautiskais banku kapitāls ir sasniedzis savu maksimālo koncentrāciju saujiņas sociopātu rokās, kas vēlas pārvaldīt nevien savas korporācijas, bet arī visu pasauli. Un šai vēlmei ir tikai viens šķērslis- nacionālas valstis.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Tāpēc to elites tiek iedzītas parādos, šantažētas un uzpirktas, to nacionālās bankas pārņemtas un vadību pār tām pārņem globālistu ielikteņi.

Šobrīd nobriedušas, pieredzējušas un atbildīgas tautas to saprot un sākušies nežēlīgi protesti un sadursmes

Šobrīd nobriedušas, pieredzējušas un atbildīgas tautas to saprot un sākušies nežēlīgi protesti un sadursmes, Polijā notiek atklāti protesti tieši pret liberāļu varu, kas vairs pat formāli nepārstāv konservatīvo vairākumu. Frančiem ar bezprecedenta vardarbības palīdzību izdevās atcelt fašistisko policijas likumu, bet tas prasīja dzīvības no abām pusēm.

Ir sākusies nacionālo valstu konservatīvo iedzīvotāju sacelšanās pret neoliberāļu – trockistu kontrolēto eliti, ko šī „elite” mēģina iedzīt pagrīdē , sludinot rūpes par vīrusu izplatību un tamlīdzīgas blēņas. Visu valstu valdības tiek apbērtas ar naudu, lokāla korupcija piedota, dolāri šķīst uz visām pusēm un mūsu ādas tiek tirgotas uz svara. Globālisti steidzas , tā ir viņu

Pēdējā kauja, naudas vairs drīz nebūs. Jo nākotne ir reģionālajās valūtās un reģionālajā tirdzniecībā, jauna iekārta ārpus savu dzīvi nodzīvojušā finansu kapitālisma jau iegūst apveidu. Tikai globālajiem parazītiem tur vietas nav. Viss augšminētais pilnā mērā attiecas uz mūsu valsti.

pēdējā kauja, naudas vairs drīz nebūs. Jo nākotne ir reģionālajās valūtās un reģionālajā tirdzniecībā, jauna iekārta ārpus savu dzīvi nodzīvojušā finansu kapitālisma jau iegūst apveidu. Tikai globālajiem parazītiem tur vietas nav. Viss augšminētais pilnā mērā attiecas uz mūsu valsti.

Pierodiet pie domas, ka esam atsviesti apmēram 300 gadus atpakaļ. Mums nav Saeimas, kas rīkotos tautas interesēs un kurā būtu iespējams ievēlēt kādu cilvēku „no malas”. Mums nav valdības, kas spētu pieņemt lēmumus , izejot no situācijas, nevis pēc zvaniem no Briseles vai Vašingtonas. Mums nav bankas, kas pieņem mūsu depozitus un investē lielos nacionālajos projektos. Mums nav valūtas, kuras kursu mēs varam regulēt. Valsts stūri ir sagrābuši noziedznieki, kurus vada globālais kapitāls, kura plānus var nolasīt no Agendas 2030. Un privātās brīvības un pat privātīpašums šajā „jaunajā normālajā” nav paredzēts.

Esam tikai mēs paši. Mēs varam mainīties ar pakalpojumiem, viens otru ārstēt, šūt drēbes,auklēt bērnus, pasniegt stundas, skaldīt malku un mainīt produktus pret pakalpojumiem. Ignorēt kaut kur mītošo varu kā kādreiz ignorējām muižu. Jo šī vara vairs nav mūsu un nekad arī vairs nebūs. Armija var iedzīt mūs mājās, bet nevar piespiest strādāt ārstus, šoferus un skolotājus-  ģenerālstreiks joprojām ir iedarbīgs līdzeklis , lai atvēsinātu uz durkļiem sēdošos uzurpatorus.

Esam tikai mēs paši. Mēs varam mainīties ar pakalpojumiem, viens otru ārstēt, šūt drēbes,auklēt bērnus, pasniegt stundas, skaldīt malku un mainīt produktus pret pakalpojumiem. Ignorēt kaut kur mītošo varu kā kādreiz ignorējām muižu.

Visi tie, kas smīkņāja par sazvērestībām- padomājiet par savu mazo un lielo biznesu, padomājiet  par sev piederošām zemēm, fermām un namiem! Nekas no tā Jums nepaliks, ja 

Lielā Restarta trockistu banda sagrābs pasauli!

Īpašuma leģitimizācijas mehānisms ir valsts! Ja pilnu kontroli pār to pārņem globālisti – visi mēs, ieskaitot Šķēli un Lembergu, atmodīsimies nabagi!

Viss notiek strauji un jābūt pilnīgi aklam, lai nesaprastu, kas notiek. Mazais bizness mirst, vidējais velk dzīvību, testēt tūlīt sāks arī cilvēkus bez simptomiem, iegādātas 800 000 vakcīnas līdz baltkvēlei  novestai sabiedrībai, kura pat nedomā vakcinēties un strādāt par Astras Zenekas rēzus latvieti.

Izej no komas, latvieti! Izej no FB un izslēdz LTV1! Tev ir jāuzbūvē valsts, ko pārvalda visa tauta.

Valsts, kurā nav augļošanas, cenzūras un patēriņa kulta. Valsts, kurā cieņā ir kultūra, zinātne un darbs. Sameklē draugus un domubiedrus, laikojiet viens otru klātienē. Izveido savus informācijas saņemšanas un sakaru kanālus – sāc visu no jauna.

Latvieši ir pieraduši.

Dievs ir ar mums!

Share With:
Rate This Article
Comments
 • Cerams ka visi sadzirdēs!

  decembris 2, 2020
 • Jāni! Man ir iesaldēts projekt “Laika banka”. Iesaldēts, jo nepietiek spēka vākt kopā brīvprātīgas galvas, lai realizētu.
  Tā ir sociāla savstarpējās palīdzības sistēma, kur par padarīto darbu vai mantām cilvēki norēķinās stundās jeb man-hours.
  Ir nepieciešama laba IT platforma, mūsējā novecojusi.
  Varbūt kāds var uzņemties? Visu sistēmu izstāstīšu.
  Biedrības ietvaros likums atļauj biedriem apmainīties ar pakalpojumiem bez atlīdzības bez nodokļu nasta.

  Santa
  T. 29377746

  decembris 2, 2020
 • online personal loans online personal loan lender personal loans places near me

  decembris 2, 2020
 • Sveika, Santa.

  Vai Tu būtu ar mieru satikties klātienē un izklāstīt vairāk par savu/jūsu projektu? Man arī ir savi apsvērumi, iespējams, saliekot galvas kopā varam rast risinājumu.
  Paldies.

  decembris 2, 2020
 • how to use tinder , browse tinder for free https://tinderdatingsiteus.com/

  janvāris 25, 2021
 • http://bio-catalyst.com/ – order cipro online
  generic zyvox
  [url=http://bio-catalyst.com/]trimox capsules[/url] order floxin

  februāris 16, 2021
 • free foreign dating sites free no fee
  [url=”http://datingfreetns.com/?”]dating personal ads [/url]

  aprīlis 15, 2021
 • tinder online , browse tinder for free
  [url=”http://tinderentrar.com/?”]tinder online [/url]

  maijs 10, 2021
 • clopidogrel 75 mg tabs – plavix 75mg price in uk clopidogrel 70 mg

  maijs 13, 2021
 • bactrim prescription – babactr 350 mg bactrim

  maijs 23, 2021
 • duloxetine price australia – cymbalta 2017 buy cymbalta from canada

  maijs 29, 2021
 • synthroid 200 – synthroid 0.088 synthroid 25

  maijs 31, 2021

Leave A Comment