Trending News

Zinātniece, kura aizbēga no Ķīnas paziņo, ka Covid ir radīts Vuhaņas laboratorijā

Melu ēra tuvojās savai apokalipsei.

Jau ziņojām, ka ķīniešu zinātniece, kura slēpjas Amerikas Savienotajās Valstīs, pastāstīja Tucker Carlson, ka COVID-19 tika izstrādāts laboratorijā un, ka Ķīnas komunistu valdība “tīši” to palaida , lai “nodarītu šādu kaitējumu”. Doktore Li-Men Jan intervijā ar Fox News arī apgalvoja, ka starptautiskās zinātnieku aprindas ļoti labi zina, ka SARS-CoV-2 – vīruss, kas izraisa saslimšanu Covid-19 – ir cilvēka radīts.

Medicīnas ārste un virusoloģe Dr. Jan teica, ka Ķīnas Komunistiskā partija (ĶKP) veiks pasākumus, lai pārliecinātos, ka tie, kas saka patiesību, tāpat kā viņa to dara, tiks “apspiesti” vai likti “pazust”, citiem vārdiem – nogalināti.

Yan Twitter konts, kuram bija 60 000 sekotāju, tika apturēts, dzēsts uzreiz pēc divām dienām un tikai 3 tvītiem – 48 stundas pēc tam, kad viņa un divi kolēģi publicēja ziņojumu, kurā norādīts, ka SARS-CoV-2 vīruss ir cilvēka radīts.

Acīmredzami, ka Tviteris aktīvi piesedz šo afēru. Tāpat to dara mediciniskā fašisma aizstāvji – Facebook, Google, Youtube u.c.

Jan, kura aprīlī bēga no Honkongas uz Amerikas Savienotajām Valstīm, bija viena no pirmajām zinātniecēm pasaulē, kura pētīja jauno koronavīrusu.

“Tas ir izveidots laboratorijā, tas tehniski pieder Ķīnas militārpersonām, un arī tas tiek izplatīts pasaulē, lai nodarītu šādus postījumus,” viņa teica intervijā Fox News.

“Vai jūs uzskatāt, ka Ķīnas valdība to palaida ar nodomu un ar nolūku?” Jautāja Tucker Carlson.

“Jā, protams, tas ir ar nodomu,” viņa teica.

36 gadus vecā zinātniece teica, ka drīzumā tiks publicēts vairāk informācijas, taču apgalvojumus viņa pamatoja ar to, ko viņa atklājusi kā virusoloģe Honkongas Universitātes Pasaules Veselības organizācijas references laboratorijā.

“Es strādāju [ed] Honkongas universitātē PVO references laboratorijā, kas ir pasaules koronavīrusa labākā laboratorija. Un lieta ir tāda, ka es biju dziļi iesaistīta šajā slepenajā izmeklēšanā kopš vīrusa uzliesmojuma sākuma.

Man bija sava informācija, jo es arī saņemu pati savu informāciju no kolēģiem Ķīnā, [slimnīcā] … es arī strādāju ar pasaules top koronavīrusu virusologiem, ” viņa teica, kā ziņoja Fox News.

Yan iepriekš acīmredzami izbrīnītajam Karlsonam teica, ka viņai ir "pārliecinoši zinātniski pierādījumi", ka vīruss "patiesībā nav no dabas, tas ir cilvēka radīts vīruss, kas radīts laboratorijā".

“Ķīnas armija atklāja un tai piederēja ļoti unikāls sikspārņu koronavīruss, kas nevar ietekmēt cilvēkus, bet pēc tam, tika veiktas modifikācijas un tas kļuva par ļoti kaitīgu vīrusu, kā tagad,” viņa teica.

“Man ir pierādījumi, kas parāda, kāpēc viņi to var izdarīt, ko viņi ir darījuši, kā viņi to izdarīja.”

Vīrusa genoms ir “līdzīgs mūsu pirksta nospiedumam”, un SARS-CoV-2 genoma neparastās iezīmes skaidri parāda, ka tas nāk “no viņu pašu īpašā sikspārņu koronavīrusa un pēc tam tas ir vērsts uz cilvēkiem”, viņa paskaidroja.

Viņa raksturoja SARS-CoV-2 genomu kā “Frankenšteinu” un pielīdzināja to “govij [kurai] ir brieža galva, truša ausis, kā arī pērtiķa rokas, tāpēc tās nekad nevar dabūt no dabas”.

“Tas, ko jūs apgalvojat, ir šokējošs pat vairāk, nekā es gaidīju, kad jūs uzaicināju,” sacīja Karlsons.

Ja šis vīrusa genoms ir “daudzu pētnieku īpašumā visā pasaulē, kāpēc neviens to nesaka, ja tas ir taisnība?” viņš jautāja. Šeit gan Fox News intervētājs smagi kļūdās, jo to ir teikuši jau daudzi pasaules līmeņa virusologi, tai skaitā virusologs ar Nobela prēmiju –

“Tas notiek Ķīnas Komunistiskās partijas valdības un viņu draugu zinātniskajā pasaulē lielā apspiešanas dēļ,” sacīja Dr Jan.

“Zinātniskā pasaule arī klusē, strādā kopā ar Ķīnas komunistisko partiju, viņi nevēlas, lai cilvēki zinātu šo patiesību,” viņa teica.

“Tāpēc arī mani atstādina, apspiež, es esmu mērķis, kuru Ķīnas komunistiskā partija vēlas iznīcināt,” piebilda Jan.

“Kāpēc Ķīnas valdība tīši radītu šādu vīrusu?” Tucker Carlson vaicāja.

Jautājiet Ķīnas komunistiskajai partijai, Yan atbildēja.

“Mēs ne vienmēr varam saprast viņu ļauno domāšanu. Jums jādodas pie viņiem to pajautāt. ”

Pierādījumi, kas pamato viņas apgalvojumu, ir Pekinas mēģinājums slēpt vīrusa izplatību, “safabricē mākslīgu vīrusu”, aktīvi veikt informācijas cenzūru par vīrusu un “skaidri mēģināt likt pazust tādiem kā es, kas runā par patiesību, – Jan teica.

“Visiem ir jāzina patiesība,” viņa piebilda.

Jan iepriekšējās intervijas laikā Ķīnas ekspertam Stīvenam Mosheram sacīja, ka vīruss, kas izbēga no “augstās drošības” Vuhanas laboratorijas, nebija “nejaušība”. Neviens laboratorijā nesaslima un nemira. Laboratorijā vienmēr atrodas divi cilvēki. Neviens dzīvs vīruss nevarētu aizbēgt. ”

Tomēr viņa sacīja, ka nezina, vai bēgšanu izraisījis neapmierināts darbinieks, vai arī tas ir ļaunprātīgs plāns, kurā iesaistīta Ķīnas valdība.

Attiecībā uz viņas paziņojumu Fox News, ka vīruss tika izlaists “ar nodomu”, Yan, iespējams, atsaucās uz vispāratzītu faktu, ka ĶKP tīši izplatīja Ķīnas vīrusu visā pasaulē, ļaujot lidojumiem turpināties no Vuhaņas vēl vairākas nedēļas pēc tam, kad viņi jau zināja par epidēmiju. Tā acīmredzami bija tīša rīcība.

“Neatkarīgi no tā, vai ĶKP to apzināti palaiž no paši laboratorijas saviem iedzīvotājiem, tas ir punkts, par kuru viņa ir agnostiska,” viņš teica.

Kopš Yan sāka publiski izteikties, viņa tika atlaista no Honkongas universitātes, kas noraidīja viņas secinājumus, vīrs ir norobežojies no viņas, un vecāki viņu ir publiski saukuši par “nodevēju”, teica Mosher.

“Es to daru tāpēc, ka esmu zinātnieks, zinu patiesību un vēlos to pateikt pasaulei,” toreiz sacīja Jan.

“Bet, ja viņi mani atradīs, viņi mani nogalinās.”

Yan tikko izveidotais Twitter konts ir apturēts, liekot vienam Twitter lietotājam uzdot loģisku jautājumu – “ko viņi mēģina slēpt?”

Tikmēr klips ar Yan interviju vietnē Tucker Carlson Tonight Facebook ir pārklāts ar paziņojumu, kurā tas apzīmēts ar “False Information”.

“Facebook smagi strādā, lai pārliecinātos, ka jūs nevarat redzēt mūsu jaunāko ziņu par koronavīrusa trauksmes cēlēju,” raidījums to komentēja vēlāk.

Viņi nevēlas, lai jūs dalītos ar šo videoklipu, un ierobežo to cilvēku skaitu, kuri to var skatīt. Tā ir cenzūra, un mēs tai pievērsīsimies mūsu šodienas raidījumā.

Vai Covid-19 izraisošais vīrus izcēlies dabīgi?
Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment