Trending News

Vaxzevria pote – uz vienu izglābto divi mirušie

Aizvien vairāk kļūst redzams, cik patiesībā bīstamas ir eksperimentālās kovidpotes. Taču par spīti visam, valdības daudzās valstīs joprojām uzstāj uz iespējami lielākas sabiedrības daļas nopotēšanu, padarot to obligātu un īpaši pievēršoties arī bērniem.

Viņi nemitīgi skandē to, ka ieguvumi atsverot riskus. Kaut arī visai pasaulei ir zināms par Astra Zeneka injekcijas trombiem īpaši vecuma grupā 18-39 un dažās valstīs tā ir izņemta no apgrozības arī vecākiem cilvēkiem, daudzviet joprojām turpinās potēšana ar to.

Turklāt nesen iznāca pat oficiālākais no oficālajiem pētījumiem, kas tika publicēts Eiropas slimību kontroles (ECDC) centra žurnālā. Tas skaidri demonstrē, ka šī injekcija dotajā vecuma grupā ir bīstamāka nekā pats Ķīnas vīruss.

Uz katrām 10 nāvēm, ko tā teorētiski novērš, tā izraisa 21 nāvi trombu dēļ.

To atzina arī Īrijas veselības aģentūra HSE un par to raksta arī lielais īru medijs. Šī acīmredzot ir pirmā ‘oficiālā’ publikācija, kur kaut kas tāds tiek atzīts vismaz ar vienu injekciju un vismaz vienā vecuma grupā. Pētījums tika publicēts iknedēļas Eurosurveillance žurnālā un tas balstās uz 4 mēnešu datiem par šīs potes darbību Francijā. Starp citu, šis žurnāls ir tas pats, kur visas afēras sākumā tika publicēts slavenais Drostena PCR testa protokols bez paša vīrusa, kas vispār ir pamats visam tam, kas tagad notiek.

Pētījuma slēdziens ir sekojošs:

Mūsu rezultāti parāda skaidras Vaxzevria priekšrocības attiecībā uz populāciju 55+

Režīmi daudz kur Eiropā izmantoja šos datus tam, lai brīdinātu, ka tikai vecākiem ļaudīm ir vajadzīgs potēt šo potenciāli letālo injekciju, jo viņiem esot lielāks risks dabūt televīrusu. Bet tagad viņi izplata propagandu par ‘variantiem’ nolūkā iestāstīt, ka arī jauniem cilvēkiem vajag špricēties, lai būtu ‘droši’. Bet kāpēc lai kāds, īpaši jaunie cilvēki ārpus riska grupas, sevi špricētu? Viņiem vispār praktiski nav ne simptomu, ne iespējas nomirt arī saskaņā ar oficiālo statistiku.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Kaut arī šīs pētījums ir viens neliels solis injekciju kā genocīda instrumenta atklāšanā, taču šis atzinums ir tālu no kaut kāda saprāta atgriešanās, jo šīs potes vietā tiek piedāvātas citas un tai pašā Īrijā no 5. Jūlija HSE piedāvā 18-39 gadīgiem nošpricēties ar Janssen.

A. Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
No Comments

Leave A Comment