Trending News

Vīrusa afēra izgāzusies, vai “pasaules aizdedzinšana” ir plāns B?

H. Kissindžers un D. Rokefellers

Bijušais ASV valsts sekretārs Henrijs Kisindžers izteica biedējošu brīdinājumu, ka pasaule pēc koronavīrusa pandēmijas nekad nebūs tāda pati kā iepriekš un nespēja atrisināt vīrusa krīzi varētu “pasauli aizdedzināt”.

Kisindžers, kurš bija prezidentu – Ričarda Niksona un Džeralda Forda pakļautībā, piektdien Wall Street Journal publicētajā atzinuma rakstā rakstīja, ka koronavīruss ir “sitis ar nepieredzētu mērogu un mežonīgumu” un tas mainīs pasaules kārtību uz visiem laikiem. Kisindžers ir labs draugs Rokfelleru ģimenei.

Faktiski vīruss izrādījās ne bīstamāks par gripu, bet sita tikai neadekvātā valdību reakcija – ekonomiskie un cilvēka brīvību ierobežojumi!

Bijušais sekretārs turpināja mainstream mediju retoriku, ka ir vāja ASV rīcība cīņā ar koronavīrusu. Infekcijas upuri divkāršojas katru piekto dienu, neizārstējot vai nevakcinējot, ar testiem nepietiek, lai noteiktu infekcijas apmēru, un slimnīcas ir satriektas, tā viņš biedēja vēl 6. aprīlī.

Šodien viss izrādījies citādi un izskatās, ka vīrusa afēra ir izgāzusies un pienācis laiks B plānam – pasaules aizdedzināšanai.

Šobrīd ASV ik uz soļa sastopami sludinājumi, kur par maksu tiek meklēti profesionāli anarhisti –

Šie sludinājumi saistīti ar Sorosu un ekstrēmo Antifa – organizāciju, kuru finansē Soros, bet Tramps to pasludinājis par teroristisku. Turklāt vietējie iedzīvotāji ziņo, ka arī policija sadarbojas ar šiem vandāļiem:

Savādi arī fakts, ka nez no kurienes pilsētā parādās ķieģeļi, kurus kāds jau ir atvedis un novietojis protestētājiem pa rokai. Šada atribūtu loģistika daudzās pilsētās nav lēts prieks.

Vienu no protestētājiem, kurš nodarbojās ar pilsētas ielu demolēšanu sagūstīja patiesie protestētāji un nodeva policijai:

Savādi arī tas, ka paši policisti demolē savu automašīnu:

Jāsecina, ka Kisindžera prognozes tiešām sāk piepildīties – vīrusa afēra ir izgāzusies un sākas plāns B – pasaules aizdedzināšana.

Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment