Trending News

Veido augsni vakcīnas padarīšanai par obligātu

Koronavīrusa vakcīnai vajadzētu būt obligātai, un tiem, kas atsakās no injekcijas, būtu jāapsver nodokļu sankcijas, lielākas apdrošināšanas prēmijas un daudzu valdības un privāto pakalpojumu ierobežojumus, ceturtdien ASV ierosināja trīs ārsti. “Ja pasākumi, kas būs nepieciešami cīņai ar koronavīrusu, šķitīs drakoniski, mēs uzskatām, ka alternatīvas nav. Vienkārši sakot, vakcinēties būs mūsu patriotiskais pienākums, ”rakstīja trtīs ārsti Michael Lederman, Maxwell J. Mehlman, and Stuart Youngner.s

Nepastāv “alternatīva vakcīnas izraisītajai imunitātei pandēmijas gadījumā”, viņi apgalvoja. “Lai izbeigtu šo pandēmiju, būs nepieciešama plaša imunitātes radīšana visā sabiedrībā ar plašu vakcinēšanos.”

USA Today raksts, kas publicēts 6. augustā, saucas “Sakauj COVID-19, pieprasot visiem vakcinēties. Tas nav ne-amerikāniski, tas ir patriotiski. ” Tās sākotnējā apakšvirsrakstā (sk. Ekrānuzņēmumu zemāk) lasāms: “Padariet vakcīnas bezmaksas, nepieļaujiet reliģiskus vai personiskus iebildumus un sodiet tos, kuri netiks vakcinēti. Viņi apdraud citu dzīvības. ” Kopš tā laika tas ir mainīts uz “Padarīt vakcīnas bezmaksas, nepieļaut reliģiskus vai personiskus iebildumus un radīt šķēršļus tiem, kas atsakās no vakcīnas pasniegt kā drošas un efektīvas.”

“Kad vakcīna ir izstrādāta,” rakstīja ārsti, tai jābūt bez maksas un izņēmumi jāveic tikai cilvēkiem ar “medicīniskām kontrindikācijām vakcinācijai”.

Tomēr “medicīniski apstākļi, kas dod pamatu izvairīties no COVID-19 vakcīnas, būs reti,” viņi apgalvoja. Nedrīkst ievērot nekādus reliģiskus vai personiskus iebildumus pret poti, viņi rakstīja, un sabiedrībai ir jāpieņem bargi sodi, lai izdarītu spiedienu uz iedzīvotājiem.

Ārsti ieteica:

“Privāti uzņēmumi varētu atteikties nodarbināt vai nevakcinētus cilvēkus. Skolas varētu atteikties nevakcinētiem bērniem atļaut apmeklēt nodarbības. Sabiedriskos un komerciālos tranzīta uzņēmumi – aviosabiedrības, vilcienu un autobusu firmas – pasažieru pārvadātāji – varētu atteikt apkalpot nevakcinētus pasažierus. Valsts un privātajās institūcijās ienākšanai varētu būt nepieciešami potēšanās pierādījumi. ”

Pēc tam viņi ieskicēja, kā “būs nepieciešams imunizācijas reģistrs ar nosaukumiem, kas ievadīti pēc imunizācijas pabeigšanas”. Cilvēkiem, kuri saņem vakcīnu, jāizsniedz “sertifikācijas kartes” ar derīguma termiņu (“aizsardzības līmenis ar dažādām vakcīnām var atšķirties un var būt nepieciešama periodiska revakcinācija”).

Jēdziens “imunizācijas kartes” jeb digitālās vakcīnas ieraksti tika mainīti īsi pirms koronavīrusa uzliesmojuma un kopš vīrusa izplatības. 2019.gada decembra rakstā Scientific American tika aprakstīts Masačūsetsas Tehnoloģiju institūta (MIT) pētnieku izgudrojums par vakcīnu ierakstu ievietošanu bērniem “tieši ādā”.

“Vienlaicīgi ar vakcīnu bērnam tiks ievadīts nedaudz krāsas, kas nav redzama ar neapbruņotu aci, bet viegli saskatāma ar speciālu mobilā telefona filtru, apvienojumā ar lietotni, kas uz ādas spīd gandrīz infrasarkano staru. Paredzams, ka krāsviela turēsies līdz pat pieciem gadiem saskaņā ar testiem ar cūku un žurku ādu un cilvēku ādu. ”

Šo ideju žurnālisti raksturo ar lielu lepnumu atzīmējot, kas tas ļaus izvairoties no “acs skenēšanas”, kas varētu aizskar privātumu, un to protams finansēja neviens cits kā “Bila un Melindas Geitsu fonds”. Tas “radās tieša Microsoft dibinātāja un paša viltus filantropa Bila Geitsa prasības dēļ, kurš šķietami cenšas iznīcināt tādas slimības kā poliomielīts un masalas visā pasaulē” . Tomēr vai gadījumā depopulācija nav viņa īstais nodoms, ko viņš pats arī atklāja?

