Tuesday, September 22, 2020
Trending News

Viņķeles padotie cenšas slēpt acīmredzamus melus

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD), kurš ir pakļauts Viņķelei publicējis savā Facebook profilā paziņojumu, kurā cenšās ieskaidrot sabiedrībai, ka ierakstītajai sarunai, kur NMPD darbinieki sarunā atklājās, ka par Covid-19 pierasktīšanu nāves iemeslam iespējams dabūt pamaksātus bēru izdevumus. Sarunu var noklausīties šeit.

Tā kā NMPD nav argumentu, viņi izmanto zināmo specdienestu taktiku – atklātībā nonākošo krāpšanu padarīt publiski par sazvērestības teoriju. Diemžēl šī taktika vairāk nestrādā un valsts iestāžu viedoklim katru dienu tic arvien mazāk cilvēku.

Aldis Gobzems blakus to komentēja šādi –
“UZMANĪBU! Manis publicētais audio ieraksts ir ĪSTS. Tas tika veikts pēc īsta ātrās palīdzības izsaukuma pie īsta un reāla pacienta ar īstām un reālām veselības problēmām. Ieraksts nav montēts. To veica man personīgi ilgstoši pazīstams cilvēks. Man ir arī foto no šī izsaukuma. Un lai Liene Cipule, NMPD vadītāja, nestāsta, ka miršanas apliecībā nevar ierakstīt neko citu.

Visiem ir zināms, ka Latvijā faktiski neviens “nemirst” no dzeršanas. Visi ar sirdi. Jo nerakstīs taču, ka aizgājējs bija dzērājs. Nesmuki izskatīsies. Tātad - vai tehniski var ko ierakstīt, kā nav? Var! 

Es kā advokāts esmu tiesājies grūtnieces nāves gadījumā pie sazīmētiem papīriem. Kāpēc to rakstu? Jo otrs audio ieraksts, ko publicēju iepriekš, tika izdarīts policijas iecirknī. Nevis pie kaimiņu Jankas pālī. Ja šādu ierakstu man būtu piegādājusi man nepazīstama persona, es to nebūtu publicējis bez papildus pierādījumiem. Taču šoreiz to darīju, jo ieraksta autors ir viesojies manās mājās ne reizi vien. Tas nav svešinieks, kurš izdomāja provokāciju. Tas ir reāls dzīves gadījums, kas vienkārši tā sakrita, jo kādam mājniekam gados palika ļoti slikti. Un vēl, kopš Liene Cipule izpilda Viņķeles norādījumus, mana uzticība viņai ir mazinājusies. Tāpēc, ka Viņķele nav eksperts medicīnā, kuras stabulē būtu jādzied NMPD vadītājai. Punkts.”

Pazīstamais Gaismas tīmeklis vadītājs Andris Ciekurs arī minēja savā video vairākus, piemērus, kur

vienam cilvēkam esot piedāvāti 200 EUR, bet otram 300 EUR par Covid-10 nāves mākslīgu ierakstīšanu miršanas apliecībā.

Tātad valsts iestādes ir ieinteresētas panikas celšanā un statistikas datu sagrozīšanā. Izrādās arī uz Covid19 ir arī jaunas slimības lapas atšķirīgas no ierastajām A un B. Covid-19 gadījumā jau ar pirmo dienu sākās lapa B.

Jau ziņojām arī iepriekš, ka SPKC direktora vietnieks Dzintars Mozgis ierakstītā telefonsarunā atzina, ka statistikas datos norādīt 30 mirušos no Covid-19 neesot korekti. Neskatoties uz to SPKC turpina to darīt. Jau saskaitījuši 31 nāves gadījumu.

Vēl pēc laika Aldis Gobzems publicēja papildus pierādījumus, ka nāves cēloņa maiņa ir ierasta prakse un neprecizitātes vienmēr tiek konstatētas – https://spkc.gov.lv/upload/Metodiskie/ncdb_gala_zinojums.pdf

Kā jau ziņojām iepriekš, tad no Covid-19 ir miruši daudz mazāk cilvēku, nekā no pagājušā gada gripas epidēmijas, kad dzīvību uzaudējā vairāk nekā 80 cilvēku. Neskatoties uz to vēl ar vien turpinās dažādi saimnieciskās darbības ierobežojumi un konstitūcijā noteikto brīvību ierobežojumi.

Ja kādam piedāvāta nauda par viltus Covid-19 nāves gadījumiem, lūdzu dodiet ziņu!

Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment