Sunday, September 20, 2020
Trending News

VIDEO: Žurnālisti iefiltrējas grautiņu organizētāju grupā Antifa

Pētnieciskā žurnālistu grupa ‘Project Veritas’ ir laidusi klajā ‘Rose City’, Antifa grupas slepeni filmēto video. Antifa grupa atrodas ASV, Portlendā, Oregonā. Žurnālists iegfiltrējās grupā, lai atmaskotu un parādītu kā aktīvisti veicina vardarbību un apgūst kaujas paņēmienus.

“Project Veritas” izmeklēšanas žurnālists Džeimss O’Kīfs (James O’Keefe), bija iefiltrējies “Rose City Antifa” (Antifa), ar anonīma esošā biedra starpniecību, kurš jau bija slēpti uzņēmis video par vardarbīgo grupu un tās slepenajām sanāksmēm.

Vienā no klipiem kāds vīrietis, kas identificēts kā Nikolass Cifuni, apgalvo, ka Antifa biedriem vajadzēja slēpt savus ieročus no policijas, viņš teica:

Neesiet tas sasodītais puisis ar nolāpīto misiņa šarnīru, kurš pēc tam ir visur safotogrāfēts mēdijos!

Policija teiks, “ideāli mēs varam saukt pie atbildības šos neliešus, paskatieties, skatiet cik viņi ir vardarbīgi”, un nevis tas, ka mēs neesam vardarbīgi, bet mums tie mēsli ir jāslēpj,

viņš saka.

“mēģiniet, piemēram, acu uzsišanu, tas prasa ļoti nelielu sitienu, lai savainotu kādam acis,” vīrietis turpina. “Tas nav bokss, tas nav kikbokss, tas ir kā iznīcināt savu ienaidnieku.”

Infiltrators, tērpies maskā un saulesbrillēs, lai segtu savu identitāti, viņš aprakstīja kārtību kādai jāiziet cauri, lai kļūru par Antifa llocekli, sakot, ka viņš ir grupas “perspektīva”. Pēc viņa teiktā, Antifa ieviesīs stingrus drošības pasākumus, piemēram, novietojot savus telefonus blakus vannasistabas ventilatoriem, kas samazina skaņu, lai izvairītos no noklausīšanās.

Viņš turpināja iepazīstināt ar stingriem drošības pasākumiem un piebilda: “Viņi saņēma šo tirdzniecības kuģa konteineri no kāda cita, kāda ar daudz lielāku pieredzi, no kāda, kas to dara, lai nopelnītu iztiku.”

‘Projekts Veritas’ identificēja iespējamo ‘Rose city Antifa’ dibinātāju kā Caroline Viktorin (Karolīna Viktorīna), kura agrāk dzīvoja Zviedrijā.

‘Breitbart News’ atklātie ieraksti liecina, ka pāris pārcēlies 2017. gadā pēc 2015. gada Go fund me finansējuma saņemšanas, kur ieguva līdzekļus viņas vīra (zviedra) zaļajai kartei.

Zviedrijā ir liela Antifa grupa. Zviedrijas Aizsardzības pētniecības institūta (FOI) ziņojumā sīki aprakstīts kustības vērienīgums un konstatēta saistība starp Zviedrijas “pret – naida” grupu, ‘Expo Foundation’, Apvienotās Karalistes pret -naida grupu ‘Hope not Hate’ un Antifa anarhistu grupām.

Šīs grupas līdz šim saņēmušas skaidru naudu arī no ungāru izcelsmes amerikāņu kreisā spārna miljardiera Džordža Sorosa ar savu ‘Open Society’ fonda starpniecību.

Vairāk par Sorosa saistību ar Antifa rakstījām jau iepriekš. Tieši Portlendas pilsētas Antifa ir kļuvusi labi pazīstama kā viena no visvardarbīgākajām Antifa grupām ASV, un to detalizēti atspoguļojis žurnālists Andy Ngo. Pats Ngo pagājušajā gadā protesta akcijas laikā tika brutāli piekauts līdz smadzeņu satricinājumam.

Arī ASV prezidents ziņoja, ka ASV pasludinās Antifa par teroristisku organizāciju.

Pagājušā gada novembrī Antifa aktīvists Gage Halupowski tika atzīts par vainīgu otrās pakāpes uzbrukumā ar steku, un viņam tika piespriesti seši gadi cietumā. Cietušajam, Ādamsam Kellijam tika nodarīti miesas bojājumi – smadzeņu satricinājums un galvas kausam bija nepieciešamas 25 šuves.

Tā kā Mineapolisā sāktie nemieri turpina aplenkt Amerikas Savienotās Valstis, no kurām daudzi kaujinieki ir saistīti ar Antifa – to atzīmē arī ASV ģenerālprokurors Bill Barr (Bilu Bāru).

Antifa tiek turēta aizdomās arī par 30. maija uzbrukumu vīrietim, kurš nesa Amerikas karogu. Uzbrucējs kliedza: “Black lives matter, pediņš”, kad viņi viņu sita.

Informācijas avots.

Share With:
Rate This Article
No Comments

Leave A Comment