Saturday, October 31, 2020
Trending News

Vuhaņas vadošā pētniece pirms bezvēsts pazušanas bija lūgusi PVO reģistrēt jaunu vīrusu: H-nCoV-19 (Human new Covid 19)

Prof. Tritto jaunās grāmatas vāks

Dr. Shi Zhengli, kur vadīja pētījumu Vuhaņas laboratorijā PVO atteica vīrusa reģistrēšanu, jo tad tas pierādītu, ka vīruss ir mākslīgs. Pasaules klases zinātnieks Prof. Joseph Tritto (attēlā) izdevis jaunu grāmatu, kur 272 lappusēs pierāda, ka Covid-19 nav dabīgas izcelsmes un, ka vīruss mākslīgi radīts Vuhaņas laboratorijā. Šobrīd šo bioloģisko ieroču laboratoriju pārvalda Ķīnas armija. Jau iepriekš ziņojām, ka līdz tādiem pašiem secinājumiem bija nonākuši pasaulē citi vērā ņemami viedokļa līderi un eksperti – ASV prezidents, franču pasaulslavenais virusologs un Nobela prēmijas laureāts Luks Montenjē, norvēģu zinātnieks Angus Dalgleish, kā arī bijušais Anglijas izlūkdienesta Mi6 vadītājs Sir Richard Dearlove. Tagad ne tikai ar paziņojumu, bet veselu grāmatu pievienojies itāļu profesors Joseph Tritto.

Prof. Tritto grāmata, kas šobrīd ir pieejama tikai itāļu valodā – Cina COVID 19: La Chimera che ha cambiato il Mondo (China COVID 19: himera, kas izmainīja pasauli). Grāmata kopš 4. augustā par 19 EUR nopērkama galvenajā itāļu e-grāmatnīcā Edizioni Cantagalli. Šī izdevniecība pirms vairākiem gadiem izdeva arī grāmatu Iedzīvotāju kontrole (itāļu valodā Controllo Demografico) izdevumu itāļu valodā.

Pasaulē pazīstamākais vakcīnu propagandas virzītājs un Bila Geitsa draugs doktors Fauči, kā arī citiem pretiniekiem ir praktiski neiespējami atspēkot profesora Džuzepi Tritto argumentus, kā arī viņu kompromitēt. Viņš ir ne tikai starptautiski pazīstams eksperts biotehnoloģiju un nanotehnoloģiju jomā, kuram ir spoža akadēmiskā karjera, bet viņš ir arī Pasaules Biomedicīnas zinātņu un tehnoloģiju akadēmijas (WABT) prezidents, kas 1997. gadā dibināta UNESCO aizgādībā.

Citiem vārdiem sakot, viņš ir ievērojams līderis pasaules zinātnieku aprindās. Viens no WABT mērķiem ir analizēt biotehnoloģiju, piemēram, gēnu inženierijas, ietekmi uz cilvēci.

Prof. Tritto grāmata pārliecinoši parāda visu ceļu kā koronavīruss tika ģenētiski modificēts, lai kļūtu par Ķīnas vīrusu, kas tagad izposta pasauli. Viņa argumentu ķēde neatstāj šaubas, ka vīurss SARS Cov-2, kas izraisa slimību Covid-19 ir laboratorijā izveidots organisms. Par šo faktu jau bijām mūsu lasītājus iepazīstinājuši arī iepriekš.

Viņš arī savieno punktus, kas saista Vuhaņas laboratoriju ar Franciju un Amerikas Savienotajām Valstīm, parādot, kā abas valstis sniedza finansiālu un zinātnisku palīdzību ķīniešiem, kad viņi sāka veikt arvien bīstamākus bioinženierijas eksperimentus vīrusa izstrādē.

Kaut arī ne amerikāņu, ne franču virusologi nav atbildīgi par gala rezultātu – ļoti infekciozu koronavīrusu un globālu pandēmiju -, to agrīna iesaistīšanās var izskaidrot, kāpēc tik daudzi uzstāj, ka “himērai” ir jābūt no dabas. Pēdējais, ko viņi vēlas atzīt, ir tas, ka viņi, ir pielikuši arī savu roku.

Tie no mums, kuri jau agri iestājās par laboratorisko, māklsīgo izcelsmi, tika uzreiz noraidīti kā sazvērestības teorētiķi. Mūsu rakstus cenzēja kā “viltus ziņas”, ko bieži veica amerikāņu virusologi, kuri lieliski zināja, kāda ir patiesība. Viņi cenšas pasargāt Ķīnu un sevi no rūpīgas pārbaudes, lai paši netiktu iesaistīti.

Doktora Tritto 272 lappušu grāmata ar nosaukumiem, datumiem, vietām un faktiem neatstāj šiem noziedzniekiem vietas, kur paslēpties. 

Stāsts sākas pēc 2003. gada SARS epidēmijas, kad ķīnieši mēģina izstrādāt vakcīnas, lai apkarotu nāvējošo slimību. Dr. Shi Zhengli bija atbildīgs par programmu Vuhaņas Virusoloģijas institūtā.

Vakcīnu izstrādē reverso ģenētiku izmanto, lai izveidotu vīrusu celmus, kuriem ir samazināta patogenitāte, bet uz kuriem imūnsistēma reaģē, izveidojot antivielas pret vīrusu. Bet reverso ģenētiku var izmantot arī, lai izveidotu vīrusu celmus, kuriem ir palielināta patogenitāte. Tas ir tas, ko Dr. Shi Zhengli, bioieroču ekspertu mudināti, sāka arvien vairāk koncentrēties un pētīt, skaidro prof. Tritto.

Doktors Shi Zhengli vispirms lūdza palīdzību no Francijas valdības, kas Vuhaņā palīdzēja izveidot ceturtās (augstākās) drošības pakāpes laboratoriju. Pastēra institūts piedalījās, lai parādītu, kā manipulēt ar HIV genomiem. Izmantoto gēnu ievietošanas metodi sauc par “reverso ģenētikas sistēmu 2.” Izmantojot šo metodi, viņi ievietoja HIV segmentu koronavīrusā, kas atklāts pakavveida sikspārņu šķirnei, lai padarītu to infekciozāku un letālāku.

Tika iesaistīta arī ASV, it īpaši Ziemeļkarolīnas universitātes profesors Ralfs S. Baričs, kurš saņēma lielu stipendiju no Nacionālā alerģijas un infekcijas slimību institūta. Protams, tālu nav jāmeklē, tā ir Dr. Anthony Fauci pakļautības iestāde. Fauci bija liels “funkciju iegūšanas” pētījumu atbalstītājs, un, kad tas tika aizliegts Baric laboratorijā, jo tika uzskatīts, ka tas ir pārāk bīstams, pētījumi tika pārcelti uz Ķīnu.

Prof. Tritto uzskata, ka, lai gan doktora Dr. Shi Zhengli pētījumi

sākās kā centieni izstrādāt vakcīnu pret SARS, tie pamazām pārvērtās centienos izmantot “reverso ģenētiku”, lai izveidotu letālus bioloģiskos ieročus.

Tas bija iemesls, kāpēc Vuhanas laboratorija pēdējos gados kļuva par Ķīnas vadošo virusoloģijas pētījumu centru, piesaistot lielu finansējumu un atbalstu no centrālās valdības.

Es gribētu piebilst, ka komunistu kontrolētajā Ķīnā likums paredz “civilam vienmēr atbalstīt militāros spēkus”, kas nozīmē, ka, tiklīdz Dr. Shi Zhengli pētījumi parādīja, ka vīrusu varētu izmantot jebkādos potenciālos militāros mērķos, pētniecības kontroli būtu pārņēmusi armija. Tas pierādījās, kad Ķīnas vadošais eksperts attiecībā uz bioloģiskajiem ieročiem, Ķīnas Tautas atbrīvošanas armijas ģenerālmajors Čens Vejs, 2020. gada janvārī tika iecelts par Vuhaņas Virusoloģijas institūta vadītāju. Par to jau ziņojām iepriekš.

Runājot par ārstu Dr. Shi Zhengli – viņa šobrīd ir bezvēsts pazudusi. Visdrīzāk nogalināta.

intervijā Itālijas medijiem skaidroja prof. Tritto:

2005. gadā pēc SARS epidēmijas izcelšanās, Vuhaņas Viroloģijas institūts, kuru vada doktore Shi Zhengli, kurai bija uzdevums savākt noteiktu koronavīrusu no noteiktām sikspārņu sugām un rekombinēt tos ar citiem vīrusu komponentiem, lai izveidotu vakcīnas. 2010. gadā viņa sazinājās ar amerikāņu pētniekiem, kurus vadīja prof. Ralfs Baričs, kurš savukārt strādā ar rekombinētajiem vīrusiem, kuru pamatā ir koronavīrusi. Pateicoties Shi Zhengli sniegtajiem matricas vīrusiem, Barics 2015. gadā izveidoja peles Sars-vīrusa himēru, kurai ir patogēna ietekme uz cilvēka šūnām, kas analizētas in vitro.

Tajā brīdī Ķīnas un ASV sadarbība kļūst par konkurenci. Shi Zhengli vēlas strādāt ar spēcīgāku vīrusu, lai iegūtu jaudīgāku vakcīnu: tas in vitro apvieno sikspārņu vīrusu ar pangolīna vīrusu un 2017. gadā dažos zinātniskos rakstos publicē šī pētījuma rezultātus.

Viņas pētījumi piesaista Ķīnas militārā un medicīniski bioloģiskā sektora interesi, kas nodarbojas ar bioloģiskajiem ieročiem, kurus izmanto kā preventīvu līdzekli aizsardzības un uzbrukšanas mērķiem. Tādējādi Shi Zhengli pievienojas ārsti un biologi, kas pārstāv politiski militāro sfēru, piemēram, Guo Deyin, anti-AIDS un pretvīrusu hepatīta vakcīnu zinātnieks un ģenētiskās rekombinācijas paņēmienu eksperts. Jaunu inženierijas objektu ievietošana vīrusa genomā ir Shi Zhengli komandas un Guo Deyin sadarbības rezultāts. Šīs jaunās himeras realizācija no zinātniskā viedokļa ir veiksmīga. Tik daudz, ka pēc epidēmijas uzliesmojuma abi pētnieki lūdz PVO reģistrēt to kā jaunu vīrusu H-nCoV-19 (Human new Covid 19), nevis kā citu vīrusu, kas iegūts no SARS. Ir pamatoti domāt, ka Shi Zhengli darbojās tikai no zinātniskā prestiža viedokļa, neņemot vērā milzīgos drošības riskus un politiski militārās intereses, kuras viņas pētījums aizskāra.

Šeit ir pieejams šī zinātniskā pētījuma oriģināls, kur parādās minētie zinātnieki kā autori. Arī vietējais latviešu zinātnieks – zinātņu akadēmijas loceklis Kaspars Tārs 2020. gada marta beigās šo komentēja šādi:

“Ir taisnība, ka līdzīgs vīruss patiešām ir atradies laboratorijā, turklāt pielāgots kultivācijai cilvēku šūnās. Tātad, teorētiski, tas laboratorijā radītais vīruss varēja būt bīstams. Tomēr, tas pilnīgi noteikti nav tas pats SARS-CoV-2, kurš šobrīd ir radījis Covid-19 pandēmiju. Līdzība ir aptuveni 80%, bet tas nav pietiekoši, lai varētu uzskatīt, piemēram, ka vīruss ir “izsprucis” dabā un tur mutāciju ceļā šo 5 gadu laikā pārveidojies par SARS-CoV-2. Jeb, citiem vārdiem sakot, šobrīd neizskatās, ka tur būtu kas vairāk par zinātniski nepamatotu sazvērestības teoriju…” Tārs acīmredzot baidās pazaudēt savu projektu finansējumu, ja viņa vērtējums nonāktu sabiedriskās apspriešanas centrā.

Uz jautājumu, kāpēc Ķīna ir atteikusies piegādāt visu Ķīnas vīrusa genomu PVO vai citām valstīm, Dr Tritto paskaidroja, ka

“matricas [avota] vīrusa nodrošināšana nozīmētu atzīt, ka SARS-CoV-2 [Ķīnas vīruss] tika izveidots laboratorijā. Patiesībā Ķīnas prezentētajā nepilnīgajā genomā trūkst dažu AIDS aminoskābju ieliktņu, kas pats par sevi jau ir ierocis.”

Galvenais jautājums tiem no mums, kas pārdzīvo pandēmiju, attiecas uz vakcīnas izstrādi. Šajā vērtējumā profesors Tritto nav optimistisks:

Ņemot vērā SARS-CoV-2 daudzās mutācijas, ir maz ticams, ka tiks atrasta viena vakcīna, kas bloķē vīrusu. Pašlaik ir identificēti 11 dažādi celmi: A2a ģenētiskā līnija, kas attīstījās Eiropā, un B1 ģenētiskā līnija, kas iesakņojās Ziemeļamerikā, ir lipīgākas nekā 0 celma, kuras izcelsme ir Vuhaņa. Tāpēc es uzskatu, ka daudzvērtīgu vakcīnu var uzskatīt par efektīvu 4-5 celmiem un tādējādi aptvert 70–75% pasaules iedzīvotāju.

Citiem vārdiem sakot, paturot no pasaules Ķīnas vīrusa sākotnējo ģenētisko kodu, ko tas radīja, Ķīnas Komunistiskā partija nodrošina, ka Rietumi nekad neizveidos pilnīgi efektīvu vakcīnu.

Citiem vārdiem sakot, Ķīna turpina melot, un cilvēki turpina mirt.

Kāds ir vīrusa ažiotāžas mērķis?
Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment