Trending News

Viesnīcas un restorāni prasa LV režīmam diskriminēt nevakcinētos

Katru reizi, kad liekas, ka kroņa Kulta sektanti vairs nevar krist zemāk, viņi tomēr to pamanās izdarīt. Viesnīcu un restorānu asociācija nosūtījusi vēstuli režīmam ar lūgumu vēl vairāk terorizēt veselos cilvēkus un aizliegt ‘šīm personām’ socializēties.

Cilvēka jēdziens te pat netiek lietots. Vajagot darīt tā, kā citās valstīs un pilnībā izslēgt mūs no šprices sabiedrības. Tas ir publicēts šodien Apollo portālā.

Viņu prāt, mēs esam tie, kas izposta viņu biznesu – kā var aizdomāties līdz kam tādam, tas ir jautājums pie psihiatra. Taču ar katru dienu aizvien skaidrāk redzam, kā šucmaņu gēns skriet pa priekšu un izkalpoties varai lien ārā aizvien vairāk.
Kas var būt vēl traģikomiskāk kā lūgties pasaudzēt biznesu tai pašai varai, kuras uzdevums ir to likvidēt?

Acīmredzot šie ļaudis vispāŗ neko nesaprot no tā, kas notiek pasaulē vai pat tepat Latvijā – šī industrija ir pati pirmā, ko paredz likvidēt lielais Resets savā plānā samazināt patēriņu – šī nav tā lieta, ko cilvēkiem ikdienā vispār vajag, tā ir luksus prece. Samazinoties pirktspējai un pateicoties režīma aizliegumiem, tā jau pusotru gadu tiek apzināti gremdēta arī pie mums.

Arī citviet pasaulē notiek tas pats. Luksus patēriņa preces globālistu izpratnē nav vajadzīgas un viesmīlības sfēra ne tik. To vēl labāk var redzēt uz kāda cita šīs sfēras pārstāvja piemēra – nesenā sāga ar Toky city un tā darbības apturēšanu. To neizdarīja ne vīruss, ne antivakseri – to izdarīja režīms caur VID tiešā un nepārprotamā veidā. Šie restorāni taču klausīja režīmam, ieviesa diskrimināciju un cerēja turpināt strādāt, bet nekā – uz līdzenas vietas viņiem uzrādīja apsūdzības par nodokļiem un aizklapēja ciet – nav zināms, vai viņi jebkad vēl atvērsies.


Un tā var izdarīt jebkurā brīdī ar ikvienu un tas arī tiks darīts – ja šis režīms turpina savus posta darbus, tad ne tikai šī, bet arī visas pārējās tautsaimniecības nozares cietīs pilnīgu katastrofu, kas ir īstais vārds ‘viedai zaļai reindustrializācijai’

Kas attiecas uz šo gadījumu, tad vēršanās pie režīma ar prasību izvērst teroru pret veseliem ļaudīm apliecina tikai to, ka industrijas pārstāvji arī nav pelnījuši, ka tāda pastāv.
Jo cilvēkiem viņus nevajag – viņiem vajag cilvēkus. Cilvēki būtu bijuši tie, kas varētu palīdzēt šai industrijai saglabāties, ja tā izrādītu saprāta pazīmes un pievienotos kopējai cīņai ar patieso draudu un Reseta aģentiem.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Lielbritānijā šobrīd ir apturētas kroņa pases un tas lielāko tiesu notika tāpēc, ka tur viesmīlības industrija jau no paša sākuma iestājās pret to, ka viņiem būtu jāprasa šīs pases un atteicās sadarboties ar režīmu šajā jautājumā. Mūsu varas komformisti acīmredzot uzskata citādi un vēlas, lai mazākums šeit diskriminē vairākumu kaut kādā cerībā, ka tas paglābs viņus no bankrota.
Gatavosim mājās un paskatīsimies, kā tad viņiem līdz pavasarim labi klāsies.

A. Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
Comments
  • Cik grūtniecēm un jaunajām māmiņām vēl jāmirsts, lai Latvijas nevacinētie sāktu domāt?

    septembris 21, 2021

Leave A Comment