Trending News

Žurnāls Time atklāj īsto afēru

Ir tāds žurnāls Time Magazine. Tas izceļas ar to, ka uz sava vāka parasti visai atklāti mēdz publicēt lielos globālistu projektus, ko tie ieplānojuši tuvākā vai tālākā nākotnē. Tagad tas nācis klajā ar klimata afēras agendu, kas rotā 26.aprīļa -3.maija perioda vāku.

Tagad, zinātnes trauksmes, publikas dusmu un nāvējošas pandēmijas mudināti, valdību ierēdņi, korporāciju bosi un sabiedrības līderi beidzot mostas, lai saprastu vienkāršu ideju, kuras laiks ir pienācis. Klimats nozīmē visu – tā vēsta anotācija.

Vai viņi tiešām mostas tagad, vai arī šī afēra un sabiedrības transformācija tiek plānota jau kopš Romas kluba ziņojumiem 70tajos, to izdomājiet paši. Žurnāls aplūko notiekošo tā –

Pandēmija ir pārveidojusi katru sabiedrības nostūri. Tagad ir laiks klimatam – kovids var mūs vest un zaļāku un labāku pasauli. Pandēmija ir devusi ES perfektu iespēju paātrināt ekonomisko agendu, kam pamatā ir klimats. Tā ir 21.gadsimta ekonomika. Mēs esam punktā, kur klimata maiņa nozīmē sistēmu maiņu un gandrīz katra sistēma tiks mainīta.

Un šeit nav runa par kaut kādām īpašām uz klimatu fokusētām organizācijām vai aģentūrām. ASV Baidena administrācijai ir vesela klimata komanda, kuras vadītāja ir Gina McCarthy. Tā strādā uz to, lai karš ar klimatu tiktu iestrādāts pilnīgi visā, ar ko nodarbojas prezidenta adminstrācija. Piemēram, klimats tiek apskatīts gan kā drauds nacionālai drošībai, gan risks finansiālai sistēmai. Kā tas vispār iespējams – to zina tikai klimata afēristi.

Viens no tiem, Makārtijas padotais Ali Zaidi saka, ka klimats var tikt iesaistīts gan māju būvēšanas plānošanā, gan rasu vienlīdzībā, gan sabiedriskajā veselībā. Un tā pasaulei ir pavēstīta nākošā afēra – pareizāk sakot, patiesā un sākotnējā afēra, kuras palaišanai tad arī kalpo šis kovidšovs. Tā ir klimatizācija  – tas ir sabiedrības transformācijas nākamais instruments un tas tiks aktīvi pielietots tuvākos gados.

Als Gors jau 1992.gadā uzrakstīja grāmatu Earth in Balance ( Zeme balansā) par to, ka cilvēkiem esot jāglābj vide, organizējot šim nolūkam civilizāciju. Savukārt 2014.gadā Naomi Kleina uzrakstīja darbu ar nosaukumu This Changes everything (Tas maina visu), kurā vēsta par to, ka klimata izmaiņas prasa ekonomikas modeļa maiņu. Lūk, viss šodienas process ir uzzīmēts jau pirms gadiem.

Klimata krīze skar katru mūsu dzīves aspektu, vai tā būtu veselība, darbi vai ekonomika

Tā žurnālam Time pavēstīja Sunrise Movement dibinātājs Varshini Prakash. Viņš nosauca Lielo Zaļo projektu par dekādēm ilgu ekonomiku atjaunojošu procesu, kas aapturēs klimata izmaiņas un nodrošinās rasu un ekonomisko vienlīdzību. Un atkal rodas jautājums – nu kā?

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Vai Saule tagad melnos apspīd mazāk, kā baltos, vai otrādi? Protams, šeit ir jāsaprot viss kopējais plāns – tā ir pāriešana uz neeksistējošu zaļo enerģiju un deindustrializācija, kas faktiski cilvēci ved atpakaļ viduslaikos. Tas tiks panākts ar ekonomisko spiedienu, augstiem nodokļiem uz fosilo kurināmo, Co2 mērīšanu un to valstu un konkrēto biznesu sodīšanu, kas nevarēs iekļauties šajā zaļā agendā. Tas ļauj palikt tikai pašām milzīgākajām planētas korporācijām, kamēr Resets dzēš nost visus tos, kuri nespēj izpildīt šos mazajiem biznesiem faktiski neiespējamos standartus.

Bet pirms 45 gadiem tas pats Time sprediķoja par to, ka mūs nogalinās ledus laikmets. Tagad tā ir sasilšana un arī briesmīgs vīruss. Taču nav ne viens, ne otrs, ne trešais. Ir tikai viltus ziņas un globālistu plāni visas planētas pārveidošanā un kapitālisma demontāžā.

A. Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment