Trending News

Vecāki pieprasa sasaukt valdības sēdi, lai bērni skolās varētu elpot brīvi

12.12. tautas sapulcē ieceltie pārstāvji, kuri ir arī vecāki, pieprasa valdībai nekavējoties sasaukt valdības sēdi, lai atceltu nepamatoto masku režīmu skolās. Valdības sēde paredzēta 6. janvārī pl. 10.00. Kā zināms 48h laikā portālā manabalss.lv tika savākti vairāk nekā 27’000 paraksti, lai atceltu šo genocīdu pret bērniem.

4. janvārī, sazinoties telefoniski ar Izglītības ministrijas atbildīgajiem ierēdņiem palika iespaids, ka ministrija nevirzīs masku atcelšanu. Ministrijā nespēja paskaidrot cik bērni ir saslimuši ar Covid-19, cik miruši. Tāpat ministrijā nemācēja paskaidrot uz kāda zinātniska pamata bērniem skolās tiek uzspiesta masku valkāšana.

Tā kā pie varas esošā anti-konstitucionālā banda bieži cenzē informāciju, tad šeit uzreiz kopija Bitchute, ja pazūd video augstāk –

Ir svarīgi šo video lejuplādēt un ievietot savos sociālajos tīklos –

Iniciatīvā tika prasīts atcelt valdības lēmumu obligāti valkāt sejas maskas 1.-4. klašu skolēniem no 2021. g. 4. janvāra. Ja ministri šādu lēmumu pieņem mēnesi pirms regulējuma stāšanās spēkā, tad viņi neslēpj to, ka paši netic sevis pieņemto ierobežojumu efektivitātei.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Vecāki prasa neīstenot valdības pieņemto lēmumu par obligātu masku valkāšanu sākumskolas skolēniem no 2021. g. 4. janvāra. Oligarhu pārvaldītā kabatas organizācija – “Pasaules Veselības organizācija” nosaka, ka bērniem no 6 līdz 11 gadu vecumam masku valkāšana var tikt rekomendēta. Turklāt, ja tā tiek īstenota, tai jānotiek pieaugušo kontrolē. Tas nozīmē, ka skolotājiem papildus būs jāseko tam, lai maskas tiek valkātas pareizi. Tas nozīmēs viņiem papildu slodzi un laika tērēšanu jau tā apgrūtinātos mācīšanas apstākļos. Kopš 2020. gada septembra bērni netiek izlaisti no klasēm starpbrīžos, tāpēc jau ir vērojams svaiga gaisa trūkums telpās, kur viņi pastāvīgi atrodas. Masku valkāšana nozīmēs, ka bērni ieelpos vēl mazāk svaiga gaisa, kas nepieciešams viņu normālai attīstībai un veselībai.

Turklāt šāda ierobežojuma pieņemšana jau 2020. gada 1. decembrī dod sabiedrībai skaidru signālu: arī pēc mēneša mūsu līdz šim pieņemtie ierobežojumi nedos nekādu pienesumu vīrusa izplatības ierobežošanai. Tas ir nepieņemami, jo valdība solīja sekot situācijas dinamikai un skaitļiem, un pieņemt lēmumus par jauniem ierobežojumiem, balstoties uz tiem.

Uzklausot šo iniciatīvu, mūsu sākumskolu skolēni būs veselīgāki un brīvi ieelpos jau tā klašu telpās ierobežoto skābekli. Bērni nav lielākie slimotāji valstī, tāpēc šie ierobežojumi attiecībā uz viņiem nav samērīgi.

Esošā situācija arī skaidri parāda, ka valdība cenšas nevis cīnīties ar slimību, bet tās aizsegā demontēt demokrātiju, lai palīdzētu saviem saimniekiem – pasaules oligarhiem ieviest Lielo resetu.

Lielākais masku pētījums pasaulē skaidri pierāda, ka maskas vispār nav efektīvs līdzeklis aizsardzībā pret C19 vīrusu –

Tāpat masku nēsāšana jau pēc minūtes pārsniedz veselībai drošās un likumdošanā pieļaujamās Co2 normas –

Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment