Trending News

Viltvārdis jau izpirkts visās grāmatnīcās

Slavenā grāmata Viltvārdis, kuru sarakstījuši pazīstamie žurnālisti Lato Lapsa un Kristīne Bormane vakar pazuda no visu lielāko grāmatnīcu plauktiem, jo tā tika pilnībā izpirkta. Nākamo metienu sola tikai pēc 2 nedēļām. Tika pārbaudītas Globuss, Jāņa Rozes un Zvaigznes grāmatnīcas.

Augstāk video skatāms mediju brīfings, kur Lato Lapsa detalizētāk iepazīstina ar grāmatu. Izrādās tā ir tikai grāmatas pirmā daļa. Līdz gada beigām nāks klajā otrā daļa. Otrā daļa sauksies Valstsgribis. Pirmā daļa atmasko viņa melus par biogrāfiju, otrā daļa būs veltīta viņa iebīdīšanai par prezidentu un pirmajam darbības gadam.

Pirmā daļa ir aizraujoša, bet otrā daļa Valstsgribis būs vēl aizraujošāka,

sola Lato Lapsa.

Ko Levits ir samelojis?

Levits mums stāsta, ka viņa senči izsūtīt uz Sibīriju, izrādās tā nav patiesība.

Levits mums stāsta, ka tēvs esot bijis padomju disidents, izrādās tā nav patiesība.

Levits mums melo par savu pilsonību, bet tā nav patiesība.

Satversmes 37. pants nosaka, ka

Par Valsts Prezidentu var ievēlēt pilntiesīgu Latvijas pilsoni, kurš sasniedzis četrdesmit gadu vecumu. Par Valsts Prezidentu nevar ievēlēt pilsoni ar dubultpilsonību.

Tātad Levita pilsonība ir izšķiroši svarīgs jautājums, kas automātiski dotu pamatu Levita atcelšanai no amata nekavējoties. Protams, ja prezidents pieķerts melos arī par citiem jautājumiem, tad ir tāpat pietiekošs pamats viņu atcelt no amata.

Izrādās, ka neviena Latvijas drošības iestāde, kura piešķir pielaides valsts noslēpumam nemaz nav pētījusi arhīva datus, lai saprastu jautājumu par Levita pilsonību.

Levits raidījumā TV24 atklāj, ka viņš nemaz netaisās pārsūdzēt skaļās Lato Lapsas apsūdzības. Faktiski tas nozīmē, ka Levits visam piekrīt un nav spējīgs tiesā pamatot savus melus.

Levits saka, ka šo grāmatu neviens neņemot nopietni, bet tā – protams, viņš māna tikai sevi.

Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment