Trending News

Zinātne esmu es – paziņo dakters Fauči

Aizvien pieaugošās kritikas lavīnas ietekmē, ko izraisīja ASV galvenā virusologa atklātā sarakste, Baltā nama galvenais dakters uzstājās nacionālajā televīzijā ar paziņojumu, ka kritizēt viņu nozīmē uzbrukt pašai zinātnei.

Apgalvojot, ka nav darījis neko, izņemot ‘sekošanu zinātnei’, Fauči  intervijā MSCBN paziņoja:  

Daudz kas no tā, kas vērsts kā uzbrukums pret mani, ir tiešā veidā uzbrukums zinātnei, jo visas lietas, par ko esmu runājis no paša sākuma, ir fundamentāli balstītas zinātnē.

Dažreiz šīs lietas var būt nepatīkama patiesība cilvēkiem un uz mani bija spiediens, ja jūs gribat man kaut ko izdarīt kā veselības ierēdnim un zinātniekam, tad jūs patiesībā vēršaties nevis pret Fauči, bet pret zinātni un visi, kas redz notiekošo, skaidri to redz.

Jums jābūt guļošam, ja to neredzat – zinātne un patiesība tiek pakļautas uzbrukumiem.

Iepriekš ne visai publiski zināmais Nacionālā Alerģiju un Infekciozo slimību institūta direktors pusotra gada laikā pamanījās kļūt par kvazi-slavenību, Trampa administrācijas laikā kļūstot par galveno kovid ekspertu, reta figūra, kam bija aptuveni līdzīgs atbalsts gan no demokrātiem un republikāņiem. Taču pateicoties pretrunīgajiem publiskajiem paziņojumiem viņa reputācija pamazām kritās un tagad republikāņu vidū tā ir  samazinājusies līdz nullei.

Ja 2020.gada februārī viņš teica, ka nav nekāda iemesla nēsāt maskas, tad jūlijā viņš paziņoja, ka amerikāņiem būtu vēlams nēsāt ne tikai maskas, bet arī brilles un sejas aizsargus. Un līdz šai pašai dienai viņš turpina uzsvērt masku svarīgumu, par spīti tam, ka ir tik daudz pētījumu, kas skaidri parāda to neefektivitāti. Kritiķi pievērš uzmanību arī Fauči idejai par to, ka amerikāņiem jānēsā kovid sertifikāts, rokas spiedieni ir jāpārtrauc, bet sekss ar svešiniekiem iespējams tad, ja “jūs vēlaties riskēt”

Maijā Fauči reputācija nokritās vēl vairāk, kad atklātībā parādījās ziņas par to, ka viņa aģentūra ir apmaksājusi “gain of function” pētījumus. Tie ietver tīšu vīrusa stiprināšanu, lai pētītu potenciālos efektus Uhaņas laboratorijā. Tas varētu būt iemesls kovid pandēmijai –viena no versijām. Pēdējās nedēļās sākusies īsta Faučigeita – publicētā personiskā sarakste, kurā viņš ignorē brīdinājumus par vīrusa mākslīgo izcelsmi un noliedz to politiku, kura lieliski darbojas Floridā un Ziemeļ Dakotā, kas ātri atcēla visus aizliegumus, redzot to bezjēdzīgumu.

Taču Fauči joprojām tiek atbalstīts demokrātu midzenī – Džo paziņojis, ka joprojām ir pārliecināts par viņu, tomēr Human Events redaktors Jack Posobiec apgalvo, ka Baltajā namā tiek aktīvi apspriesta krustugunīs n0nākušā ierēdņa atkāpšanās stratēģija.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Kādreiz Francijā bija tāds karalis Luijs XIV – pazīstams kā Saules karalis. Viņam pieder slavenais teiciens – valsts, tas esmu es. Viņa laikā tika sasniegta absolūta monarhija, bet valsts kase visu laiku bija tukša nebeidzamo karu dēļ. Šajā laikā visspilgtāk tika demonstrēta pilnīga valdošās kastas atrautība no realitātes – laikā, kad valstī vienkāršā tauta dzīvoja dramatiskos nabadzības apstākļos, šis karalis būvēja Versaļas pili un katru dienu nodarbojās ar krāšņu svinību rīkošanu par godu sev.

Vēsture atkal atkārtojas, tikai šoreiz tā ir kvazi korporatīvā zinātne, kas sevi pasludina par absolūto varu.

Vai dakters Fauči pārstāv zinātni?

A. Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
Comments
 • This is another testimony on how Chief Dr Lucky cured my HIV disease. Do you need a cure for your HIV disease? Do you want to be cured from your cancer disease? Or you want to be free from any type of disease. Kindly visit his website https://chiefdrluckyherbaltherapy.wordpress.com/ . He just cured my HIV disease and I’m very grateful to him, he is the only herbalist that can cure you.  
  WhatsApp number : +2348132777335 
  Via Email : [email protected]
  Thank you all for reading,
  God bless”

  jūnijs 14, 2021

Leave A Comment