Trending News

Viltvārdis Levits turpina melot

Žurnālisti Māris Antone­vičs un Māra Libeka tikās ar Valsts prezidentu Egilu Levitu, lai izvaicātu viņu par aizvadīto gadu valsts augstākajā amatā un pēdējā laikā izskanējušām aizdomām par prezidenta biogrāfijas faktiem. Levits klusēja divas nedēļas un, paziņoja, ka nesūdzēs grāmatas “Viltvārdis” autoru Lato Lapsu tiesā. To varēja uztvert kā vainas atzīšanu.

Pietiek.com to komentēja šādi – “Gaidīt nācās ilgi, divas nedēļas, līdz „Latvijas Avīze” interviju ar Egilu Levitu pieteica kā „patiesību” par viņa ģimeni, pilsonību un izglītību. Izlasīju un, maigi izsakoties, esmu vīlies – ja tas ir viss, ko saistībā ar jauno grāmatu un tajā minētajiem faktiem var minēt valsts prezidents, tad tas ir ļoti, ļoti, ļoti aizdomīgi un skumji.”

Tātad no visiem grāmatā minētajiem faktiem tās galvenais varonis ir nolēmis atspēkot… jā, ne pārāk daudzus – sešus. Tieši tā – no desmitu desmitiem precīzi sešus.

Tomēr trakākais, ka Levits atkal šajā intervijā samelojās no jauna. Atcerēsimies pagājušā gada nogalē bija liels protests pie Saeimas, jo ārstiem netika palielinātas algas atbilstoši likumā ierakstītai kārtībai. Levits bija viens no tiem, kurš nevis stingri nostājās ārstu pusē, bet uzreiz atbalstīja valdību, iesakot grozīt šo likumu, ar kuru ārstu algu pieaugums bija šķietami garantēts.

Tagad 2020. gada jūlijā Viltvārdis Levits sevi slavina sakot šādas frāzes –

Es stingri ieteicu ņemt vērā “Veselības aprūpes finansēšanas likumu”, kas diemžēl tikai daļēji atspoguļojās budžeta likumā.

Augstāk redzamais video skaidri pierāda, ka tie ir rupji meli. Levits 2019. gada nogalē nevis stingri ieteica ievērot “Veselības aprūpes finansēšanas likumu”, viņš patiesībā ieteica to grozīt, lai ārstu algu palielināšanu no tā svītrotu un tas atbilstu Budžeta likumam.

Jau iepriekš rakstījām par grāmatu Viltvārdis, kas guvusi milzīgu popularitāti un dod pamatu apšaubīt Levita atrašanos augstākajā valsts amatā.

Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment