Thursday, October 1, 2020
Trending News

[VIDEO] Vai grautiņi ASV ir saistīti ar Sorosu?

Minesotas vīri melnā provokātoriski izraisa haosu pilsētā pēc Džordža Floida nāves.

Vīrietis, kas ir apģērbies saulainā laikā, melnā apģērbā ar gāzes masku un ar lietussargu, izdauza veikaliem logus un pēc tam pamet notikuma vietu līdz viņu aiztur vietējie iedzīvotāji lai uzdotu jautājumus, vai viņš ir slepens policists, uz ko vīrietis reaģē agresīvi un piedraud ar fiziska spēka pielietošanu.

Latviete Losandželosā: Amerika ir liesmās!

raksta Kalifornijā, Losandželosā dzīvojošā dejotāja Ieva Biteniece.

“Tagad [pilsētās] tiek iesūtīta zemessardze, un visiem ir noteikta komandantstunda no 8 vakarā līdz 5:30 rītā. Protestētāji demolē visu pēc kārtas; zog; notiek apšaudes, asaru gāze, pirotehnika – mašīnas un ēkas tiek aizdedzinātas, kautiņi, nāves. Un te jau vairākas stundas nenotiek protesti, bet brutāla noziedzība. Man pie mājas patrulē policija. Telefonā tiek sūtīti paziņojumi, lai noteikti paliekam iekšā. Šie protesti ir kā ugunsgrēks sausā mežā – tie paliek aizvien lielāki un lielāki.

Jau vēstīts, ka aizvadītajā nedēļā ASV Minesotas štata Mineapolisā sākušies masu protesti. Tos aizsāka iespējamā provokācija – melnādainā amerikāņa Džordža Floida nogalināšana uz ielas.
Acīgākie iedzīvotāji jau ziņo par to, ka notikums bijis neprasmīgi konstruēts un nepatiess. Neskatoties uz to, pašlaik nemieri masveida protestu un vandālisma veidā pārņēmuši jau visu Ameriku.

Pa labi apskatāms plakāts, kur Sorosa organizācija Open Society Foundations meklē protestētājus. Tādas reklāmas sastopamas ASV pilsētās piespraustas uz stabiem.

Ļoti iespējams, ka Džordža Floida slepkavība arī bija iestudēta un pat nav īsta. Sociālajos tīklos atrodams šāds ieraksts, ka Floids esot bijis pornozvaigzne.Zemāk arī apskatāms video, kur kāds puisis atzīstas, ka strādā pie Sorosa par apmaksātu protestētāju. Tas nav saistīts ar šo konkrēto notikumu, bet vēlreiz parāda, ka šāda prakses Sorosam pastāv. Plašāku rakstu par Sorosu iespējams izlasīt šeit.


Situācija ir vēl nesaprotamāka, jo Džordža Floida slepkava Derek Chauvin ir policists, bet, piemēram viņa kaimiņi pirmo reizi dzird, ka viņš bijis policists:Šeit video, kur var redzēt Džordžu Floidu nogāztu uz asfalta, kur policists Derek Chauvin ir piespiedis ar celi viņa kaklu pie zemes:

ASV preizdents par šiem grautiņiem tur aizdomās organizāciju Antifa, kuru Tramps vēlas pasludināt par teroristu organizāciju. Kustībai ir bijusi vairākās Eiropas valstīs, tomēr pēdējos gados tā ir koncentrējusies uz Amerikas Savienotajām Valstīm, Antifa nav oficiālas organizatoriskas struktūras. The New York Times paziņoja, ka tas savus dalībniekus piesaista no citām kustībām, piemēram, Black Lives Matter un kustības Occupy.

Vikipēdija vēsta, ka tieši Antifa un Black Lives Matter ir Sorosa atbalstīto organizāciju sarakstā!

Džordžam Sorosam ir šobrīd 89 gadi, bet, pirms viņš nomirst, viņš vēlas iznīcināt Ameriku no iekšpuses.

Vismaz tā šķiet.

Kā gan citādi mēs varam klausīties viņa vārdus Davosā, Šveicē, izsekot viņa finansētajam amerikāņu politiskajām sacīkstēm un pievērsiet uzmanību tam, ko viņš stāsta par prezidentu Donaldu Trumpu, kapitālismu, kreisos kurus viņš atbalsta, un vada Atvērtās sabiedrības fondu.

Dažos pēdējos gados Soross ir mēģinājis pārņemt vietējās tiesībaizsardzības aģentūras, pārskaitot milzīgas naudas summas kandidātiem.

“Džordža Sorosa klusais ASV tieslietu sistēmas kapitālais remonts”

Politico ziņoja, 2016. gada augustā.

Washington Times ziņo, kas tas turpinās arī šodien.

“Politiskās rīcības komiteja (PAC), kuru finansē Džordžs Soross, piešķir gandrīz miljonu dolāru vietējām prokuroru vēlēšanām”- ‘The Washington Post’ ziņoja jūnijā, par naudu no Tieslietu un sabiedriskās drošības PAC, kas tika novirzīta kreisajiem Ārlingtonas apgabalā, Virdžīnijas apgabalā un Fairfax, Virdžīnijas apgabalā,”

“Soross pievieno intrigu un 800,000$ vēlēšanām, atbalstot progresīvos”

novembrī ziņoja ‘The New York Times’.

Šī valsts institūcija ir viena no pirmajām līnijām ‘konstitūcijas un likumu sardzē’. Tas nozīmē, ka viņa ietekmes potenciāls ir milzīgs – un tā ir ietekme, kas pastāv bez dārgām politiskām cīņām, piemēram, par senatora vai arī Augstākās tiesas amatu.

Amatu pirkšanu dod ļoti izdevīgu piedāvājumu “Dolāra sitienu” , citiem vārdiem sakot. Un bieži vien klusi, nezinot tiem, kuri varētu iebilst.

Tas nenozīmē, ka Soross neuzpērk arī konkgresa vēlēšanas vai mēdijus. Vai arī – īpaši pēdējos mēnešos – vietējos iedzīvotājus.

Demokrātijas alianse ir bezpeļņas organizācija, kas tika dibināta 2005. gadā, lai attīstītu liberāli progresīvu redzējumu visā Amerikā, un kuru finansē pārtikušās elites, nesen savu labdarības atbalsta stratēģiju pārcēla no Vašingtonas, uz mazām, lielākoties nezināmām grupām dažādās kopienās. Kāpēc?

Politico 2018. gadā aprakstīja procesu – Kevins Rodrigess, 19 gadus vecs dziedātājs, kurš valkā pieguļošas džinsas, pelēcīgi baltu Nike kreklu, nekad nav dzirdējis par ietekmīgo un bagāto organizāciju “Democracy Alliance”. Bet viņš ir galvenā slepenā miljardieru kluba daļa, kura vēlas izmaiņas savās interesēs. Ziedotāju kliķe, kuras locekļu vidū ir Džordžs Soross un Toms Stīvers, klusām piešķir līdzekļus nedaudzām vietējām sabiedrības grupām, piemēram, Rodrigesa darba devējam, ‘Living United for Change in Arizona.’

Tā ir stratēģija, kuras mērķis ir mierīgi atlaist prezidentu Donaldu Trumpu, vienu “jaunie vēlētāji strauji dažādo izvēli štatos visā ASV dienvidu daļā” laikā, kā rakstīja Politico.

Tā ir stratēģija, kas pilnībā izmanto tumšās naudas veida ziedojumus, kurus ir grūti izsekot.

Sorosam ir viena lieta ienest publiskajā telpā savu naidu pret prezidentu un nicinājumu pret Amerikas brīvo tirgu – kā viņš to izdarīja Davosā, kad viņš kritizēja Trumpu kā “līdzcilvēku”, kura “narcisms” ir kļuvis “par ļaundabīgu slimību,” kā ziņoja CNBC.

Tas ir vēl viens Sorosa plāns, viltīgi izliekot viņa antiamerikāņu ieteksmi dziļi Amerikas politikā un kultūrā unn tagad arī izglītībā.

Davosā viņš paziņoja par viena miljarda dolāru finansējumu jaunās, Atvērtās sabiedrības universitāšu tīklā, lai finansētu skolas visā pasaulē – lai “izglītotos pret nacionālismu”, kā par to ziņo ‘Financial Times’.

Citiem vārdiem sakot: apmācīt nākamo paaudzi suverenitātes ļaunumos – iemācīt topošajiem jauniešiem, kā kļūt par labiem paklausīgiem pasaules pilsoņiem.

Soross to dēvē par visu laiku nozīmīgāko un ilgstošāko projektu. Nav brīnums. Tas tiešām varētu tā būt. Ja tas izdosies, tas varētu nozīmēt robežu sabrukumu, pasaules valdības ieviešanu, Amerikas beigas, kā mēs to zinām.

Ja bērni ir nākotnes cerība, Amerikas bērni ir jāizglīto par Amerikas diženumu – pirms nav par vēlu un Amerikai kā suverēnai nācijai vispār nav nākotnes.

Share With:
Rate This Article
No Comments

Leave A Comment