Trending News

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Atis Artis Lejiņš –

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas  lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta tik nedalīta uzmanība un likmes nav bijušas tik augstas.

Šoreiz tas ir tāpēc, ka nekad agrāk uz spēles nav bijuši civilizācijas attīstības ceļš un eksistenciālas izvēles. Nekad agrāk  cilvēces vēsturē nav bijušas situācijas, kuras nevarētu atrisināt, sarīkojot kārtējo iznīcinošo karu. Nekad agrāk nav bijis tā , ka nebūtu jaunu tirgu, ko iekarot kapitālisma ekspansīvās dabas vārdā. Nekad agrāk nav bijis tā , ka kapitāls ir pārstājis pelnīt.

Tagad pasaules kara vietā nācās sarīkot pandēmijas šovu, kura patiesās izmaksas daudz neatšķiras no kārtīga kara budžeta, jo liels karš ar kodolieročiem pārpildītā planētā vairs nav iespējams, tas  būtu tas pats, kas artilērijas lietošana divistabu dzīvoklī.

Kas stāv aiz ASV prezidenta vēlēšanu trača?  Kas sarīkoja pandēmiju? Un visbeidzot, kam tā ir izdevīga?

Acīmredzot, tā nav izdevīga ražotājiem, tirgotājiem, pakalpojumu sniedzējiem, naftas ieguvējiem, tūrisma sektora darboņiem un visiem pārējiem, kas neparazitē uz citu darba.

Ieguvēji šoreiz ir tieši parazīti- globālie baņķieru klani, kas visām sagrautajām nozarēm ar prieku dos kredītus un par lētu naudu izpirks sviestmaizes vērtus aktīvus, iegremdējot pasaules valstis jaunu parādu jūgā.

Savukārt, izsludinātā „pandēmija”, kas tiek uzturēta par milzu naudu, kas ieguldīta mass media sfērā būs labs iegansts, lai attaisnotu megakrīzi, kas bija nobriedusi jau krietni pirms kovidsāgas.

Pat pavirši papētot, ir skaidri redzams, kas ir šie transnacionālie baņķieri un viņu struktūras, ko cilvēks parastais uzskata par nopietnām un atbildīgām starptautiskām organizācijām – Starptautiskais Valūtas fonds un Pasaules Banka ir privātfirmas, gluži kā Pasaules Tirdzniecības organizācija un Pasaules Veselības Organizācija. Un aiz tām rēgojas blūmbergi, bafeti, baruhi , rotšildi, merdoki un vesels bars citu aisbergu, kas savu redzamo varu projicē ASV demokrātu partijas un to struktūru aprindās. Viņu astoņkājis ir perfekts, mediju koncentrācija vienās rokās – satriecoša, bet kontrole pār sociālajiem tīkliem- gandrīz perfekta.

Cik ilga būs sajūsma?

Kāpēc šos jaudīgos un ietekmīgos ļaudis tā sadusmoja Tramps, ka no kapa bija jāmodina mirušie, jāatslēdz no ētera Trampa tiešraidei un jārealizē vērienīgākā cenzūra Twitter un FB vēsturē?

Pavisam vienkārši – lielākajai daļai Amerikas tautas šī demokrātu norādītā taciņa uz paradīzi nelikās pieņemama.  Viņi atteicās piedalīties ultra-kreiso radītajā psihozē , pieņemt migrantus, mesties uz ceļa melna, beigta recidīvista priekšā un sadalīties 70 genderos.

Šī vēlēšanu sāga ne tuvu nav cauri, Trampam ir gana laika, lai atmaskotu Guļošā Džo vērienīgās krāpšanas operācijas un kļūtu par prezidentu. Bet šoreiz ne par to.

Nelaiķa hipsteris Markss demokrātu kundzības ēru jau bija paredzējis un aprakstījis, paredzot pat laiku, kad kapitāls pārstās dot peļņu. Liberālie ekonomisti šai tēmai uzlikuši tabu statusu, neformāli to sauc par Marksa lāstu. Katra nākošā kapitālisma krīze veicināja kapitāla koncentrāciju arvien šaurākā personu lokā un , kā zināms, absolūta vara sabojā absolūti. Spekulatīvā finanšu kapitāla galvenā problēma ir kapitāla aizplūde no reālās ražošanas spekulatīvajā sektorā, kas īstermiņā garantē daudz lielāku peļņu nekā ražošana.Un tieši globalizācija šo problēmu saasināja, jo jebkurš svaigi sadrukātais triljons pazuda bezdibenīgajos akciju un obligāciju tirgos.

 Šobrīd mēs stāvam kārtējās sistēmkrīzes priekšā un vērojam, kā saujiņa ļaužu kontrolē lielāko daļu pasaules kapitālu, pērk politiku un politiķus un arvien vairāk kontrolē un pat iznīcina valstis. Nacionālas valstis šo cilvēku acīs ir pārejošs ļaunums, tām nav jābūt, jo tās ar savām normām un regulācijām traucē šiem ļaudīm gūt peļņu, izsūcot parādu procentus no tiem, kas iekļuvuši SVF parādu slazdos. Atceries to , latvieti pelēkais, pirms atbalsti Baidenu soctīklos – Tu maksā šiem banksteriem nupat jau 2 miljonus dienā.

JP Morgan un Klintonu klans ir oranžo revolūciju meistari, var nosaukt arī citus Demokrātu partijas bonzu vārdus, bet pamatā tur darbojas tādi smagsvari, kuriem vecais nacistu vampīrs Soross var tikai viskiju pienest. Ukraina tika saplosita un iedzīta parādos tieši ar Demokrātu partijas aktīvu atbalstu, koncentrējot vienā dūrē NVO izperētos „jaunos politiķus” un spēka struktūru nodevējus, kas ievirzīja pareizā gultnē tautas dusmas pret Janukoviča režīmu.

Vēlēšanu zaudējuma gadījumā Džo Baidens ar dēlu Hanteru būs atbildētāji vērienīgā krimināllietā, kurā tirgošanās ar ietekmi būs vieglākā apsūdzība.

Bet oranžās revolūcijas nav vienīgais valstu iznīcināšanas mehānisms- tādi ir palaisti pilnīgi visās valstīs , kuras ir PB un SVF kontrolē. Visās valstīs darbojas no vienota centra vadītas un finansētas NVO, kas cīnas par minoritāšu tiesībām , pret „rasismu” , par feminismu utt. Patiesībā šo pasākumu mērķis ir viens- sagraut nacionālu valsti, iznīdēt vietējās tradīcijas , valodas, sapludināt tautu masā, automatizēt to, šķelt ģimenes un sarīdīt bērnus pret vecākiem.

Sorosa „fondi” un granti paredzēti, lai izaudzētu trockistu- neoliberāļu uzskatiem uzticīgu politiķu paaudzi, saliktu savās vietās šādi audzinātus skolotājus un profesorus. Tas daudz kur ir izdevies un šie tīkli ir pārņēmuši politisko varu daudzās Eiropas valstīs. Latvijā Sorosa fondi 20 gadu laikā ir iepludinājuši 90 miljonus dolāru un, ak tavu brīnumu, globālistu uzbrukuma laikā Latviju pret to aizstāv Egils Levits, Sorosa fonda valdes loceklis, Ilze Viņķele ( ASV granti studijām) un Uga Dumpis (ASV granti). Kāda interesanta sakritība , vai ne?

Ne mazāk interesantas sakritības vērojamas arī agrāk. 20 gadu laikā , kopš neoliberāļi pārvalda Latviju, dramatiski ir audzis valsts parāds, ārvalstu bankas ir pārņēmušas visu Latvijas tirgu, mērķtiecīgi  grauta izglītība un veselības sfēra. Likumsakarības ir samērā vienkāršas- augļotāji, kas apkalpo valsts parādu, nepaliek pateicību parādā par jaunu , labu klientu. Un nav labāku klientu par valsti. Ja tā ir dziļos parādos, tai atņem suverenitāti un aktīvus. Latvijas gadījumā palikuši ir tikai aktīvi un jo rūpīgi jāskatās uz pirkstiem „Vienotībai”, lai ārzemju „investoru” rokās nenonāktu Latvenergo vai LG akcijas. „Kļūmes” ar Citadeli, banku trači , tranzīta problēmas, nerezidentu aizbaidīšana – tā nav neizdarība. Latviešu neoliberāļu- nodevēju kliķe atklāti strādā uz citu valstu interesēm un ar viņu rokām ASV veido „izdedzinātās zemes” joslu ap Krieviju, lai uz mūsu rēķina piepildītu savu seno sapni par Krievijas atdalīšanu no Eiropas.  Valsts izpostīšana atbilst arī globālo finansu korpokrātu galamērķim- nacionālu valstu likvidēšanai un pakļaušanai, kurai šobrīd kalpo „plāndēmija”. Plāndēmija paredzēta mazo un vidējo uzņēmēju iznīcināšanai, jo globālistiem nav vajadzīgi konkurenti un pašpietiekami cilvēki, kas nestāvēs ceļos , gaidot garantēto iztikas minimumu apmaiņā pret savu politisko brīvību nodošanu Lielā brāļa rokās.

Rezumējot- šis globālais , demokrātu pārstāvētais ļaunums šeit un šobrīd ir mūsu Koalīcija, kuras vienīgais uzdevums ir mūs, maksimāli sagrautus, iemest globālo pārvaldnieku rokās.

Ja jūs tam neticat, tad pavērojat , ar kādu dzīvniecisku naidu tie reaģē uz Trampu!

Par ko Tu balsotu ASV prezidenta vēlēšanās?

Tramps pārstāv pretējo nometni un grib atjaunot Ameriku kā konservatīvu un nacionālu valsti tās robežās , pārstāv nacionālo rūpniecības un finansu eliti, kas smagi cīnas ar globālistu ofensīvu.Šī cīņa ir ārkārtīgi grūta, jo globālistus apmierina jebkurš iznākums, pat ASV kā valsts beigas viņus apmierina, jo viņiem vienalga , kā saucas teritorija , ko pārvalda viņu nauda.Tāpēc arī vērojams ārprātīgais mediju radītais „baltais troksnis” , melnā rasisma kults , BLM vājprāts un Sorosa dāsni apmaksātie Antifas izsitēji ielās. Tā ir trockistu revolūcija un izbēgt no armijas ielās palīdzēs tikai ātra Demokrātu partijas atmaskošana, defamācija un sodīšana.

Un tāpēc no notikumiem Amerikā ir atkarīgs tik daudz. Bet pat tad, kad Tramps uzvarēs, Koalīcija neaizies. Tāpat globālisti cīnīsies pret tautām arī citās valstīs. Pasaule deg, to mēģina uzspridzināt globālie korpokrāti –haoss ir viņu instruments. Skaidrs , ka „plāndēmija”, haoss, starptautisko normu un likumu sairums kopā ar megakrīzi izmainīs pasauli līdz nepazīšanai un pazīstamie pārvaldes un ekonomiskie modeļi vairs nenodrošinās mūsu tautas izdzīvošanu- ir strauji jāmeklē jauni. Kapitālisms ir miris , mūsu laiks prasa citus, uz sadarbību un iekšēju kooperāciju vērstus nacionālus projektus. Kurus noteikti neradīs tie, kas šobrīd sagrābuši kontroli pār medijiem, finanšu plūsmām un ārpolitiku.

Latviju šodien ir apsēduši divi vīrusi, Cov 2019 un Koalīcija 2020. Pirmais ir neizpētīts un vēl pat nav izdalīts, bet otrs zināms jau vismaz 15 gadus. Un tikai tautas kolektīvā imunitāte palīdzēs to izdzīvot no mūsu vidus!
Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment