Trending News

Zinātne apliecina, ka geju gēna nav – LGBT ir propaganda

Pēdējā laika notikumi apliecina, ka Latvijā atkal tiek postītas tradicionālās ģimenes vērtības. Ir gan kārtējā netradicionālā ministre, gan izziņotais praids klātienē, kamēr bērniem aizliegti dziesmu un deju svētki.

Sašutumu sabiedrībā izraisīja arī Swedankas iznākšana no skapja – tagad tā ir Pedbank – ar savu atklāto atbalstu praidam un tā gājienam. Aktīvi tiek reklamētas dažādu ‘mākslinieku’ viendzimuma laulības. Vai tiešām mūsu mazajā tautiņā ir tik daudz šo netradicionāļu, vai eksistē tāds ‘geju gēns’?

Tas ir ļoti būtisks jautājums, tā kā cilvēkiem ir jāsaprot, vai patiešām kaut kas tāds nāk no dabas, vai arī tā ir vienkārši propaganda, kas ietekmē nenobriedušus prātus.

Un uz to atbilde tika dota jau 2019.gadā. 29.augustā žurnāls Science publicēja līdz šim lielāko pētījumu par šo tēmu un tajā tika atklāts, ka cilvēka genomā nav tāda marķiera, kurš būtu pietiekoši izteikts, lai to varētu uzskatīt par noteicošu faktoru cilvēka seksuālo tieksmju izvēlē. Citiem vārdiem sakot, nav tāda geju gēna.

Pētījumā tika aplūkoti gandrīz 500 tūkstoši cilvēku genomi un rezultāti apliecināja to pašu, ko jau iepriekš secināja vairāki mazāki pētījumi.

Nav geju gēna – atzīst pētījuma autore Andrea Ganna, Masačusetsas institūta ģenētiķe.

Viņa ar kolēģiem veica analīzu, kurā tika secināts tas, ka cilvēka seksuālo tieksmi ģenētika spēj ietekmēt tikai līdz 25% apjomam, kamēr pārējie 75% ir apkārtējās vides un kultūras ietekme. Tieši šis ir svarīgākais secinājums, kas apgāž visas LGBT propagandistu runas par to, ka tas viss ir dabiski un viņi tādi ir, tapēc lūdzu cienāt un godāt. Ja tā būtu, tad to nevajadzētu tik intensīvi reklamēt – taču šeit ir tieši tāda pati situācija, kā ar vīrusu un injekcijām.

Tagad varam arī saprast, kāpēc tā notiek – ja reiz par ¾ cilvēka seksuālo ieviržu ir atbildīga apkārtējās vides ietekme un kultūra, tad tieši tas arī tiek darīts. Notiek nemitīgi centieni šo kultūru un vidi piesātināt ar attiecīgo propagandu, kas savukārt ietekmē nenobriedušo psihi jauniešu vidū.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Zinātnieki diezgan ilgi uzskatīja, ka seksuālo orientāciju nosaka gēni. Pētījumi no 1990tajiem parādīja, ka identiskie dvīņi drīzāk būs ar vienādu seksuālo orientāciju. Vēl bija uzskati par to, ka ir specifiska X hromosomas daļa, ko saistīja ar cilvēku seksuālo orientāciju, bet tas tika attiecināts tikai uz vīriešiem un vēlāk arī šī versija tika apšaubīta.

Savukārt šajā pētījumā tika izmantota genoma asociācijas metode GWAS, ar ko tika aplūkoti simtiem tūkstoši cilvēku genomi. Cilvēki tika sadalīti divās grupās, tie, kuriem bijis sekss ar sava dzimuma pārstāvjiem un kam ne. Rezultātā tika atrasts, ka ģenētika var būt atbildīga tikai par 8-25%

Līdz ar to, pastāv visas tiesības dēvēt šo LGBT spiedienu par to, kas tas patiesībā ir – bezkaunīga propaganda. Turklāt tas taču balstās zinātnē, kam mūs aicina ticēt.

A. Vasiļevskis

Kas ir LGBT un ko ar to darīt?
Share With:
Rate This Article
No Comments

Leave A Comment