Dr Anthony Fauci, ilggadējais Nacionālā alerģijas un infekcijas slimību institūta direktors un viens no Trampa padomniekiem pandēmijas jautājumos, aprīlī sacīja, ka, viņaprāt, ir “iespējams”, ka kādu dienu amerikāņiem nāksies nēsāt sertifikātus, kas apliecina, ka viņi ir imūni pret koronavīrusu. Fauci ir zināms, kā Geitsa atbalstītājs.

Arī aprīlī Geitss runāja tiešu to pašu: “Galu galā mums būs daži digitālie sertifikāti, kas parādīs, kurš ir atveseļojies vai nesen ticis pārbaudīts, vai kad mums ir vakcīna, kas to ir saņēmis.”

Ledermans, Mehlmans un Younners salīdzināja amerikāņu cīņu pret koronavīrusu ar pirmo un otro pasaules karu. Saskaņā ar Encyclopedia Britannica ziņām pirmajam pasaules karam var piedēvēt apmēram 37 miljonus cilvēku nāves. Otrais pasaules karš bija vēl nāvējošāks – tam bija piedēvēti 70 līdz 85 miljoni nāves gadījumu, ieskaitot badu, holokaustu, slimības un citus ar karu saistītus faktorus.

Visā pasaulē ir ziņots par 20 383,417 miljoniem koronavīrusa gadījumu, bet tikai 741 707 ziņo par nāvi. 13 281 928 cilvēki ir saslimuši ar vīrusu un atveseļojušies. Šie skaitļi, iespējams, nav precīzi, pateicoties Amerikas Savienoto Valstu COVID-19 testu un ziņošanas sistēmu neuzticamībai – kā rezultātā cilvēki, kuriem nekad nav pat veikts vīrusa tests, saņem pozitīvus rezultātus. Piemēram, Ohaio gubernators saņem gan pozitīvus, gan negatīvus testu rezultātus tajā pašā dienā, un vismaz viens cilvēks, kurš gāja bojā motocikla avārijā, tika kodēts kā COVID-19 mirušais. Arī Latvijā bija gadījumi, kad pat piedāvāja segt bēru izdevumus, lai covid-19 pierakstītu kā nāves cēloni.

Jau šobrīd ir zināms, ka pat 80% cilvēku bija nevēlami blakusefekti pēc Covid-19 vakcīnas. Tas gan neattur Deep State mediju un viltus ārstu plānus to apšaubīt.

Liberālais vides advokāts un Kenedija politiskās dinastijas loceklis Kenedijs arī atzīmēja, ka vairāki koronavīrusu vakcīnu izstrādātāji, no kuriem vairāki ir saņēmuši finansējumu no Bila Geitsa, ir bijuši spiesti maksāt miljardiem dolāru kriminālsodos, kas saistīti ar viņu produktiem.

“Tas liecina par uztveres problēmām, lai cilvēki, kuri izprot šo četru uzņēmumu noziedzīgo korporatīvo kultūru, uzskatītu, ka viņi to dara visos citos izstrādājumos, kas viņiem ir, bet viņi to nepiekopj ar vakcīnām,” sacīja Kenedijs.

  1. aprīļa rakstā Kenedijs rakstīja: “Vakcīnas Bila Geitsa vārdā ir stratēģiska filantropija, kas baro viņa daudzos ar vakcīnām saistītos uzņēmumus (ieskaitot Microsoft vēlmi kontrolēt globālu vakcinācijas ID uzņēmumu) un dod viņam diktatorisku globālās veselības politikas kontroli. ”

Kenedijs jau kopš koronavīrusa uzliesmojuma ir veicinājis izpratni par vakcīnu upuriem, un tagad viņš ir kļuvis par vienu no spēcīgākajām pretiniekiem pret piespiedu vakcīnu COVID-19.

Daudzas imunizācijas tiek veiktas no abortētu mazuļu šūnām, un daudzās izstrādātajās koronavīrusu vakcīnās tiek izmantotas arī amorāli iegūtas abortētu cilvēka mazuļu šūnas.

Vai Tu atļausi sev injicēt Covid-19 vakcīnu, kad tādu ārsts ieteiks?
Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment