Trending News

Youtube bloķē Sky news Australia

Kam pieder reālā vara pasaulē? Tie noteikti nav ne prezidenti, ne ministri. Reālā vara ir pavisam kas cits. To nupat nodemonstrēja viens no soctīklu gigantiem Youtube.

Kad tehnokrāti nobloķēja pasaules varenākās – it kā – valsts ASV prezidentu Trampu, tas bija skaidrs signāls, ka viņi vairs nebaidās ne no kā un nerēķinās ne ar vienu. Ja viņi to varēja izdarīt ar ASV prezidentu, tad par parastiem lietotājiem un kaut kādām organizācijām ar miljoniem sekotāju vispār jāpamirkšķina ne acis un viss ir nodzēsts.

Taču tagad tehnokrāti iet vēl soli tālāk un Youtube piešķīris tā saucamo ‘strike’ un nedēļas bloku pat vienam no lielākajiem Austrālijas un pasaules medijiem Sky news. Ir novākti arī vairāki video, kas tikuši atzīmēti kā neatbilstoši oficiālai ‘kovid’ un injekciju propagandai. Konkrētais bans iedots, pārlūkojot kādus iepriekšējos video – bet nedēļas laikā Sky ar saviem 1.86 miljoniem sekotāju Youtube nevar ne ielikt jaunus video, ne iziet live. Ir atrasti un izdzēsti tie video, kuri apšauba vīrusa eksistenci.

Mēs neatļaujam saturu, kas noliedz vīrusa eksistenci vai kas iedrošina cilvēkus lietot hidrohlorohīnu vai ivermektīnu saslimšas ārstēšanā – tā paziņoja Tūbes ‘runaspersona’ citam Austrālijas medijam Guardian Australia.

Pietiekoši skaidri definēts – nekādas citas zāles, tikai švakcīnas un vīruss noteikti ir, kaut nekur nav izolēts. Tūbes noteikumi paredz to, ka 90 dienu laikā sakrājot vēl divus šādus brīdinājumus, kanāls tiek izdzēsts pavisam. To jau zina simtiem tūkstoši lietotāji, kā tas notiek.

Kā uz to reaģēja paši Sky news? Oficiāli viņi atzīst Youtube tiesības uzpiest savus noteikumus, bet neatzīst to, ka jebkad kāds no reportieriem būtu noliedzis vīrusu. Jack Houghton, digitālais redaktors nosauca šo bloku par satraucošu uzbrukumu gan cilvēku, gan mediju vārda brīvībai. Sakarā ar to, ka Tūbe ir pretrunā ar to, ko Sky news ziņo attiecībā uz pret-kovid mēriem, kā maskas vai lokdauni, viņš izrādīja izbrīnu, kapēc tad citi līdzīgi video par šo tēmu netiek dzēsti.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Es joprojām gaidu, kad tad tiks bloķēts Džo Baidens, kurš skaidri pateica, ka jūs neslimosiet ar vīrusu, ja būsiet sapotēts.

Austrālijā šobrīd ir totāls terors un drakoniski lokdauni. Un arī cenzūra vairs nepazīst robežas. Kas tiks bloķēts nākamais?

A .Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
Comments
  • Austrālija ir globālistu mafijas izmēģinājuma poligons Nr. 1, tad Izraēla, kur sākās 3 švakcinācija, tad Ķīna ar jau ieviesto pilsoņu lojalitātes reitinga sistēmu un totālu e izsekošanu…. Ja mēs to pieļausim, tad pēc laika tas būs arī šeit…. Pietiek komfortabli gulēt un gaidīt, ka viss atrisināsies pats no sevis… ☝️🧐

    augusts 2, 2021
  • Jebkuras masu dezinformācija līdzekļu tā saucamās “ziņas” – “no Austrālijas”, vai “par Austrāliju”, ir vai nu 100% meli, vai daudzkārtēji pārspīlējumi. Daudzkārtēji – nozīmē simtiem un tūkstošiem reižu. Austrālijā ir vakcinējušies tuvu 10% iedzīvotāju, nekādas pandēmijas vai epidēmijas Austrālijā nav.

    augusts 3, 2021

Leave A Comment