Sunday, January 17, 2021
Trending News

Zatlers un Ērglis iesaistās Covid afēras propagandā. Telefonsarunas ar abiem.

Latvijas televīzija pretēji sabiedrības interesēm uzsākusi propagandas kampaņu, kur nevis izglīto cilvēkus par vakcīnu un maskām, uzskatāmi parādot gan to priekšrocības un riskus, bet nodarbojas ar atklātu propagandu selektīvi reklamējot maskas un vakcīnas un pat ar vienu vārdu nepieminot to bīstamos ilgtermiņa blakusefektus. Gan Zatlers, gan Ērglis vairs nebija tik pārliecināti par savu pozīciju, kad viņiem piezvanīja un bija atklāta diskusija pa telefonu. No īstām debatēm gan abi šie “varoņi” izvairās.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Tāpat propagandā iesaistījusies Rūta Dimanta un Raimonds Pauls, lai arī viņi pauda samērā piezemētus, tomēr “politiski pareizus” viedokļus.

Šeit noklausieties Zatlera uzrunu, bet pēc tam telefonsarunu ar viņu –

Šeit telefonsaruna ar Andreju Ērgli –

Atcerieties, ka īpaši Covid vakcīnā pielietotā RNA tehnoloģija nav pietiekoši pārbaudīta, lai saprātīgs cilvēks to sev atļauti injicēt. Pasaules brīvības alianses ārsti uzskata, ka tas ir populācijas samazināšanas instruments kā rezultātā ir augsta iespēja nomirt jau tuvākā gada laikā pēc injicēšanas.

Vai Tu atļausi sev injicēt Covid-19 vakcīnu, kad tādu ārsts ieteiks?
Share With:
Rate This Article
Comments
 • Zagleram ka bijušam ārstam 100% ir zināma taisnība sakarā as šo visu. Vēl noticešu ka kāds deputāts neko nezinot par medicīnu. Bet šis apzinīgi melo cilvēkiem.
  Viņam ir jāatbild par šo tē visu pilna apmērā!!!

  decembris 2, 2020
 • Vēlos piedalīties procesā,tel:22179432

  decembris 3, 2020
 • Manuprāt, ļoti būtiski būtu uzzināt – cik lielu finansiālo atbalstu saņem slimnīcas par katru hospitalizēto un cik viņiem maksā, ja slimnieku pieslēdz pie piespiedu vetilācijas iekārtas. ASV jau ir atklātas šīs summas – 13000 USD par slimnieku un 39000 USD par ventilāciju. Nekā personīga – tikai bizness…
  Kas attiecas uz mazo inficēto skaitu gada sākumā, tad jātzīst, ka daudzi par to bija izbrīnīti, tai skaitā arī es. Visi mākoņi izklīda, kad Baltijas valstis saņēma rīkojums veikt 45 ciklus vīrusa noteikšanai. Tagad mēs esam panākuši Eiropu un iespējams pat grasāmies to apsteigt. (Pēc inficēto skaita uz 1 mlj. iedzīvotāju)
  Kas vēl nav izskanējis – vai vakcīnu var dot visiem cilvēkiem? Arī tiem kuriem Covid-19 jau ir konstatēts? Kā noteikt, ka cilvēks ir vesels, ja inkubācijas periods tiek lēsts – 14 dienas? NEVIENU poti vai vakcīnu nevar realizēt slimības laikā! Atcerieties – gan gripas vakcīnu saņemt var pirms vēl ir iestājusies sezona, gan poti pret ērču encefalītu līdz februārim.
  Pārāk daudzi jautājumi ir bez atbildes…

  decembris 7, 2020

Leave A Comment