Thursday, August 13, 2020
Trending News

Washington Post izlemj izlīgt 250 miljonu prāvā par viltus ziņām

The Washington Post vienojās izlīgt tiesas prāvā, lai neriskētu ar 250 miljonu dolāru tiesas prāvas iznākumu, kuru iesniedza Kovingtonas katoļu vidusskolas students Nick Sandmann, jo Washington Post apzināti melīgi pasniedza informāciju. Washington Post pieder Amazon īpašniekam Jeff Bezos – ASV bagātākajam cilvēkam, kurš arī aktīvi iesaistījies Deep State plānos un cenzēja respektabla autora grāmatu par Covid-19.

Sandmann savā Tviterī paziņoja par uzvaru savā 18. dzimšanas dienā. Netiek atklāts, cik lielu summu ziņu kompānija piekrita izmaksāt par viltus ziņu izplatīšanu.

“2019. gada 19. februārī es iesniedzu tiesas lietu pret Washington Post par neslavas celšanu un kaitējuma piedziņu 250 miljonu ASV dolāru apmērā. Šodien man apritēja 18 gadi un Washington Post piekrita izlīgt,” viņš rakstīja.

“Paldies @ToddMcMurtry & @LLinWood par viņu aizstāvību. Paldies manai ģimenei un miljoniem jums, kuri ir atbalstījuši mani. Man vēl ir lietas, kas jāizdara, ” viņš turpināja.

Tā ir jau pusaudža otrā uzvara milzīgā 800 miljonu dolāru neslavas celšanas cīņā pret vairākiem ziņu protāliem, ieskaitot Washington Post, CNN, ABC, CBS, The Guardian, The Hill un NBC.

CNN piekrita norēķināties ar Sandmann šā gada janvārī – sedzot daļu no 275 miljonu dolāru prāvas.

Sandmann un viņa Kavingtonas klasesbiedru grupa tika nepatiesi atspoguļoti sociālajos plašsaziņas līdzekļos pēc tam, kad viņi tika filmēti valkājot “Make America Great Again” cepures pēc pret-abortu protestiem.

16 gadus vecais Sandmann tika atsevišķi parādīts CNN kā rasists, nekorekti samontējot kadrus no viņa konfrontācijas ar indiāņu aktīvistu Nathan Phillips. Citi ziņu portāli turpināja šo melu kampaņu, apgalvojot, ka notikušais ir rasistiski motivēts.

Vēlāk atklājās, ka Kovingtonas studenti bija uzbrukuma upuri, nevis izraisītāji.

Nākamajā piektdienā, Sandmann veltīja kritiskus vārdus Twitter izpilddirektoram Jack Dorsey.

“Mēs esam izlīguši ar WAPO un CNN. Cīņa vēl nav beigusies. 2 ir nolikti pie vietas. 6 vēl tiks tiesāti. Neaizturi elpu @jack, ”

viņš rakstīja.

Avots

Share With:
Rate This Article
Comments
  • Jāatzīst ka patīkama ziņa!

    jūlijs 31, 2020
    • augusts 1, 2020
    • Šitās maitas mums tē Latvijā to pašu smērē caur saviem tvnetiem un pārējiem mēslu portāliem. Naids un dezinformācija visur

      augusts 1, 2020

Leave A Comment