Trending News

Vislatvijas Brīvības pikets vienlaicīgi notika visās pašvaldībās un pulcēja tūkstošus

2021. gada 14. augustā notika Vislatvijas pikets, kurš bija oficiāli saskaņots pilnīgi visās 39 Latvijas pašvaldībās. Spēkā esošie prettiesiskie kovid-genocīda likumi ļauj pulcēties ne vairāk kā 50 cilvēkiem. Neskatoties uz to lielākajās pilsētās bija vairāki simti cilvēku, bet mazākajās sanākušo skaits pārsniedza vismaz 2 reizes formāli atļauto. Cilvēki protestē pret globālistu pakalpiņu uzspiesto obligāto vakcinēšanos, aiz kuras slēpjas digitālās verdzības slazds.

Anita Mitriķe vadīja tiešraidi no vairāk nekā 10 Latvijas pilsētām, kur var sajust spilgtā pasākuma garu –

https://www.bitchute.com/video/cvTsCmYETqFq/

Piketa dalībnieks no Liepājas Artūrs Trockijs raksta –

Vai Saeima tautu dzird? Brīvās izvēles tiesības ir Dieva dotas katram cilvēkam! Un tev, Krišjānis Kariņš, un tiem kas aiz tevis stāv, nav tiesību tās cilvēkiem atņemt! Atceries, pār visiem zemes likumiem stāv Visuma likumi, un par to neievērošanu nāksies atbildēt, neatkarīgi no tā cik ietekmīgs tu esi šeit uz zemes.

Vēl atsevišķu tiešraidi no Brīvības pieminekļa translēja Andris Ciekurs un to iespējams noskatīties šeit.

Sirsnīga dziedāšana notika Madonā, kur cilvēki bija sadevušies rokās milzīgā vienotā aplī –

Zemāk sagatavota Google karte ar linkiem uz liecībām par vakar notikušajiem protestiem visā Latvijā. Jāzeps Baško Jr. ziņo, ka atrastas 36 vietas.

Interaktīvās kartes links: https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=1-F7LwqqgtWRO4booinR8_F03PxyxdTvq&ll=56.66341861504492%2C24.368340050000004&z=8

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Starpgadījums notika Rīgā, pie Brīvības pieminekļa, kad Andrim Ciekuram uzbruka 3 baltos kreklos un melnās maskās ģērbti jaunieši. Tika noskaidrotas arī šo propagandas apmuļķoto cilvēku personības. Izrādījās, ka viens no uzbrucējiem ir Jānis Pinkens – Kolkas novada vadītāja Alda Pinkena dēls. Viņš bija izteikti agresīvs un draudēja Andri Ciekuru nosist. Ciekurs iesniedzis oficiālu iesniegumu, lai sauktu Kolkas novada vadītāja dēlu pie atbildības. Visdrīzāk šīs personas tomēr nebija apmaksāti policijas provokatori. Viņi bija lietojuši alkoholu un iepriekš svinējušies vecpuišu ballītē.

Share With:
Rate This Article
No Comments

Leave A Comment