Trending News

Vigano otrā vēstule Trampam – “Lielais restarts” tiek plānots kā tirānija pret cilvēci

Bijušais ASV arhibīskaps Karlo Maria Vigano nosūtījis atklātu vēstuli ASV prezidentam Donaldam Trampam, kurā brīdina, ka pasaules elites iecerētais “Lielais restarts” tiek plānots kā tirānija pret cilvēci. Šis ir nopietns brīdinājums pasaulei attapties un ieraudzīt notiekošo realitāti un neticami lielo melu mērogu, ko sludina mediji visā pasaulē. Pirmajā vēstulē Trampam, Vigano tieši skaidroja Deep State un Deep Church ietekmi.

Prezidenta Kungs,

atļaujiet Jūs uzrunāt šajā stundā, kad visas pasaules likteni apdraud globāla sazvērestība pret Dievu un cilvēcību. Rakstu Jums kā arhibīskaps, Apustuļu pēctecis, un kādreizējais Vatikāna Apustuliskais Nuncijs Amerikas Savienotajās Valstīs. Rakstu Jums laikā, kad klusē pasaules sabiedriskās un reliģiskās autoritātes. Lūdzu uzklausiet mani kā to, kurš reiz teica: „ Es esmu saucēja balss tuksnesī.”   (Jāņa 1:23).

Kā jau minēju savā vēstulē š.g. jūnijā, šajā vēsturiskajā brīdī Tumsas spēki ir nostājušies kaujas pozīcijā vienotā cīņā pret Labajiem spēkiem; šie Ļaunuma spēki izskatās vareni un ietekmīgi un organizētā veidā nostājušies pret Gaismu. Gaismas bērni ir zaudējuši orientierus, nav organizēti un ir pamesti vieni, bez saviem laicīgajiem un garīgajiem līderiem.

Ik dienas redzam, kā pieaug spēkā un skaitā uzbrukumi no to puses, kas tiecas sagraut pašus sabiedrības eksistences pamatus: dabisko ģimeni, cieņu pret cilvēka dzīvību, mīlestību uz savu zemi, tiesības uz izglītību un brīvu uzņēmējdarbību. Redzam, kā valstu vadītāji un baznīcu galvas atbalsta šo Rietumu kultūras un tās kristīgās Dvēseles pašnāvību.

Vienlaikus, izmantojot medicīnisku trauksmes situāciju kā ieganstu, pilsoņiem tiek nežēlīgi atņemtas fundamentālās pilsoņu tiesības. Veids, kā tas notiek,  arvien vairāk parāda, ka pašreizējais sabiedrības veselības izaicinājums tiek izmantots par instrumentu jaunas necilvēcīgas, bezjūtīgas tirānijas iedibināšanai pasaulē.

Pašlaik tiek īstenots globāls plāns ar nosaukumu „THE GREAT RESET” (Lielais Restarts). Šī plāna arhitekti ir globālā elite, kas mēģina sev pakļaut visu cilvēci, uzspiežot piespiedu pasākumus, caur kuriem tiek drastiski ierobežotas indivīdu un veselu tautu tiesības un brīvības. Vairākās valstīs šī plāna ieviešana jau ir apstiprināta un tam piešķirts finansējums; citviet tas vēl tiek gatavots un ir sākuma stadijā. Aiz pasaules valstu vadītājiem, kas līdzdarbojas un īsteno šo elles projektu, stāv nežēlīgi darboņi, kas finansē Pasaules Ekonomikas Forumu un „Notikumu 201” (Event 201), kas virza uz priekšu šo plānu un dienaskārtību.  

„Lielā restarta” mērķis ir ieviest veselības diktatūru, caur to uzspiežot libertāniskus noteikumus un likumus, maskējoties aiz vilinoši saldiem solījumiem nodrošināt visiem universālu pamata ienākumu programmu un atcelt indivīdu parādus bankām. Kāda būs cena par šādu piekrišanu Starptautiskā Valūtas Fonda prasībām?

Būs pilnībā jāatsakās no privātīpašuma tiesībām un jāpiekrīt vakcinācijas programmai pret Covid-19 un Covid-21, ko virza Bils Geitss sadarbībā ar lielajām farmācijas korporācijām. Aiz Lielā Restarta virzītājiem stāv milzīgas, grandiozas ekonomiskas intereses. Vispirms tiks uzspiesta vakcinācijas programma, tad tiks ieviesta prasība saņemt veselības pasi vai apliecību ar digitālu ID, kas ļaus izsekot visas pasaules iedzīvotāju kustībai un kontaktiem. Tie, kas nepiekritīs šiem noteikumiem, tiks ievietoti izolācijas nometnēs vai ievietoti stingrā mājas arestā, un visi viņu īpašumi tiks konfiscēti.

Prezidenta kungs, domāju, ka Jums jau ir zināms, ka dažās valstīs Lielais Restarts tiks aktivēts jau laikā starp šī gada nogali un 2021. gada pirmo trešdaļu. Lai to paveiktu, tiek plānoti pagarināti „lokdauni” (ārkārtas stāvokļi), kurus oficiālajā valodā attaisnos ar it kā pandēmijas otro un trešo „vilni”. Jums droši vien ir zināmi līdzekļi, kas jau tikuši pielietoti, lai sētu sabiedrībā trauksmi un paniku un attaisnotu drakonisko indivīda brīvību ierobežošanu, mākslīgi izprovocējot milzīgu ekonomisku krīzi visā pasaulē.

Saskaņā ar šīs krīzes arhitektu ieceri, tā kalpos kā ceļš, pa kuru valstis piekritīs Lielajam Restartam, lai tas būtu neatgriezenisks. Līdz ar to tiks dots pēdējais iznīcinošais trieciens pasaulei, kuras pastāvēšanu – un pat miglainas atmiņas par to – viņi vēlas iznīcināt. Taču pie šīs  pasaules, Prezidenta kungs, pieder arī: cilvēki, tautas, emocijas, institūcijas, ticība, kultūra, tradīcijas un ideāli; cilvēki un vērtības, kas nedarbojas kā automātiski roboti, kas nepaklausa uz vārda kā mašīnas, jo ir no dzimšanas apveltīti ar sirdi un dvēseli, jo tie ir vienoti ar garīgu, nemateriālu saikni, saikni ar augstāko, ar to Dievu, kuram mūsu pretinieki met izaicinājumu, tieši tā, kā to darīja Lucifers laiku iesākumos ar savu „non serviam”.

Kā zinām, daudziem cilvēkiem ne visai patīk, ka tiek izmantots šis tēls par sadursmi starp Labo un Ļauno, vai ka tiek runāts apokaliptiskās noskaņās, kas pēc viņu domām tikai nomāc garu un drosmi un saasina sašķeltību stap cilvēkiem. Nepārsteidz, ka ienaidnieku sadusmo, kad viņš tiek atmaskots tieši tajā brīdī, kad viņš jau priecīgi berzē plaukstas, domādams, ka jau sasniedzis citadeli un gatavojas netraucēti uzsākt savu valdīšanu. Tomēr pārsteidzoši, ka neviens nepūš trauksmes tauri. Ēnu varas reakcija pret tiem, kas viņus un šo plānu atmasko, ir sadrumstalota un nevienmērīga, bet saprotama.

Tieši brīdī, kad valdošo masu mēdiju līdzdarbība un līdzskriešana ir palīdzējusi panākt, ka valstu pāreja uz Jauno Pasaules Kārtību (New World Order) ir gandrīz nesāpīga un nemanāma, atklātībā sāk nākt visa vieda meli, krāpniecības, skandāli un noziegumi.

Vēl pirms dažiem mēnešiem bija itin viegli nozākāt par „sazvērestību piekritējiem” tos cilvēkus, kas cēla gaismā šos šausminošos plānus. Taču tagad mēs paši savām acīm redzam, kā šie plāni tiek īstenoti, punkts punktā līdz sīkākajai detaļai. Līdz pat šī gada februārim nevienam pat prātā nebūtu ienācis, ka mūsu valstīs, mūsu pilsētās pilsoņus varēs apcietināt tikai par to, ka viņi vēlējušies iziet ārā paelpot svaigu gaisu, ka vēlējušies, lai viņu mazais uzņēmumiņš  turpina mierīgi darboties, ka vēlējušies aiziet uz svētdienas dievkalpojumu. Taču tagad tas viss notiek. Visā pasaulē, pat gleznainajā Itālijā, kas daudziem amerikāņiem asociējas ar idillisku sapņu zemi, kur daudz vēsturisku vietu, baznīcu un katedrāļu, skaistu pilsētu un mazu, omulīgu ciematiņu.  Kamēr politiķi iebarikādējušies savās pilīs un no to logiem kā no pārpilnības raga izdod tautai bargus likumus un dekrētus, sabrūk uzņēmumi un nozares, aizveras veikaliņi, cilvēkiem liegts mierīgi dzīvot, ceļot, strādāt un pielūgt Dievu. Jau tagad redzamas katastrofālas psiholoģiskās sekas, pie kā novedusi šī apzināti īstenotā operācija: izmisušu uzņēmēju pašnāvības, un mūsu bērnu un jauniešu  pašnāvības,  jo viņi tiek turēti nošķirti no draugiem un klasesbiedriem, vieni paši mājās un viņiem pavēlēts sekot mācību stundām, skatoties kompjūtera ekrānā. 

Svētajos Rakstos, Sv.Pāvils uzrunā mūs kā  „ tas, kurš iestājas pret”   „kathèkon” izpausmēm (2 Thess 2:6-7).  Reliģiskajā sfērā šāds sķērslis pret ļaunumu ir Baznīca. Politiskajā jomā tie ir tie cilvēki, kas traucē un iestājas pret Jaunās Pasaules Kārtības iedibināšanu.

Kā tagad noskaidrojies, tas, kurš pašlaik sēž Sv. Pētera krēslā, ir jau no sākuma nodevis savu lomu, lai aizstāvētu un atbalstītu globālistu ideoloģiju, sekmējot baznīcas slepeno dienaskārtību, kuras vadoņi savulaik no sava vidus izvirzīja viņa kandidatūru pāvesta amatam.

Prezidenta kungs, jūs esat atklāti paudis, ka vēlaties aizstāvēt savu nāciju – Viena Nācija Dieva priekšā, aizstāvēt cilvēku pamattiesības un brīvības un neatņemamās vērtības, kas pašlaik tiek apkarotas un iznīcinātas. Tagad, Prezidenta kungs, jūs esat „tas, kurš iestājas pret” ēnu varu (Deep State), tumsas bērnu pēdējo, izšķirošo uzbrukumu.

Šī iemesla dēļ ir tik svarīgi visus, visus labas gribas cilvēkus pārliecināt par tuvojošos vēlēšanu svarīgumu: ne tik daudz vienas vai otras politiskās programmas dēļ, bet vairāk jūsu rīcības paustā vispārējā nodoma vārdā  – tie šajos vēsturiskajos laikmetu griežos simbolizē mūsu pasauli, šodienas pasauli, kuru viņi grib uz visiem laikiem atcelt, uzliekot lokdaunus. Jūsu pretinieks ir arī mūsu pretinieks: tas ir cilvēces Ienaidnieks, Viņš, kurš „no paša sākuma ir bijis slepkava un nestāv patiesībā” (Jāņa ev. 8:44).

Ap jums ticībā un drosmē pulcējas tie, kas uzlūko jūs kā pēdējo garnizonu pret vispasaules diktatūru. Alternatīva būtu balsot par cilvēku, kuru virza un manipulē Ēnu vara, kura vārdu ir nopietni aptraipījuši skandāli un korupcija, un kas var nodarīt Savienotajām Valstīm to, ko Horhe Mario Bergoljo pašlaik nodara Baznīcai, premjerministrs Konte – Itālijai, prezidents Makrons – Francijai, prmjerministrs Sančess – Spānijai utt. Tas, ka pagātne padara Džo Baidenu pieejamu šantāžai, tieši tā kā ar Vatikāna „maģiskā apļa” prelātiem, padarīs viņu neaizsargātu pret nežēlīgu izmantošanu, pieļaujot nelikumīgiem spēkiem iejaukties kā iekšpolitikā, tā starptautiskā līdzsvara lietās. Acīmredzami, ka tie, kas ar viņu manipulē, jau tur pa rokai kādu, vēl sliktāku par viņu, ar ko viņu pašu aizvietot pie pirmās izdevības.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Un tomēr arī visā šajā drūmajā kontekstā, kad „Neredzamais ienaidnieks” šķietami neapturami virzās uz priekšu, caur tumsu izlaužas arī cerības stars. Šis pretinieks nepazīst mīlestību, nesaprot, ka nepietiek tikai nodrošināt universālo pamatienākumu vai atcelt īpašuma kredītus un ķīlas, lai sev pakļautu lielas cilvēku masas un piespiestu viņus ļaut sevi apzīmogot kā ganāmpulka lopus. Cilvēki, kas daudz par ilgu jau pacietuši naidīgas un tirāniskas varas pāridarījumus, sāk pamazām atklāt, ka tiem piemīt arī dvēsele; cilvēki sāk apjaust, ka nav gatavi iemainīt brīvību pret savas cilvēciskās identitātes svītrošanu un novienādošanu ar visiem; tie sāk saprast ģimenes un draudzības saišu nozīmīgumu un vērtību, kā arī to, kā kopīga kultūra un ticība vieno godīgos ļaudis. 

Šim Lielajam Restartam nebūs piedzīvot izdošanos, jo tie, kas to cītīgi plāno, nesaprot, ka vēl uz pasaules ir tādi cilvēki, kas gatavi iziet ielās, lai nosargātu savas tiesības, lai aizstāvētu savus mīļos un tuviniekus, lai dāvātu drošu nākotni saviem bērniem un bērnubērniem. Globālistu projekta neiedomājamā necilvēcība sašķīdīs drumslas, sastopoties ar Gaismas bērnu stingro un nelokāmo opozīciju.

Ienaidnieka pusē ir Sātans, Viņš, kurš prot tikai ienīst. Taču mūsu pusē, mums ir Visuvarenais Tēvs, Dieva kareivju leģioni jau nostādīti kaujas gatavībā, un Vissvētākā Jaunava Marija, kura satrieks pīšļos Čūskas galvu. „Ja Dievs par mums, kas var būt pret mums?” (Apustuļa Pāvila vēstule Romiešiem 8:31).

Prezidenta kungs, jūs droši vien jau zināt, ka šajā liktenīgajā stundā Amerikas Savienotās Valstis tiek uzskatītas par aizsardzības mūri, pret kuru globālisma adepti pieteikuši karu. Smelieties paļāvību Kungā, lai jūs spēcina Apustuļa Pāvila vārdi „Es visu spēju Tā spēkā, kas mani dara stipru.” (Pāvila vēstule Filipīniešiem 4:13).  Būt par Dievišķās Providences rīku zemes virsū ir milzu atbildība, par ko jums noteikti tiks dāvāta visa nepieciešamā žēlastība un atbalsts, jo par to dedzīgi lūdzas visi tie, kas caur lūgšanām jūs atbalsta.

Ar šo dieviškas gaismas cerību un apliecinājumu par nemitīgām  lūgšanām Jūsu, Pirmās Lēdijas un visu Jūsu kolēģu atbalstam, no visas sirds sūtu jums savu svētību.

Lai Dievs svētī Amerikas Savienotās Valstis!

+Karlo Maria Viganò
Ulpianas tit. arhibīskaps
bij. Apustuliskais nuncijs Amerikas Savienotajās Valstīs

(tulkots no angļu val. 2020-11-11, Aija Dvinska)

Vairāk informāciju par Agenda 2030, Lielo restartu un elites plāniem ar atsaucēm uz avotiem atradīsi šeit –

Vai 2030. gadā paredzēts ieviest tehnisko totalitārismu un sociālismu?

Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment